Předvánoční fotobankový sraz 2019 v Praze

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Předvánoční fotobankový sraz 2019 v Praze

Příspěvekod admin » 19. listopad 2019 14:00

Tak mě napadlo zase jednou uspořádat fotobankový sraz v Praze (už se tu po něm někdo sháněl).


Datum: 26. 11. od 18:00 -- pokud jste si to rozmysleli a nedorazíte, nebo naopak jste předtm nehlasovali a chcete dorazit - zaškrtněte/odškrtněte se na doodlu: https://doodle.com/poll/6teq8gi7vihydd8r já pak vyhlásím finální termín a zarezervuji restauraci


Místo: na Florenci hned u metra v restauraci U Českého Lva (http://www.uceskeholva.cz/) protože tam nehraje žádná hudba a je tam výborná akustika (byl jsem tam na jednom srazu a všichni jsme se dobře slyšeli).

Začneme klasicky kolem šesté večer.
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Předvánoční fotobankový sraz 2019 v Praze

Příspěvekod Zmrzlinář » 19. listopad 2019 14:21

Paráda, za mně lepší jak Letňany (mám to daleko). U českýho lva mají Plzeň, sice ne tak dobrou, jakou by mohli, ale jde to. Dá se tam i najíst.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Zmrzlinář
 
Příspěvky: 256
Registrován: 21. červenec 2016 17:15
Bydliště: Úvaly

Reputace: +20

Re: Předvánoční fotobankový sraz 2019 v Praze

Příspěvekod admin » 19. listopad 2019 14:24

Zmrzlinář píše:Paráda, za mně lepší jak Letňany (mám to daleko). U českýho lva mají Plzeň, sice ne tak dobrou, jakou by mohli, ale jde to. Dá se tam i najíst.

Tak co se týče piva, více mi chutnalo minule v tom pivovaru v Ládví, ale tam jsme se zase pořádně ani neslyšeli. A navíc Cobolis už půl roku čepují u nás v Klánovicích :)

Jo akorát ten vrchní U Českého Lva tam byl minule takovej divněj :)
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Předvánoční fotobankový sraz 2019 v Praze

Příspěvekod garganel » 19. listopad 2019 21:05

Ak to vyjde to by bolo super.
Hodnocení: 0
Adobe Illustrator CS6, Wacom CTH-470.
Uživatelský avatar
garganel
 
Příspěvky: 365
Registrován: 14. květen 2013 08:54

Reputace: +2

Re: Předvánoční fotobankový sraz 2019 v Praze

Příspěvekod Zmrzlinář » 19. listopad 2019 23:55

admin píše:
Zmrzlinář píše:Paráda, za mně lepší jak Letňany (mám to daleko). U českýho lva mají Plzeň, sice ne tak dobrou, jakou by mohli, ale jde to. Dá se tam i najíst.

Tak co se týče piva, více mi chutnalo minule v tom pivovaru v Ládví, ale tam jsme se zase pořádně ani neslyšeli. A navíc Cobolis už půl roku čepují u nás v Klánovicích :)

Jo akorát ten vrchní U Českého Lva tam byl minule takovej divněj :)


:-D jo ten vrchní ...

Do Klánovic bych to měl kilometr, to by se mi líbilo. Ale asi by nikdo nepřišel :-) Kde tam máte cobolis? To bych zašel, to mi docela šlo..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Zmrzlinář
 
Příspěvky: 256
Registrován: 21. červenec 2016 17:15
Bydliště: Úvaly

Reputace: +20

Re: Předvánoční fotobankový sraz 2019 v Praze

Příspěvekod admin » 20. listopad 2019 10:12

Zmrzlinář píše::-D jo ten vrchní ...

Do Klánovic bych to měl kilometr, to by se mi líbilo. Ale asi by nikdo nepřišel :-) Kde tam máte cobolis? To bych zašel, to mi docela šlo..


Cobolis tankují od léta na hlavní ulici v Babiččině besedě - http://www.babiccinabeseda.cz/a vaří tam taky docela dobře - testuji to pravidelně každý čtvrtek večer po florbalu :)
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Předvánoční fotobankový sraz 2019 v Praze

Příspěvekod sci » 22. listopad 2019 09:26

Je už nějaký termín zvolený? :)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
sci
 
Příspěvky: 100
Registrován: 8. duben 2013 14:48

Reputace: +12

Re: Předvánoční fotobankový sraz 2019 v Praze

Příspěvekod admin » 22. listopad 2019 16:03

sci píše:Je už nějaký termín zvolený? :)

Předběžně to vypadá na úterý 26. 11. ale ještě mi nepotvrdili rezervaci v restauraci u toho lva.
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Předvánoční fotobankový sraz 2019 v Praze

Příspěvekod duben » 25. listopad 2019 08:59

admin píše:
sci píše:Je už nějaký termín zvolený? :)

Předběžně to vypadá na úterý 26. 11. ale ještě mi nepotvrdili rezervaci v restauraci u toho lva.


Ty jo, uz zitra, ale mozna to dam, kdyz je to utery :)
Hodnocení: 0
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.soutez.org | www.youtube.com/LucieDubnova - fitness online
Uživatelský avatar
duben
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 8. duben 2013 13:47

Reputace: +262

Re: Předvánoční fotobankový sraz 2019 v Praze

Příspěvekod admin » 25. listopad 2019 10:28

Tak už mám potvrzenou i rezervaci v restauraci, takže se sejdeme už zítra 26. listopadu U Českého Lva:

Datum: 26. 11. od 18:00 -- pokud jste si to rozmysleli a nedorazíte, nebo naopak jste předtm nehlasovali a chcete dorazit - zaškrtněte/odškrtněte se na doodlu: https://doodle.com/poll/6teq8gi7vihydd8r já pak vyhlásím finální termín a zarezervuji restauraci


Místo: na Florenci hned u metra v restauraci U Českého Lva (http://www.uceskeholva.cz/) protože tam nehraje žádná hudba a je tam výborná akustika (byl jsem tam na jednom srazu a všichni jsme se dobře slyšeli).

Začneme klasicky kolem šesté večer.
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Další

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé