Depositphotos - upload

Diskuse o ostatních - menších - fotobankách, jako je CanStockPhoto, Depositphotos, StockFresh, CutCaster, YayMicro a další

Re: Depositphotos - upload

Příspěvekod Návštěvník » 20. listopad 2019 18:56

Ano, taky jsem to dostal. Posílají preventivně. Pokud máš v TAX center approved, tak to ignoruj.
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 185.67.188xx

Reputace: 0

Re: Depositphotos - upload

Příspěvekod shalom3 » 20. listopad 2019 19:10

Právě jsem to sem chtěla také napsat, před pár dny jsem ten W8-BEN vyplnila, přišlo mi, že schváleno a potom ještě tento mail. Budu to tedy ignorovat, nic lepšího mě nenapadá. Po kliknutí na odkaz v mailu se to propojilo znovu do Tax Center, kde je skutečně uvedeno Approved.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Depositphotos - upload

Příspěvekod Monika » 20. listopad 2019 19:29

Je to upozornění, že TAX bude končit a bude třeba to znovu vyplnit, aby vám mohli poslat další výplatu. Mě ten email přišel teď také. Koukla jsem a mám tam také approved, ale když jsem si ten TAX rozklikla, tak tam mám platnost do 20.11.2019. Takže dnes ještě platí, ale zitra už ne :)
Hodnocení: 0
Monika
 
IP: 37.48.41xx

Reputace: 0

Re: Depositphotos - upload

Příspěvekod shalom3 » 20. listopad 2019 20:10

Já tam datum platnosti nějak nevidím. Dole je datum dnešní (políčko nadepsané jako "Date"), to ano, ale to bych chápala jako přednastavené datum zpracování/vyplnění formuláře.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Depositphotos - upload

Příspěvekod Marsan » 20. listopad 2019 21:14

psal jsem na podporu (zkoušel jsem i volat na číslo v čr, ale nikdo to nevzal - až za cca 6 hodin zpětné volání) chtěly nový sken dokladu, ten co jsem tam měl byl platný do 2018
Hodnocení: 0
Marsan
 
Příspěvky: 973
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +215

Re: Depositphotos - upload

Příspěvekod Host » 20. listopad 2019 22:07

Marsan píše:psal jsem na podporu (zkoušel jsem i volat na číslo v čr, ale nikdo to nevzal - až za cca 6 hodin zpětné volání) chtěly nový sken dokladu, ten co jsem tam měl byl platný do 2018


V tax center bylo zelené approved, nebo něco jiného?
Tenhle mail dostali asi všichni, tak se mi nechce hrabat do něčeho co zatím funguje...
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: Depositphotos - upload

Příspěvekod ivusakzkrabice » 20. listopad 2019 22:23

Jo, chtějí tam doklad, nahrála jsem, ale vůbec se nezobrazil, beru to, že nahraný je, dala jsem znovu odsouhlasit a čekám na schválení. Celé jako na potvoru, když mám na cestě výplatu, kterou mi kvůli tomu nehodlají poslat..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Depositphotos - upload

Příspěvekod Monika » 20. listopad 2019 22:24

shalom3 píše:Já tam datum platnosti nějak nevidím. Dole je datum dnešní (políčko nadepsané jako "Date"), to ano, ale to bych chápala jako přednastavené datum zpracování/vyplnění formuláře.


Aha, myslela jsem že je to platnost. Asi to bude vážně přednastavené datum. Pokud tam bude stále zelené approved, tak bych to asi neřešila.
Hodnocení: 0
Monika
 
IP: 89.24.43.2xx

Reputace: 0

Re: Depositphotos - upload

Příspěvekod Marsan » 20. listopad 2019 22:44

ivusakzkrabice píše:Jo, chtějí tam doklad, nahrála jsem, ale vůbec se nezobrazil, beru to, že nahraný je, dala jsem znovu odsouhlasit a čekám na schválení. Celé jako na potvoru, když mám na cestě výplatu, kterou mi kvůli tomu nehodlají poslat..

já ho poslal přímo na podporu s dotazem jestli to takto stačí. Odpověděli za cca 1 hod, že ano
( support@depositphotos.zendesk.com - support@depositphotos.co )
Hodnocení: 0
Marsan
 
Příspěvky: 973
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +215

Re: Depositphotos - upload

Příspěvekod Baldion » 21. listopad 2019 10:44

Napsal jsem na podporu dotaz, že mám v Tax Center Tax form "Approved", jestli jim mám posílat nový. Odpověděli, že pokud mám Tax form schválen, tak mám e-mail ignorovat.
Hodnocení: 0
Baldion
 
Příspěvky: 460
Registrován: 1. prosinec 2016 17:44
Bydliště: Jižní Morava

Reputace: +131

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní microstock fotobanky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé