Youtube

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Youtube

Příspěvekod houbacze » 26. srpen 2019 20:14

Čau, tak podobně jako kolega jsem si řekl že si jako koníčka založím youtube kanál. Jelikož z fotobanek teď nijak extra nadšenej nejsem, tak ať mám alespoň nějakou radost :D zajímá mě váš názor hlavně na motion grafiku jestli to dělá dobrej dojem :?: a tak celkově jestli ten kontent bude vubec někdo sledovat :D :D
https://youtu.be/dy-ePksnvHQ
Díky
Hodnocení: 0
houbacze
 
Příspěvky: 29
Registrován: 9. leden 2015 09:30

Reputace: +4

Re: Youtube

Příspěvekod Host » 26. srpen 2019 20:40

Njn, fotobaneky jak píšeš jsou neradostný. Napiš mi ale jedinej důvod proč bych měl klikat na nějaký tvoje kontenty s motionama a zatěžovat s tím vobě moje voka. Dáš mi za to nějaký ty bytový kojný???
:mrgreen:
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: Youtube

Příspěvekod houbacze » 26. srpen 2019 21:00

Tak si místo toho radši plejtval čas aby ses mě vytlemil :mrgreen: :mrgreen:
Hodnocení: 0
houbacze
 
Příspěvky: 29
Registrován: 9. leden 2015 09:30

Reputace: +4

Re: Youtube

Příspěvekod PandaWild » 26. srpen 2019 21:14

Já teda kdybych si chtěl testnout takový kvíz (jako že mě kvízy nebaví :-)), tak by mi přišlo sympatičtějších čekat na odpověď jen 5 sekund (buď hned vím nebo nevím, nebo chci přemýšlet a tak bych si to zapauzoval). A místo tikání 3 sekundy před, které dost nepříjemně ruší, by mi stačil jen ten poslední gong (spíše cinknutí než ten bzučák). Celkově mi ten kvíz přijde pomalý a zdlouhavý se zbytečnými prostoji. Grafika by mi vyhovovala. Teda až na maličkost - autoři zapomínají, že dole se přes video může zobrazit přehrávací lišta, která může dolní část grafiky překrývat (tady je to sice celkem OK, ale bylo by lepší na to víc pamatovat).
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Youtube

Příspěvekod castyhost » 26. srpen 2019 21:28

dva tri opaleny fetaci, metr hadice a prachy se hrnou

hledej na YT
Must Watch New Funny Comedy Videos 2019

neni zac
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.162.xx

Reputace: 0

Re: Youtube

Příspěvekod Plha » 26. srpen 2019 21:41

Host píše:Njn, fotobaneky jak píšeš jsou neradostný. Napiš mi ale jedinej důvod proč bych měl klikat na nějaký tvoje kontenty s motionama a zatěžovat s tím vobě moje voka. Dáš mi za to nějaký ty bytový kojný???
:mrgreen:


Mám dotaz?

„Nuž pojďte, páni, blíže,
jen trochu blíže, bytový kojný,
jimž hrouda nohy víže!“

"bytový kojný": kdo to, co to je??
Hodnocení: 0
Plha
 
IP: 78.99.93.xx

Reputace: 0

Re: Youtube

Příspěvekod Host » 26. srpen 2019 22:07

Plha píše:
Host píše:Njn, fotobaneky jak píšeš jsou neradostný. Napiš mi ale jedinej důvod proč bych měl klikat na nějaký tvoje kontenty s motionama a zatěžovat s tím vobě moje voka. Dáš mi za to nějaký ty bytový kojný???
:mrgreen:


Mám dotaz?

„Nuž pojďte, páni, blíže,
jen trochu blíže, bytový kojný,
jimž hrouda nohy víže!“

"bytový kojný": kdo to, co to je??


Bytová kojná,
nebytová kojná,
genderové narovnání,
bytový kojný,
nebytový kojný
Kotas
:mrgreen:
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: Youtube

Příspěvekod Plha » 26. srpen 2019 22:38

Host píše:
Plha píše:
Host píše:Njn, fotobaneky jak píšeš jsou neradostný. Napiš mi ale jedinej důvod proč bych měl klikat na nějaký tvoje kontenty s motionama a zatěžovat s tím vobě moje voka. Dáš mi za to nějaký ty bytový kojný???
:mrgreen:


Mám dotaz?

„Nuž pojďte, páni, blíže,
jen trochu blíže, bytový kojný,
jimž hrouda nohy víže!“

"bytový kojný": kdo to, co to je??


Bytová kojná,
nebytová kojná,
genderové narovnání,
bytový kojný,
nebytový kojný
Kotas
:mrgreen:


"Kotas" to je takovej brouk? To je takovej chrobák? kterej si před sebou válí tu… kuličku… z toho… z trusu?
Hodnocení: 0
Plha
 
IP: 78.99.93.xx

Reputace: 0

Re: Youtube

Příspěvekod Painter » 27. srpen 2019 12:32

houbacze píše:Čau, tak podobně jako kolega jsem si řekl že si jako koníčka založím youtube kanál. Jelikož z fotobanek teď nijak extra nadšenej nejsem, tak ať mám alespoň nějakou radost :D zajímá mě váš názor hlavně na motion grafiku jestli to dělá dobrej dojem :?: a tak celkově jestli ten kontent bude vubec někdo sledovat :D :D
https://youtu.be/dy-ePksnvHQ
Díky


Já už tohle nějak neumím. Ano FB jsou v pr... ale pořád to něco vydělává a ikdyby to člověk teď smazal tak může jet z toho třeba na dovolenou nebo si něco koupit. Několik let jsem maloval akvarely, oleje atd. (prostě tradiční malba) a vše teď leží na půdě. Dával jsem svoje ilustrace na Deviantart a získal dokonce DD ale k čemu to vlastně bylo. Teď přemýšlím že účet na DA smažu a několik let nahrávání a práce bude pryč.

Pokud se ptáš jestli to vůbec někdo bude sledovat, tak si myslím že to není tak že by si to chtěl pro radost. Jen místo peněz chceš dostávat like, odběr, sdílení atd. Pokud pak video uvidí málo lidí budeš stejně zklamaný že si se s tím dělal a zhlédlo to jen x lidí. Stejně jako jsme zklamaný že se neprodává na FB. Dneska už asi moc lidí nedělá něco opravdu jen pro radost. Instagram, Facebook atd. vše je pro něco.

A tak je spíš otázka baví tě to opravdu dělat - tak to dělej. A nebo hledej co má největší sledovanost a to pak tvoř s tím že na to bude koukat teoreticky více lidí ale budeš dělat něco co jsi úplně nechtěl. Casty má asi pravdu že čím větší blbost tím víc se to sleduje. Lidi se na YT chtějí hlavně bavit.
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 31.30.174.2xx

Reputace: 0

Re: Youtube

Příspěvekod GreatWhite » 27. srpen 2019 13:19

;) nene, všechno špatně. je to pomalé, proč 4 možnosti odpovědí. stačí 3. 10 sekund na odpověď? za takovou dobu uběhne Bolt stovku a ještě sbalí fanynku v první řadě hlediště. harry potter? kdo to je? hra o trůny? ta už nikoho nezajímá ani na csfd. kdybys udělal nějaký kvíz na tarantina, dva týdny před premiérou tenkrát v holywoodu, tak možná. když už kvíz, tak musí být aktuální. teď frčí keanu reeves. udělej něco na něho a zakomponuj do nadpisu a otázek hru cyberpunk 2077. celkově lidi víc zajímá herec než jeho role, ty se mění. témata otázek musí být: při které premiéře filmu sebou ožralá Emma Watson (představitelka Hermiony z Harryho Pottra) praštila na červený koberec a rozbila si nos? nikoho už nezajímá kdo dostal v bradavicích 10 bodů a získal školní pohár, jestli harry nebo hermiona. ;) peace
+admin, +kelley Hodnocení: +2
GreatWhite
 
Příspěvky: 480
Registrován: 29. březen 2016 23:30

Reputace: +150

Další

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron