Depositphotos - upload

Diskuse o ostatních - menších - fotobankách, jako je CanStockPhoto, Depositphotos, StockFresh, CutCaster, YayMicro a další

Re: Depositphotos - upload

Příspěvekod ivusakzkrabice » 25. říjen 2019 13:36

Už to sviští!
Mám od nich rychlé ftp, tak to neřeším. Zpočátku jsem měla pěkný rozjezd, ale teď to spíš na prodeje skomírá.. Asi se předhání s Dreams a 123RF, kdo bude horší :D
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Depositphotos - upload

Příspěvekod shalom3 » 26. říjen 2019 09:35

Tak nevím, včera jsem tam nahrála něco přes Stocksubmitter, jevilo se "jako že nahrané", ale v admnistraci na Deposit není k vidění vůbec nic. Tedy úplně to samé co s videi asi před 3 týdny.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Depositphotos - upload

Příspěvekod castyhost » 26. říjen 2019 09:48

nahravam pres jejich web furt, vcera nekolik GB, u jednoho vidka chybi nahled
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.163.1xx

Reputace: 0

Re: Depositphotos - upload

Příspěvekod ivusakzkrabice » 1. listopad 2019 08:53

Tak včera po více jak měsíci mi překlopili ftp do prodeje. Mám od nich to rychlé.. nahrávání rychlé je, ale ta práce s tím fakt vázne :D :) :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Depositphotos - upload

Příspěvekod libor2 » 13. listopad 2019 06:17

Stále se mi nedaří ani navázat spojení přes Filezillu, a ten jejich nahrávač taky blbne :evil:
Hodnocení: 0
http://www.fotovrska.cz/
https://www.proweddy.cz/
Uživatelský avatar
libor2
 
Příspěvky: 272
Registrován: 12. březen 2014 06:26

Reputace: +48

Re: Depositphotos - upload

Příspěvekod Painter » 13. listopad 2019 07:14

libor2 píše:Stále se mi nedaří ani navázat spojení přes Filezillu, a ten jejich nahrávač taky blbne :evil:

Neměnil jsi uživatelské jméno heslo nebo mail? Stalo se mi to také že jsem si změnil už. jméno a až když jsem psal na podporu a oni mi poslali nové údaje tak jsem si říkal že mě to vůbec nenapadlo.
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 31.30.175.1xx

Reputace: 0

Re: Depositphotos - upload

Příspěvekod Návštěvník » 13. listopad 2019 08:38

Painter píše:
libor2 píše:Stále se mi nedaří ani navázat spojení přes Filezillu, a ten jejich nahrávač taky blbne :evil:

Neměnil jsi uživatelské jméno heslo nebo mail? Stalo se mi to také že jsem si změnil už. jméno a až když jsem psal na podporu a oni mi poslali nové údaje tak jsem si říkal že mě to vůbec nenapadlo.

nene, neměnil. Normálně na web se přihlásím, nahrávač chvíli jede a pak se sekne.
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 2a02:8308:c03e:b100:202c:ed8d:9df8:ffxx

Reputace: 0

Re: Depositphotos - upload

Příspěvekod Fauren » 13. listopad 2019 09:39

mam stejný problém nemužu se přihlasit na ftp upload.. a přes web mi to ani nenačte obrázky... zkoušel jsem to na 2 wifi a nic..
Hodnocení: 0
Fauren
 
Příspěvky: 551
Registrován: 27. září 2017 17:42

Reputace: +52

Re: Depositphotos - upload

Příspěvekod Marsan » 13. listopad 2019 12:13

nahrávám přes web, naposledy včera večer. V poslední době se mi zpravidla nahraje jen polovina fotek, nebo se to po půlce zasekne. V takovým případě to ukončím, podívám co se nahrálo a zbyte zadám znovu (popřípadě postup okakuji 2 - 3 :lol: :lol: ) Nějak jim to poslední dva měsíce blbne
Hodnocení: 0
Marsan
 
Příspěvky: 973
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +215

Re: Depositphotos - upload

Příspěvekod Painter » 20. listopad 2019 18:45

Ahoj,
dotal jsem tento mail od Depo:

Dear contributors,

Please mind that without an approved W-8 and W-9 form, you will not be able to receive your earned money. Forms W-8 and W-9 will NOT be accepted without the correct documents. All overdue documents will be rejected.

To upload documents, please use the "Upload documents" button, which will appear as you fill out these forms.

Go to Tax Center


Kind regards,
The Depositphotos Team

Jestli to dobře chápu tak mi teď nechtějí poslat výplatu ale když se připojím do Tax center tak tam mám Tax status approved. Mám to vyplňovat znova ikdyž je tam approved?
Stalo se to ještě někomu? Díky za radu
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 178.255.168.xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní microstock fotobanky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé