Upload na iStock

Re: Upload na iStock

Příspěvekod Marsan » 15. listopad 2019 16:24

safra... :lol: :lol: :lol: až teď jsem si všiml, že nové složky pro nahrávání fotek stále vytvářím jako editorial. dal jsem to "Sync", jak píšete a zjistil jsem, že za poslední cca 2 měsíce mám vše "Rejected" :lol: :lol: :lol: iStok mi u všech vždy poradil abych to zařadil spíše jako "creative RF "
Takže vše znovu nahrát, Takovou blbou chybou jsem jisto jistě přišel o velký ale opravdu velký balík peněz :lol: :lol: :lol: :lol:
to je tím, že nahraji a nekontroluji, prostě rozmlsaný, že mi všude vše berou :lol:
Hodnocení: 0
Marsan
 
Příspěvky: 973
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +215

Re: Upload na iStock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 15. listopad 2019 19:02

Riky píše:Jasný. Ale to jsou výsledky zase jen do 30.9. Za další měsíc, říjen, se tam dle mne objeví až teď dvacátého.


Začala jsem nahrávat na konci října a první odsouhlasené až v listopadu a přesto se mi tam zobrazuje, že bych měla mít dva prodeje, takže dle mého to musí být asi celkem aktuální..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2403
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +718

Re: Upload na iStock

Příspěvekod Návštěvník » 15. listopad 2019 19:37

ivusakzkrabice píše:
Riky píše:Jasný. Ale to jsou výsledky zase jen do 30.9. Za další měsíc, říjen, se tam dle mne objeví až teď dvacátého.


Začala jsem nahrávat na konci října a první odsouhlasené až v listopadu a přesto se mi tam zobrazuje, že bych měla mít dva prodeje, takže dle mého to musí být asi celkem aktuální..


Ano, jsou to aktuální prodeje v Deepmeta. Když se provádí pravidelná synchronizace v Sync/Start Sync, tak v Statistics/Activity jsou vidět každodenní prodeje, které se objeví další měsíc v přehledu (tj. kolem 20)
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 185.67.188xx

Reputace: 0

Re: Upload na iStock

Příspěvekod Riky » 20. listopad 2019 16:20

No jo, máte pravdu, cena na Getty se mění průběžně. Já měla zažito, že výsledky jsou prostě až toho 20. každý měsíc, tak jsem to až tak nesledovala, navíc mám jen malinké porfólijko, tak se ta čísla tak často nemění aby mě to praštilo do očí. Každopádně díky moc za radu, aspoň už vím kam koukat.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Riky
 
Příspěvky: 107
Registrován: 6. leden 2018 14:23

Reputace: +20

Re: Upload na iStock

Příspěvekod Painter » 5. březen 2020 18:12

Ahoj,
prosím visí mi na iStocku poslané fotky už měsíc a pořád nic. Mám jim psát nebo čekat? takhle dlouho to nikdy netrvalo. :( Díky
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 178.255.168.xx

Reputace: 0

Re: Upload na iStock

Příspěvekod Egeris » 5. březen 2020 18:22

To už je fakt dlouho, asi bych jim napsal... u mě to trvá většinou 4-6 dní.
Hodnocení: 0
Egeris
 
Příspěvky: 438
Registrován: 21. duben 2017 06:33

Reputace: +104

Re: Upload na iStock

Příspěvekod Painter » 6. březen 2020 07:17

Egeris píše:To už je fakt dlouho, asi bych jim napsal... u mě to trvá většinou 4-6 dní.


Díky. Tak jsem jim napsal a klasika iStock. Napsali že ve složce jsou fotky poslané 5.3. a že teď toho mají hodně. Ale že jsou tam i fotky z 4.2. o tom tam není ani slovo. :)
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 31.30.175.2xx

Reputace: 0

Re: Upload na iStock

Příspěvekod honza286 » 6. březen 2020 08:17

To, co se objeví kolem 20. dalšího měsíce ve výdělcích, není automaticky to, co se prodalo předchozí měsíc, jelikož jde o položky, za které dostalo GI předchozí měsíc zaplaceno. Stačí si porovnat počet prodejů na deepmeta za daný měsíc (to jsou ty activity) a pak další měsíc počet prodejů s konkrétní částkou - minimálně u mě to většinou nesedí, tak jsem už dříve kvůli tomuhle psal dotaz na istock (Getty Images) a vysvětlovali mi to takhle...
Hodnocení: 0
honza286
 
Příspěvky: 404
Registrován: 27. listopad 2014 21:57

Reputace: +65

Re: Upload na iStock

Příspěvekod Fauren » 12. březen 2020 20:13

Zdravím,
prosím vás jdou vám vložit videa? Mi se to načte a napíše error.. I když posílám v MOV
Hodnocení: 0
Fauren
 
Příspěvky: 556
Registrován: 27. září 2017 17:42

Reputace: +53

Re: Upload na iStock

Příspěvekod Wood2 » 19. březen 2020 20:16

V listopadu roku 2019 jsem nechal smazat většinu videí na istock (mnoho prodejů za velmi nízké ceny). Od ledna 2020 i únor a březen mám vyšší prodej na SS a POND5. Mám řadu záběrů videa jedinečných a pokud to zákazníci istock nenajdou, hledají jinde. Na istock je řada témat úplně prázná u videa.
Hodnocení: 0
Wood2
 
IP: 178.22.116.2xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na iStock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé