Blázinec na 123

Re: Blázinec na 123

Příspěvekod ivusakzkrabice » 1. březen 2019 10:23

admin píše:Teď jsem zjistil, že mi tam visí 100 ilustrací! Už od listopadu... no to je bordel. Hned jsem jim napsal, tak jsem zvědav, zda se tam něco změní...


Zjistila jsem, že se nemá smysl rozepisovat, že efektivnější je jednoduchá instrukce, tak jen píšu na mail: submission@123RF.com
a do těla mailu i subjektu dám: Review request for uid: a za mezeru doplnit své slovní uid

Tak jen pro info, že psát jim svými slovy fakt nemá smysl..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Blázinec na 123

Příspěvekod admin » 1. březen 2019 11:36

ivusakzkrabice píše:
admin píše:Teď jsem zjistil, že mi tam visí 100 ilustrací! Už od listopadu... no to je bordel. Hned jsem jim napsal, tak jsem zvědav, zda se tam něco změní...


Zjistila jsem, že se nemá smysl rozepisovat, že efektivnější je jednoduchá instrukce, tak jen píšu na mail: submission@123RF.com
a do těla mailu i subjektu dám: Review request for uid: a za mezeru doplnit své slovní uid

Tak jen pro info, že psát jim svými slovy fakt nemá smysl..


Díky za tip, já jim už napsal, obratem mi odpověděli a poslali mi formulář na google forms na vyplnění - v podstatě chtěli jen vědět, co tam mám za obsah a moje uid. Tak jsem zvědav, jak dlouho jim to bude trvat.
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Blázinec na 123

Příspěvekod admin » 4. březen 2019 08:41

ivusakzkrabice píše:
admin píše:Teď jsem zjistil, že mi tam visí 100 ilustrací! Už od listopadu... no to je bordel. Hned jsem jim napsal, tak jsem zvědav, zda se tam něco změní...


Zjistila jsem, že se nemá smysl rozepisovat, že efektivnější je jednoduchá instrukce, tak jen píšu na mail: submission@123RF.com
a do těla mailu i subjektu dám: Review request for uid: a za mezeru doplnit své slovní uid

Tak jen pro info, že psát jim svými slovy fakt nemá smysl..


A za jak dlouho to pak schválí?
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Blázinec na 123

Příspěvekod castyhost » 4. březen 2019 08:47

Nekdy pul dne, nekdy jim po trech dnech znovu napises, oni se omluvi ze toho maji hodne a schvali do pul dne
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.175.1xx

Reputace: 0

Re: Blázinec na 123

Příspěvekod shalom3 » 4. březen 2019 12:04

Tak naposledy jsem jim psala začátkem ledna ohledně videí od léta. Napoprvé vůbec nereagovali, tak jsem to po týdnu zopakovala i s několika ostrými připomínkami (že sami uvádějí "schválení až 5 dní" a jestli není při tomto tempu práce vhodné už nahrávat další vánoce :lol: ). Pak to proběhlo asi do druhého dne.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Blázinec na 123

Příspěvekod PandaWild » 4. březen 2019 12:42

Když nestíhají, tak bychom mohli nabídnout výpomoc - že si to budeme schvalovat sami.

... i když on to není až takový nesmysl. Mohli by zavést flag "Spolehlivý contributor". Kdo má úspěšnost přijetí lepší než např. 90%, mohl by věci nahrávat bez schvalování, s tím že oni budou dělat jen zpětně namátkovou kontrolu - a u koho budou muset vyhazovat, tak ho převedou zpět na běžného kontributora.
+Ravennka Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Blázinec na 123

Příspěvekod admin » 4. březen 2019 15:58

PandaWild píše:Když nestíhají, tak bychom mohli nabídnout výpomoc - že si to budeme schvalovat sami.

... i když on to není až takový nesmysl. Mohli by zavést flag "Spolehlivý contributor". Kdo má úspěšnost přijetí lepší než např. 90%, mohl by věci nahrávat bez schvalování, s tím že oni budou dělat jen zpětně namátkovou kontrolu - a u koho budou muset vyhazovat, tak ho převedou zpět na běžného kontributora.


Tak s tím už přišli před rokem na StockFresh :)
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Blázinec na 123

Příspěvekod shalom3 » 4. březen 2019 17:06

Skoro mám takový pocit, že to praktikují leckde. Po registraci do nové fotobanky vždy schvalování nějakou dobu trvalo a něco povyhazovali, pak ale se doba schvalování celkem zkrátila a nevyhazují skoro nic. Myslím, že při těch milionech uploadů není ani reálné, aby ručně odsouhlasovali všechno. Ale u 123rf je leccos hodně odlišné než u jiných fb ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Blázinec na 123

Příspěvekod Bananaboy » 4. březen 2019 17:14

Na Colourboxe už od začiatku pochopili, že schvaľovanie je zbytočné a tak sa tam nahráva priamo bez schvaľovania.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Blázinec na 123

Příspěvekod Anika » 4. březen 2019 17:35

PandaWild píše:Když nestíhají, tak bychom mohli nabídnout výpomoc - že si to budeme schvalovat sami.

... i když on to není až takový nesmysl. Mohli by zavést flag "Spolehlivý contributor". Kdo má úspěšnost přijetí lepší než např. 90%, mohl by věci nahrávat bez schvalování, s tím že oni budou dělat jen zpětně namátkovou kontrolu - a u koho budou muset vyhazovat, tak ho převedou zpět na běžného kontributora.


Já myslím, že tam něco takového funguje. Na podzim jsem postupně nahrávala skoro 200 vektorů, a drtivá většina mi do pár minut od nahrání spadla rovnou do schválených, ani se neobjevila v čekajících. Do čekajících se dostal tak jeden z 20 obrázků, a ten si tam potom pobyl tak 2 - 3 dny. Měla jsem zato, že je to nějaká chyba, ale možná je to ta namátková kontrola. Napřed mě to mátlo, protože jsem myslela, že se obrázky ztrácí, fakt by mě nenapadlo, hledat je 15 minut po nahrání ve schválených. Možná to takhle funguje v obdobích, kdy je velký napor, kdo ví. Anebo měli před svátky posily :)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

PředchozíDalší

Zpět na 123rf

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé