Adobe stock / Fotolia

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Návštěvník » 15. únor 2019 17:48

Adobe koupilo Fotolii a nějak to finančně nevychází. Ještě, že mají spoustu loajálních přispěvovatelů, kteří rádi poskytnou zdarma finanční výpomoc. Adobe předem děkuje :!:
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 185.67.188xx

Reputace: 0

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Marsan » 15. únor 2019 21:41

User píše:Kde jste vyčetli, kolik vám strhli?

já to zjistil z Microstockr prostě ta částka šla dolů
Hodnocení: 0
Marsan
 
Příspěvky: 973
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +215

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Host » 15. únor 2019 22:01

hypotekyfidler.cz píše:Fotobanky to mají stejně skvělé, když se jim krátí peníze na výplaty, tak prostě napíší, že nastal error a výplaty se krátí a nikdo to nemá šanci nijak rozporovat. To si nemohli dovolit ani plantážníci na začátku 19. stolebtí někde v Alabamě.


Co na to říct https://www.youtube.com/watch?v=7oFcFzJT7Tw zazpívejme si... :mrgreen:
Brzo budu mít výročí a ten song se hodí... :mrgreen:
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Marsan » 15. únor 2019 22:36

Host píše:..........................si nemohli dovolit ani plantážníci na začátku 19. stolebtí někde v Alabamě.


Co na to říct https://www.youtube.com/watch?v=7oFcFzJT7Tw zazpívejme si... :mrgreen:
Brzo budu mít výročí a ten song se hodí... :mrgreen:[/quote]


jj černý muž pod bičem otrokáře žil .. :lol: :lol: :lol: :lol:
Hodnocení: 0
Marsan
 
Příspěvky: 973
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +215

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod GreatWhite » 15. únor 2019 23:06

:D Mě hned napadl tento song https://www.youtube.com/watch?v=RrpHJVChCI0 Don't know where, where they're going
Hodnocení: 0
GreatWhite
 
Příspěvky: 480
Registrován: 29. březen 2016 23:30

Reputace: +150

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod hypotekyfidler.cz » 15. únor 2019 23:53

Tak to já se také přidám se svou oblíbenou písničkou:
Come crawling faster
Obey your master
Your life burns faster
Obey your Master!
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
hypotekyfidler.cz
 
Příspěvky: 753
Registrován: 10. září 2013 11:48

Reputace: +329

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod ivusakzkrabice » 17. únor 2019 10:55

Tak mě stále žádný e-mail, že by mi brali peníze, nepřišel. AS je poslední týden u mě nejlepší týden ever, tak doufám, že to tak zůstane.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod GreatWhite » 22. únor 2019 10:02

Občas se mi na Fotolii stane, že některé odsouhlasené obrázky k prodeji se nezobrazují v mém portfoliu a jsou nedohledatelné v databázi fotolie. Není to moc často, ale stávalo se, že i sérka několika fotek se v portfoliu nikdy nezobrazila. Děje se to i někomu jinému?
Hodnocení: 0
GreatWhite
 
Příspěvky: 480
Registrován: 29. březen 2016 23:30

Reputace: +150

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod ivusakzkrabice » 22. únor 2019 13:03

GreatWhite píše:Občas se mi na Fotolii stane, že některé odsouhlasené obrázky k prodeji se nezobrazují v mém portfoliu a jsou nedohledatelné v databázi fotolie. Není to moc často, ale stávalo se, že i sérka několika fotek se v portfoliu nikdy nezobrazila. Děje se to i někomu jinému?


U nových jsem to nikdy nekoumala, ale z dlouhodobějšího pohledu na AS jsem taky spoustu věcí nemohla v portfoliu dohledat, u mě byl nakonec problém ten, že když je dvouslovný keyword, tak to neumí hledat jen jedno slovo z něj, což se tedy u mě hodně týká latinských dvouslovných názvů rostlin a tak. Sem na sebe naštvaná, že jsem na to přišla nedávno až po dvou letech, co na AS přidávám..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod GreatWhite » 22. únor 2019 14:03

Na AdobeStocku se mi to zobrazuje pokaždé všechno, no na fotolii některé obrázky ani po pár týdnech nenaskočily do portfolia :? ale přišel jsem na to, že když k těm přijatým jdu do editace klíčových slov a třeba jenom jedno přesunu na novou pozici a uložim změnu, tak se to do půl hodiny začne zobrazovat všechno v portfoliu a dá se dohledat ve vyhledávání.
:?: a jenom tak z recese někdo nezkoušel u starých zapadlých fotek přesunout klíčové slova na nové pozice a uložit změny? jestli se to náhodou neprobudí k životu?
Hodnocení: 0
GreatWhite
 
Příspěvky: 480
Registrován: 29. březen 2016 23:30

Reputace: +150

PředchozíDalší

Zpět na Fotolia

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé