Youtube

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Youtube

Příspěvekod houbacze » 5. září 2019 16:53

Tak jsem zkusil ještě zapracovat na grafice.
https://youtu.be/KDtuwCmI2SU
Vypadá to k světu? :D :D
Hodnocení: 0
houbacze
 
Příspěvky: 29
Registrován: 9. leden 2015 09:30

Reputace: +4

Re: Youtube

Příspěvekod Riky » 5. září 2019 18:50

Grafika za mě dobrý, vypadá to pěkně a pro uživatele příjemně. I nápad je fajn, zvídavé diváky si to jistě přitáhne.

Výtky a doporučení:
1) Jak už tu někdo psal, zkrátila bych čas na rozmyšlenou na 5-6 sekund, těch 10 je už od 5. otázky opravdu otravných.

2) Fotku města bych nechala zobrazenou dokud nedozní poslední slovo, nebo dokonce spíš ještě vteřinu nebo 2 po. Když to město totiž neznám, ráda si ho, po odhalení jeho jména a názvu významné budovy, prohlédnu ještě jednou už s novými informacemi (čímž si ho lépe zapamatuji).

3) Jako divák bych brala nejen odhalení názvů, ale i nějakou perličku či zajímavost která se pojí s tím městem (nejlidnatější, s nejvyšší stavbou, hlavní město, nejkrásnější pláž,....), nebo s tou budovou (nejdražší, nejvyšší, 1 000 pater, ze skla, vyhořela,....), nebo aspoň s tím státem.

4) Možná by bylo fajn udělat ten test klikací, s tím, že by měl tvůrce zpětnou vazbu jednak o počtu zúčastněných, a jednak i o povědomí účastníků o té které oblasti. Trochu mě vyděsila zmínka, že tahle města byla jen na rozjezd, tudíž to příště bude těžší. Já poznala tak polovinu, takže příště už si asi neškrtnu. A jak toho člověk moc neví, tak ho test přestává bavit. Spíš bych se, s ohledem na uživatele, zaměřila na ty zajímavosti o jednotlivých místech než na obtížnost. Ať je to zábava, nejen suchá data.
+PandaWild Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Riky
 
Příspěvky: 107
Registrován: 6. leden 2018 14:23

Reputace: +20

Re: Youtube

Příspěvekod PandaWild » 5. září 2019 21:27

Kdy už youtubeři přestanou říkat "a jdeme na to"? Říkají to všichni v každém videu a je to už otravné! :D (uznávám že "let's go!" také říkají všichni :-) )
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Youtube

Příspěvekod houbacze » 5. září 2019 22:58

Riky: díky za věcné připomínky, rozhodně s tebou v mnohém souhlasím
Pandawild: ještě se neoznačuju za youtubera :D co bys doporučil?
Hodnocení: 0
houbacze
 
Příspěvky: 29
Registrován: 9. leden 2015 09:30

Reputace: +4

Re: Youtube

Příspěvekod Bananaboy » 6. září 2019 06:20

PandaWild píše:Kdy už youtubeři přestanou říkat "a jdeme na to"? Říkají to všichni v každém videu a je to už otravné! :D (uznávám že "let's go!" také říkají všichni :-) )

Jeden moderátor raz povedal: "Moderátori sa delia na dobrých moderátorov a na takzvaných "anyňákov". To sú tí, ktorí uvádzajú hostí na pódiu otrepanou frázou "A nyní přichází..."

Tak sa zdá, že na Youtube sa sformovala skupina "jdemenatovákov".
Úplne "ideálne" by bolo, keby začali hovoriť: "A nyní jdeme na to". :lol:

Houbacze: V názve mesta Los Angeles máš malé "a", tak ak sa to dá nejako opraviť, tak si to oprav. ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Youtube

Příspěvekod PandaWild » 6. září 2019 08:37

Ještě jedna fráze se na YouTube uchytila: "Není to chlubení, ale ptali jste se mě co jsem dostala k Vánocům..." :mrgreen:

Bananaboy píše:...Úplne "ideálne" by bolo, keby začali hovoriť: "A nyní jdeme na to". :lol:...
Spíš říkají "Takže jdeme na to."

Těžko se hledají alternativy, aby člověk nepoužíval stále stejné fráze. :-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Youtube

Příspěvekod shalom3 » 6. září 2019 13:32

Člověk se od zvířat liší tím, že má řeč. Když pozoruji zvířata, tak vidím: kočka prskne, mňoukne, zavrčí - a ostatní v tom mají jasno. Pes se naježí, vycení zuby - a ostatní mají také jasno. Jen člověku byl dán dar, že řekne mnoho zbytečných slov - a není jasno vůbec nic. ;)
+Riky Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Youtube

Příspěvekod Host » 6. září 2019 15:03

PandaWild píše:Ještě jedna fráze se na YouTube uchytila: "Není to chlubení, ale ptali jste se mě co jsem dostala k Vánocům..." :mrgreen:

Bananaboy píše:...Úplne "ideálne" by bolo, keby začali hovoriť: "A nyní jdeme na to". :lol:...
Spíš říkají "Takže jdeme na to."

Těžko se hledají alternativy, aby člověk nepoužíval stále stejné fráze. :-)


Přitom je takových možností jak začít... ;)
Teď to vyndám...
Teď ho vyndám...
Teď jí vyndám...
Začneme...
Uchopíme...
Nalejeme...
Ukážeme...
Ehm, eeeee, ehm, tak jo....
Eeeeee, ehm, hahahaha, jdeme na to...
Atd., atd,. :mrgreen:
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Předchozí

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé