Upload na iStock

Re: Upload na iStock

Příspěvekod shalom3 » 2. listopad 2019 02:30

Já nahrávám přes Deepmeta. Dneska večer jsem nahrála a schváleno asi po 3 hodinách - vektory. Na to odklikávání kw jsem si tak nějak zvykla. Obrázky už mám naklíčované ze Stocksubmitteru, tak je jen do Deepmeta načtu, pak letmo projedu ten sloupec pro odklikávání, zaškrtnu nějaká slova, která mi připadají důležitá. Někdy to člověka i pobaví, vyskytují se tam výrazy, které nelze dohledat ani v odborných slovnících. ;) . Ohledně fotek jsou milosrdní, vektory dřív vyhazovali poměrně masově, ale teď je to nějak lepší.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Upload na iStock

Příspěvekod zdenat5 » 2. listopad 2019 06:45

ivusakzkrabice píše:TAk už jsem tam taky.
Fakt strašnej masochismus ty jejich klíčový slova..
Jde tam vůbec ftp upload?

FTP tam myslím není -mají DeepMeta - i videa se nahrávají přes web. Na klikačku sem si zvykla - za slušný výdělek mi to stojí . Schvalují většinou do druhého dne, někdy hned. Opravdu - i přes to klikání - je to přívětivá FB - s ničím neotravují. :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
zdenat5
 
Příspěvky: 625
Registrován: 21. listopad 2013 12:43

Reputace: +131

Re: Upload na iStock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 2. listopad 2019 08:29

Tak doufám, že nemám něco špatně, první fotky tam budou už 48 hodin.
Ale je u nich uploaded a submitted, tak snad nic nechybí..
Zkusím dát pár vektorů, třeba se pak fronta rozhýbe :)

A ještě se zeptám? Editorial berou taky? Musí se to nějak speciálně označovat?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Upload na iStock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 2. listopad 2019 08:53

Neodpovídejte, už to vidím :)
Zatím se s tou orientací v iStocku krapet peru.. :D
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Upload na iStock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 3. listopad 2019 17:04

Tak fotky a vektory tam stále visí, nicméně mám vše asi v pořádku, editorial byl schválen hned.. ale stejně nevím, kde se ty moje obrázky mají objevit :) iStock je takový podivný..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Upload na iStock

Příspěvekod čumsem » 3. listopad 2019 19:09

ivusakzkrabice píše:Tak fotky a vektory tam stále visí, nicméně mám vše asi v pořádku, editorial byl schválen hned.. ale stejně nevím, kde se ty moje obrázky mají objevit :) iStock je takový podivný..


https://www.istockphoto.com/portfolio/ivusakzkrabice
Hodnocení: 0
čumsem
 
IP: 185.67.188xx

Reputace: 0

Re: Upload na iStock

Příspěvekod zdenat5 » 3. listopad 2019 21:25

ivusakzkrabice píše:Tak fotky a vektory tam stále visí, nicméně mám vše asi v pořádku, editorial byl schválen hned.. ale stejně nevím, kde se ty moje obrázky mají objevit :) iStock je takový podivný..

Cesta - My Account - Update personal information- až skoro dole je URL vašeho portfolia:
Ale myslím, že jeho prohlížením se jeho tvůrci nezabývají - je to chaos. Hlavně, aby čučeli kupující.
iStock je opravdu takový podivný a nemá cenu se tím zabývat. Jsi tam nová - tak kontrolují pečlivěji - já mám téměř 100 % schválených, a někdy mi to berou při nahrávání. Zbav se té zbytečné nechuti, a uvidíš jaký bude výdělek - to ti jistě chmury rozežene. ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
zdenat5
 
Příspěvky: 625
Registrován: 21. listopad 2013 12:43

Reputace: +131

Re: Upload na iStock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 3. listopad 2019 21:51

zdenat5 píše:
ivusakzkrabice píše:Tak fotky a vektory tam stále visí, nicméně mám vše asi v pořádku, editorial byl schválen hned.. ale stejně nevím, kde se ty moje obrázky mají objevit :) iStock je takový podivný..

Cesta - My Account - Update personal information- až skoro dole je URL vašeho portfolia:
Ale myslím, že jeho prohlížením se jeho tvůrci nezabývají - je to chaos. Hlavně, aby čučeli kupující.
iStock je opravdu takový podivný a nemá cenu se tím zabývat. Jsi tam nová - tak kontrolují pečlivěji - já mám téměř 100 % schválených, a někdy mi to berou při nahrávání. Zbav se té zbytečné nechuti, a uvidíš jaký bude výdělek - to ti jistě chmury rozežene. ;)


Teď mi vrátili editorial kvůli popisku a titulku. Mám to tak jak to chce šutr, ale tady nemůžu nikde najít, jak to teda chtějí.. Mám kupu editorialu z cest před keywordem a tak to nechci pak zvlášť opravovat pro každou fotobanku speciálně..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Upload na iStock

Příspěvekod Host » 3. listopad 2019 23:28

Editorial se na Istocku - Getty skoro nevyplatí. Věci které Šutr celkem slušně prodává jsou na Getty mrtvé. Ze začátku jsem udělal výběr úspěšných témat na Šutru a ty tam nahrál. Zbytek až jak je čas a chuť... Proč se trápit s balastem.
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: Upload na iStock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 4. listopad 2019 01:43

Tak mimo pár přijatých editorial se mi tam nedaří nic dostat. od 31.10. tam čekají komerční fotky, poctivě jsem do zblbnutí klikala na ty jejich slovíčka a mají toho tam v několika dávkách na schválení přes 200. Vektorů vyházeli půlku, naštěstí asi jen z prvních pokusných dvaceti, které mám v pořádku na ostatních fb. A tak suma sumárum, zatím spíš ztrácím nervy a jestli to takhle bude pokračovat, tak tam ani nemám co prodávat.. :? :|
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

PředchozíDalší

Zpět na iStock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé