Creative market

Jste na fotobankách noví? Pište sem, pokud se chcete zeptat na ty nejzákladnější věci, potřebujete poradit, nebo se jen přivítat s místní komunitou.

Re: Creative market

Příspěvekod Riky » 19. srpen 2019 21:26

Mohu se zeptat jak to dopadlo s přijetím to téhle fotobanky Bananaboy, Painter, garganel, případně jiní, kteří žádali letos? A jaké máte zkušenosti s dosavadními prodeji a výdělky? Šli byste do toho znovu? Příspěvky zde mě zatím spíš odrazují. :?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Riky
 
Příspěvky: 107
Registrován: 6. leden 2018 14:23

Reputace: +20

Re: Creative market

Příspěvekod Painter » 20. srpen 2019 09:43

Já jsem se tam nedostal. Zkoušel i cizí (řekl bych hodně dobrá) díla, ale nic. Po pár pokusech jsem to vzdal protože bych asi stejně neměl čas si s tím tak hrát.
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 31.30.174.2xx

Reputace: 0

Re: Creative market

Příspěvekod Niki1 » 26. únor 2020 16:10

Ahoj, má někdo nové zkušenosti s přijetím na Creativemarket? Popřípadě jak dobře tam prodáváte?
Hodnocení: 0
Niki1
 
IP: 2a02:8309:8941:dd00:39fa:fa08:c22d:a4xx

Reputace: 0

Re: Creative market

Příspěvekod Miles » 14. červen 2022 13:08

Ahoj, jaké máte prodeje na Creative market v poslední době? Mně šel počet prodejů za květen na polovičku, za červen to vypadá, že to bude tak třetina běžných průměrných příjmů. Máte někdo podobné zkušenosti? Že by měla vliv ta válka? Od června snížili provize na 50%, ale to nepočítám, počítám jen počet prodejů.
Hodnocení: 0
Petr
Miles
 
Příspěvky: 290
Registrován: 15. květen 2013 13:25

Reputace: +10

Re: Creative market

Příspěvekod Kamil » 6. listopad 2022 21:58

Dobrý den, jen se chci zeptat jak je to z daněmi, stejné jako u fotobank? Děkuji
Hodnocení: 0
Kamil
 
IP: 46.135.78.xx

Reputace: 0

Re: Creative market

Příspěvekod Sagi » 6. listopad 2022 22:58

Miles píše:Ahoj, jaké máte prodeje na Creative market v poslední době? Mně šel počet prodejů za květen na polovičku, za červen to vypadá, že to bude tak třetina běžných průměrných příjmů. Máte někdo podobné zkušenosti? Že by měla vliv ta válka? Od června snížili provize na 50%, ale to nepočítám, počítám jen počet prodejů.


Od té doby, co CM přešlo pod Behance, to jde s ním z kopce. Mám podobnou zkušenost s poklesem výdělků jako ty. Válkou to nebude, ale spíš tím, že úplně změnili vyhledávací algoritmus, nutili kupujícím povinně předplatné ap. :cry:
Hodnocení: 0
Sagi
 
Příspěvky: 151
Registrován: 2. březen 2015 12:36

Reputace: +35

Předchozí

Zpět na Diskuse pro nováčky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé