Stock Submitter

Ať už to jsou služby pro hromadný upload, nastavování IPTC nebo generování seznamu klíčových slov

Re: Stock Submitter

Příspěvekod duben » 29. duben 2019 19:11

Já to řešil s tvůrcem programu a poradil mi stáhnout si beta verzi. V té mi Adobe Stock na submit funguje.
Hodnocení: 0
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.inlineaerobic.cz | www.cwapa.net | www.slevanek.cz
duben

Reputace: +134

Příspěvekod Tjava » 6. květen 2019 17:21

Systém mi inštaláciu BETA verzie vyhodnocuje ako hrozbu
Tjava

Reputace: 0

Příspěvekod duben » 7. květen 2019 08:53

Tjava píše:Systém mi inštaláciu BETA verzie vyhodnocuje ako hrozbu

To mě taky, ale toho bych se asi nebál. Jde o to, že nové HASH z instalátoru ještě nebyly tak časté, aby je prolouskaly speciální algoritmy různých cloudově zaměřených antivirových algoritmů. Takže to pak blokuje jako neznámý kód s potenciální hrozbou. Dělá to Defender, dělá to občas i Avast. Avast mi to před nějakou dobou hlásil i na standardní instalaci a pokusy o aktualizace. Ale je to samozřejmě na tobě, jestli se ti to nezdá, tak si nech jen standardní instalaci a Adobe Stock zatím zadávej ručně, než se to z BETA přesune do standardní vezre.
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.inlineaerobic.cz | www.cwapa.net | www.slevanek.cz
duben

Reputace: +134

Předchozí

Zpět na Nástroje ulehčující prodej ve fotobankách