Vlákno stížností a nářků

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod shalom3 » 9. únor 2019 13:35

Není to sláva, i když se prodeje nepatrně oproti lednu zvýšily. Sešup pokračuje, a to asi nejen v oblasti fotobank.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod shalom3 » 9. únor 2019 16:24

Tak mě zas jednou pěkně vytočili na Šutru. Vyházeli všechny fotky jarních kytek kvůli titulku s latinským názvem. Skvělý doklad jejich bezmozkovosti. Přitom právě ten botanický název je naděje, že se fotka prodá - podle mých zkušeností, dost často se mi prodá i takto popsaná starší fotka. Když napíšu titulek beautiful yellow spring flower, to je spíš prodej náhodou. Tak nevím, jestli bude lepší napsat na podporu nebo to tam potichu nacpat znovu.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod PandaWild » 9. únor 2019 17:03

Spíš udělej nějakou drobnou úpravu v titulku nebo kw, aby to vypadalo jako snaha o nápravu, a po čase poslat znovu, s nadějí že to narazí na jiného Inda.
+Marsan, +shalom3 Hodnocení: +2
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod admin » 9. únor 2019 19:31

A zpětně (po schválení) už to editovat nelze? Kdysi to šlo...
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Monika » 10. únor 2019 02:19

Já myslím, že latinský název musel být v názvu fotografie oddělen v závorce.
Např. Brown mushroom (boletus badius)
Hodnocení: 0
Monika
 
IP: 89.24.57.2xx

Reputace: 0

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod PandaWild » 10. únor 2019 09:41

Možná na tom něco je, že to musí být v nějakém specifickém formátu. Když se dívám na SS, tak často vidím formy se závorkou nebo "Xxxxxx. Latin name: yyyy".
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod GreatWhite » 10. únor 2019 10:39

:roll: video na šutru za 1,50
Hodnocení: 0
GreatWhite
 
Příspěvky: 480
Registrován: 29. březen 2016 23:30

Reputace: +150

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod joke » 10. únor 2019 10:55

GreatWhite píše::roll: video na šutru za 1,50


Rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem je v tom, kam se správně umístí čárka. :shock:
Hodnocení: 0
joke
 
IP: 185.67.188xx

Reputace: 0

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod shalom3 » 10. únor 2019 12:28

K těm latinským názvům, nikdy jsem to moc neřešila a brali to. Občas jsem ho plácla hned na začátek tilulku, někdy napsala botanic name - a kvůli titulku to nevyhazovali. Řada kytek nemusí mít vůbec anglické názvy, když tam nerostou. Celkem jako psinu vidím, že u řady kytek rozličných druhů se používají výrazy daisy nebo marguerite, ať už jde o cokoli, co jen vzdáleně připomíná sedmikrásu nebo kopretinu. V každým případku je to vopruz to nahrávat znovu :mrgreen:

A k tomu prodeji videa za 1,50 - taky se mi jich za tuto úžasnou cenu už pár na šutru prodalo. Zatím to není jako na Istocku, kde se dá prodat video i za cenu nižší než dolar.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Host » 10. únor 2019 17:15

Copak kytičky, obrázky, fotografie...
N Šutru teď zřejmě zjistili, že mají příliš videa a začali bezdůvodně vyhazovat celé balíky videoklipů. To je teprve "radost" Ti kreténi vyhazují technicky naprosto precizní videa, natočená profesionální 4k kamerou za ideálních podmínek. Důvod je pixelation, banding a noise - podle nálady. Zkoumali jsme to v několika lidech a nic nenašli... Napodruhé to většinou berou, nebo si vymyslí nějaký jiný důvod, jako třeba property release na pšeničné pole... U videa běžícího motoru (detail) i se zvukovou stopou napsali, že na zvuk se vztahuje copyright... :twisted: Ještě na podzim brali vše bez nejmenších problémů
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé