Upload na iStock

Re: Upload na iStock

Příspěvekod Riky » 13. listopad 2019 11:49

ivusakzkrabice píše:...Vlastně ani nevím jak se dozvím, že jsem něco vydělala, prostě nevím kam kouknout....


Prodeje do toho 20. člověk nikde nezjistí, ale já se chodím pro motivaci koukat aspoň sem jestli se to trochu hýbe.
Obrázek
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Riky
 
Příspěvky: 107
Registrován: 6. leden 2018 14:23

Reputace: +20

Re: Upload na iStock

Příspěvekod Fauren » 14. listopad 2019 11:27

já zase sleduju počet prodejů :D
Hodnocení: 0
Fauren
 
Příspěvky: 553
Registrován: 27. září 2017 17:42

Reputace: +53

Re: Upload na iStock

Příspěvekod Riky » 14. listopad 2019 16:21

Fauren - a kde? Počet prodejů se zjistí až když jsou k dipozici data, a to dvacátého každý měsíc. Co se ukazuje v prodejích v záložce kterou jsem označila, tak to jsou také prodeje za ten minulý měsíc. Aktuální prodeje nelze zjistit, pouze tedy ty interakce od zákazníků, což ale taky nemusí být prodeje (nebo ne tenhle měsíc).
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Riky
 
Příspěvky: 107
Registrován: 6. leden 2018 14:23

Reputace: +20

Re: Upload na iStock

Příspěvekod PaM » 14. listopad 2019 17:01

Aktuální počet prodejů za daný rok lze zjistit v My Account - Update personal information.
+ivusakzkrabice Hodnocení: +1
PaM
 
IP: 37.48.44.xx

Reputace: 0

Re: Upload na iStock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 15. listopad 2019 11:27

PaM píše:Aktuální počet prodejů za daný rok lze zjistit v My Account - Update personal information.


Podle tohohle bych tam už asi měla mít dva prodeje.. doufejme, že to nebude do mínusu :D :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Upload na iStock

Příspěvekod Riky » 15. listopad 2019 13:58

PaM píše:Aktuální počet prodejů za daný rok lze zjistit v My Account - Update personal information.


Jasný. Ale to jsou výsledky zase jen do 30.9. Za další měsíc, říjen, se tam dle mne objeví až teď dvacátého.
Ale to už je o tom, kdo co hledá za data. Já řešila nejaktuálnější prodeje, které jsem našla zatím jen u uploadu v perfomance, kde je aspoň nástřel fotek, o které někdo projevil zájem (a pak je v prodejích taky mám).
Jinak na statistiky a přehledy je super "Todayis20" nebo "DeepMeta". Každý má svý pro a proti, takže používám obojí.
Hlavně ať je máme i nadále proč používat, a čím víc, tím líp :mrgreen:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Riky
 
Příspěvky: 107
Registrován: 6. leden 2018 14:23

Reputace: +20

Re: Upload na iStock

Příspěvekod PaM » 15. listopad 2019 15:04

Riky píše:
PaM píše:Aktuální počet prodejů za daný rok lze zjistit v My Account - Update personal information.


Jasný. Ale to jsou výsledky zase jen do 30.9. Za další měsíc, říjen, se tam dle mne objeví až teď dvacátého.
Ale to už je o tom, kdo co hledá za data. Já řešila nejaktuálnější prodeje, které jsem našla zatím jen u uploadu v perfomance, kde je aspoň nástřel fotek, o které někdo projevil zájem (a pak je v prodejích taky mám).
Jinak na statistiky a přehledy je super "Todayis20" nebo "DeepMeta". Každý má svý pro a proti, takže používám obojí.
Hlavně ať je máme i nadále proč používat, a čím víc, tím líp :mrgreen:


Počty prodejů v My Account - Update personal information sleduji každý den a každý den tam několikrát za den prodeje přibývají..Takže je to určitě včetně aktuálních prodejů..
+Riky Hodnocení: +1
PaM
 
IP: 37.48.44.xx

Reputace: 0

Re: Upload na iStock

Příspěvekod Sahbi » 15. listopad 2019 15:27

V Deepmeta to jde zobrazit s každým updatem, takže klidně denně + je tam prognóza do konce roku ;)
+Riky Hodnocení: +1
Sahbi
 
IP: 37.188.135.xx

Reputace: 0

Re: Upload na iStock

Příspěvekod Návštěvník » 15. listopad 2019 15:30

Sahbi píše:V Deepmeta to jde zobrazit s každým updatem, takže klidně denně + je tam prognóza do konce roku ;)


V Deepmeta je důležité pravidelně provádět Sync->Start Sync
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 185.67.188xx

Reputace: 0

Re: Upload na iStock

Příspěvekod Sahbi » 15. listopad 2019 15:59

Návštěvník píše:
Sahbi píše:V Deepmeta to jde zobrazit s každým updatem, takže klidně denně + je tam prognóza do konce roku ;)


V Deepmeta je důležité pravidelně provádět Sync->Start Sync


Ji tak Sync se to jmenuje :D. Nemohl jsem si vzpomenout.
Hodnocení: 0
Sahbi
 
IP: 195.113.48xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na iStock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé