Vlákno stížností a nářků

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod shalom3 » 28. květen 2019 01:32

To je všechno otázka psychologie. Antibabišovská kampaň je příliš silná, což paradoxně vzbuzuje v řadě lidí nikoli odpor, ale právě přízeň. Jen tak - vzpomínáte si, že jako děti jsme dělali moc rádi všechno, co nám bylo zakazováno, rozmlouváno ;) . Stejně tak jsme byli celí bez sebe, když jsme někde splašili něco ze "západu", který komouši prezentovali jako "žumpu světa" a drhli to do lidí horem dolem. Inu, myšlenkové pochody jsou celkem zvláštní.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod GreatWhite » 28. květen 2019 06:58

Antibabišovskou kampaň však také z tohoto důvodu přiživuje sám Babiš :) nebo spíš PR Mára kděstě. Ti pochopili, že velká část voličů má pořád dětský vzdorovitý pohled na Svět a díky slabší inteligenci vždycky mít bude. Prakticky neexistuje rozhovor s Burešem, který by hned v prvních větách nezmínil, jaká kampaň je proti němu vedená a že trpí jak Ježíš na kříži :) ono je, ale spíš pravda, že na to v jakých podvodech a machinacích je Bureš namočen a jakou má minulost, je ta kampaň zanedbatelná :) všude jinde ve světě by to schytával mnohem víc.
....a jenom tak mimochodem, na šutru skoro o třetinu menší výdělek tento měsíc než předešlý :evil:
Hodnocení: 0
GreatWhite
 
Příspěvky: 480
Registrován: 29. březen 2016 23:30

Reputace: +150

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod admin » 28. květen 2019 07:31

Já myslím, že volby nedopadly tak zle. Babiš se hlavně musí totálně znemožnit, což nejspíše do konce svého volebního období stihne a i kdyby pak vyhral volby, tak s ním do koalice už nikdo nepujde - podívejte se jak dopadla ČSSD, veškeré úspěchy společné vlády ... no vlastně veškeré úspěchy si Babiš přisvojuje a na ostatní strany v koalici shazuje co se nepovedlo.
+Marsan Hodnocení: +1
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod ivusakzkrabice » 28. květen 2019 17:19

admin píše:podívejte se jak dopadla ČSSD


Já tomu říkám "Babišovský polibek smrti" :lol:

Ad volby - spíš je důležité, kdo vyhrál v ostatních zemích. Tahle EU není ta samá jako ta do níž jsme vstupovali.. ale to už se tu někde taky probíralo..

Ad šutr - já ho tento měsíc nesmím pomlouvat, přeskok do dalšího levelu a k tomu tři dvacetidolarový prodeje.. Stížnosti mám na AS, Dreams a 123RF - tam je to sakra mizérie tenhle měsíc :?
+Marsan Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Egeris » 29. květen 2019 07:40

Za poslední 2 měsíce mám na AS horší výsledky, než když jsem tam začínal. Nekecám :(
Hodnocení: 0
Egeris
 
Příspěvky: 438
Registrován: 21. duben 2017 06:33

Reputace: +104

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod ivusakzkrabice » 29. květen 2019 07:49

Na AS mám nejhorší poslední 3 týdny. Hezké prodeje jsem měla naposledy v březnu, od té doby je graf padající ačkoliv celkem přidávám nové fotky.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Návštěvník » 29. květen 2019 08:52

ivusakzkrabice píše:
admin píše:podívejte se jak dopadla ČSSD


Já tomu říkám "Babišovský polibek smrti" :lol:

Ad volby - spíš je důležité, kdo vyhrál v ostatních zemích. Tahle EU není ta samá jako ta do níž jsme vstupovali.. ale to už se tu někde taky probíralo..

Ad šutr - já ho tento měsíc nesmím pomlouvat, přeskok do dalšího levelu a k tomu tři dvacetidolarový prodeje.. Stížnosti mám na AS, Dreams a 123RF - tam je to sakra mizérie tenhle měsíc :?


"tři dvacetidolarové prodeje" ? To určitě bylo něco převratného, co by stálo ke zhlédnutí :shock:
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 185.67.188xx

Reputace: 0

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Egeris » 29. květen 2019 08:56

ivusakzkrabice píše:Na AS mám nejhorší poslední 3 týdny. Hezké prodeje jsem měla naposledy v březnu, od té doby je graf padající ačkoliv celkem přidávám nové fotky.


Taky tam furt tlačím nové věci, ale ty se neprodávají vůbec. Sem tam se prodá něco starého. Je to naprd a to byl AS v prodejích hned druhá nejlepší fotobanka... teď je druhá tak od konce :lol:
Hodnocení: 0
Egeris
 
Příspěvky: 438
Registrován: 21. duben 2017 06:33

Reputace: +104

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Fauren » 29. květen 2019 09:06

na shutt se mi prodávají do týdne vždy nové věci co dám bohužel se vždy ale jedná o subs za 0,25..
Hodnocení: 0
Fauren
 
Příspěvky: 553
Registrován: 27. září 2017 17:42

Reputace: +53

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod shalom3 » 29. květen 2019 13:18

Bohužel, u mne se také letos Adobe zhoršil, úplně výrazně. Zdá se mi, že prostředí pro zákazníky je takové divné. Když se podívám na svoje portfolio, tak tam nějak nemohu najít filtry, nějaké seřazování, nic. Vypadá to, že zákazníci hledají jen podle klíčových slov a když jim náhodou vyjede něco od mé maličkosti, tak to případně koupí (nebo spíš nekoupí).
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot]