Creative market

Jste na fotobankách noví? Pište sem, pokud se chcete zeptat na ty nejzákladnější věci, potřebujete poradit, nebo se jen přivítat s místní komunitou.

Re: Creative market

Příspěvekod Ravennka » 1. únor 2019 17:11

on your awesome website :lol:
+Bananaboy, +Sagi Hodnocení: +2
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Creative market

Příspěvekod Sagi » 1. únor 2019 17:50

Bananaboy píše:Why do you want to open a Shop on Creative Market?[/b][/u]
Sem som im pri poslednom neprijatí napísal, že obchod si chcem otvoriť preto, aby som zarobil nejaké prašule. Peniaze sú podľa mňa logicky takmer vždy hlavným dôvodom otvárania obchodov, ale zrejme sa chceli dozvedieť nejakú intelektuálnejšiu a duchovnejšiu odpoveď s hlbším, morálnym podtextom. Čo by ste mi poradili tam napísať, aby to bolo košer a aby ma prijali?


Já jsem jim napsala, že "love your marketplace and want to sell here more artistic and complex illustrations than on classic microstock sites" ;)
+Bananaboy, +Ravennka Hodnocení: +2
Sagi
 
Příspěvky: 151
Registrován: 2. březen 2015 12:36

Reputace: +35

Re: Creative market

Příspěvekod Bananaboy » 1. únor 2019 18:08

Ďakujem moc pekne, kolegovia. To sú fajn dôvody na predaj na ich stránkach. Moc ste mi s tým pomohli. Už len dokončiť portfólio na Behance a idem na to! A bol by v tom čert, aby ma konečne nevzali! :lol:
+Sagi Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Creative market

Příspěvekod garganel » 2. únor 2019 07:37

Ja som sa tam tiez prihlasil a poslal som im link na portfolio. Napisali 2-3 business day tak som zvedavy :) . Ak by som tam chcel hodit vacsinu portfolia maju ftp? :)
Hodnocení: 0
Adobe Illustrator CS6, Wacom CTH-470.
Uživatelský avatar
garganel
 
Příspěvky: 365
Registrován: 14. květen 2013 08:54

Reputace: +2

Re: Creative market

Příspěvekod Painter » 2. únor 2019 08:11

garganel píše:Ja som sa tam tiez prihlasil a poslal som im link na portfolio. Napisali 2-3 business day tak som zvedavy :) . Ak by som tam chcel hodit vacsinu portfolia maju ftp? :)

Tohle asi nebude FB na nalití celého portfolia přes FTP. Musí se dělat náhledy a celkově by ilustrace měly být ucelené do nějakých bloků. Ale dával jsem teď 3 pokus na přijetí tak také nevím, jak to tam přesně je.
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 178.255.168.xx

Reputace: 0

Re: Creative market

Příspěvekod Bananaboy » 4. únor 2019 18:28

Tak som vybral 16 najkrajších kúskov ktoré mám. Snáď to bude stačiť na prijatie. :?

screenshot_small_90.jpg
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Creative market

Příspěvekod Návštěvník » 4. únor 2019 18:38

A když to nebude stačit, tak se stačí odkázat na cizí lepší portfólio. Oni to stejně nekontrolují. Až tam budeš, tak tam dáš, co je ti libo :lol:
+PandaWild, +Ravennka, +admin Hodnocení: +3
Návštěvník
 
IP: 185.67.188xx

Reputace: 0

Re: Creative market

Příspěvekod admin » 4. únor 2019 19:47

Návštěvník píše:A když to nebude stačit, tak se stačí odkázat na cizí lepší portfólio. Oni to stejně nekontrolují. Až tam budeš, tak tam dáš, co je ti libo :lol:

Jen si raději zkonroluj, zda už tam náhodou ten dotyčný není :)
+shalom3 Hodnocení: +1
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Creative market

Příspěvekod mada » 1. duben 2019 21:24

Včera a dnes jsem na Creative Market začala nahrávat a je to teda zatím dost frustrující zkušenost. Pošlu 12 fotek (přes Add or Edit Multiple Products - nenašla jsem zatím info o nějakém nahrávání přes FTP), nahrává se to půl hodiny a ještě 5 z nich spadne do chyby. Ty, co se nahrály, se mi podaří odeslat k prodeji až na X-tý pokus. To je normální? S takovou na Creative Marketu asi brzy skončím, na to nemám nervy. Nebo tam nahráváte fotky po jednom kusu přes nahrávání/editování jednotlivých souborů? :(
Hodnocení: 0
mada
 
Příspěvky: 78
Registrován: 11. červenec 2017 12:45

Reputace: +5

Re: Creative market

Příspěvekod garganel » 10. červen 2019 09:21

Ako si tak prechadzam urcite prace na creative market chcel by som sa spytat. Tie pozadia napr. krajinka a vpredu je ilustracia trebars vintage. Tie p pozadia si musim vytvorit sam?
Hodnocení: 0
Adobe Illustrator CS6, Wacom CTH-470.
Uživatelský avatar
garganel
 
Příspěvky: 365
Registrován: 14. květen 2013 08:54

Reputace: +2

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse pro nováčky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron