V jakém programu upravujete videa?

Video (footage) dnes patří mezi další formát, který se na fotobankách prodává. Tato diskuze je věnovaná jeho tvorbě, různým formátům a možnostem prodeje.

Re: V jakém programu upravujete videa?

Příspěvekod joke » 9. říjen 2019 14:29

Ty máš na tom videu dobře dořezené ruce :shock:
Hodnocení: 0
joke
 
IP: 185.67.188xx

Reputace: 0

Re: V jakém programu upravujete videa?

Příspěvekod castyhost » 9. říjen 2019 14:34

to preostrovani vypada dost neprofesionalne
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.163.1xx

Reputace: 0

Re: V jakém programu upravujete videa?

Příspěvekod Host » 9. říjen 2019 15:09

Admin chová kočky.
Kočky jsou bestie, škrábou... :lol:
Další alternativní teorie o vzniku krvavých drápanců na rukou zde raději nebudu publikovat... :D
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: V jakém programu upravujete videa?

Příspěvekod Host » 9. říjen 2019 15:19

K tomu ostření: Točit zrcadlovkou. Používat manuální režim. Vypnout autofokus. Ručně zaostřit na hyperfokální vzdálenost. Expozici korigovat intenzitou světla, případně citlivostí... ;)
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: V jakém programu upravujete videa?

Příspěvekod spravce » 10. říjen 2019 08:17

videa jdou docela dobře dělat v Blenderu3D
Hodnocení: 0
spravce
 
IP: 178.255.168.xx

Reputace: 0

Re: V jakém programu upravujete videa?

Příspěvekod admin » 10. říjen 2019 17:32

joke píše:Ty máš na tom videu dobře dořezené ruce :shock:

No jo, den před tím jsem si hrál s naším kocourem - trochu jsme se kočkovali :)
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: V jakém programu upravujete videa?

Příspěvekod admin » 10. říjen 2019 17:37

Host píše:K tomu ostření: Točit zrcadlovkou. Používat manuální režim. Vypnout autofokus. Ručně zaostřit na hyperfokální vzdálenost. Expozici korigovat intenzitou světla, případně citlivostí... ;)

Tohle je mobilem, protože jsem si předtím udělal ze dřeva pěkný držák právě na ten mobil, aby mi snímal obsah stolu, kde si hraju s dubnetkama. Foťák by to asi neudrželo a musel bych taky vymyslet uchycení (mobil je jen přigumičkován - někdy nafotím :)) Máte nějaký nápad na držák foťáku nad stolem? Stativem mi to fakt nejde :(
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: V jakém programu upravujete videa?

Příspěvekod admin » 10. říjen 2019 17:38

Host píše:Admin chová kočky.
Kočky jsou bestie, škrábou... :lol:
Další alternativní teorie o vzniku krvavých drápanců na rukou zde raději nebudu publikovat... :D

První varianta je správně! Máme dva kocoury, co si chcou občas hrát :)
+zdenat5 Hodnocení: +1
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: V jakém programu upravujete videa?

Příspěvekod Host » 10. říjen 2019 19:19

admin píše:
Host píše:K tomu ostření: Točit zrcadlovkou. Používat manuální režim. Vypnout autofokus. Ručně zaostřit na hyperfokální vzdálenost. Expozici korigovat intenzitou světla, případně citlivostí... ;)

Tohle je mobilem, protože jsem si předtím udělal ze dřeva pěkný držák právě na ten mobil, aby mi snímal obsah stolu, kde si hraju s dubnetkama. Foťák by to asi neudrželo a musel bych taky vymyslet uchycení (mobil je jen přigumičkován - někdy nafotím :)) Máte nějaký nápad na držák foťáku nad stolem? Stativem mi to fakt nejde :(

Používám historický stativ Manfrotto s bočním výložníkem na reprofoto. Nevím jestli v rámci "modernizace" tuto možnost zachovali. Na cestách si vyhovím s gorillapodem na kterém mám nasazenu kvalitní kulovou hlavu. Gorillu přidělám na jakýkoli klacek, který mohu v libovolně umístit v prostoru. Teď koukám, začali dělat něco lepšího. Jen ta kulová hlava se mi moc nelíbí... https://www.mobilnireziser.cz/stativy-- ... gJkIvD_BwE Zrcadlovku s "padesátkou" mi gorillapod unese v pohodě. Maximum zátěže byla D5mk2 s nasazeným 70 - 200 2.8 EF IS. Nožičky - chapadla jsem už musel na větvi jistit gumou. Bylo to na hraně, ale video vodopádu mám... ;)
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: V jakém programu upravujete videa?

Příspěvekod PandaWild » 10. říjen 2019 20:38

admin píše:...Foťák by to asi neudrželo a musel bych taky vymyslet uchycení...
Podobné jsem natáčel sice foťákem ve stativu, ale ten byl složený, položený nabok na židli a zatížený knížkami. Sice neprofi, ale fungovalo to a stativ na stole nepřekážel. :-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

PředchozíDalší

Zpět na O videu a jeho tvorbě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron