Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Painter » 15. leden 2020 15:21

PandaWild píše:
Tedy rozhodně teď nepřevádět výplaty z PayPal na Kč účet, jestli nechceme přijít na mizinu?

Nerozumím když je větší kurz tak dostanu víc peněz po převodu z EUR nebo USD. Nebo to chápu špatně?
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 31.30.173.1xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Egeris » 15. leden 2020 15:25

Když koruna posiluje (jako teď), tak za USD dostaneš méně. Proto se teď nevyplatí peníze převádět, ale počkat, až koruna oslabí.
+PandaWild Hodnocení: +1
Egeris
 
Příspěvky: 438
Registrován: 21. duben 2017 06:33

Reputace: +104

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Host » 15. leden 2020 15:54

Pripadne jeste posili a klesne dolar. Uz byl jeden USD i za 16kc. Kurzove spekulace na PayPalu si s radosti odpustim. Co muzes ziskat dnes, neodkladej na zitra... ;)
+Baldion Hodnocení: +1
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod vlastas » 16. leden 2020 08:36

A pak jsou tu tací, asi nebudu sám, kterým to musí být jedno. Peníze si poslat musím tak jako tak ať už bude kurz jaký chce, jinak já a moje rodina nebudeme mít za co jíst :) Na microstocku vydělávám tolik, že tvoří nezanedbatelnou část měsíčního příjmu, ale ne tolik, abych si mohl dovolit poslat jen část a zbytek škudlit na paypalu.
Hodnocení: 0
vlastas
 
IP: 178.255.168.xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod duben » 16. leden 2020 08:59

Tohle řešit je celkem nesmysl. Jednak kurz Paypalu je jiný než ČNB a tak jako tak na něm proděláš. Navíc i kdyby koruna rozdílu na kurzu, vyděláváš víc 500 USD měsíčně? Pak je rozdíl 500 kč a to je zanedbatelné. Pokud vyděláváš nad 1000 USD měsíčně a řekněmě že 1000 Kč už zanedbatelné tolik není, tak stejně řešíš spíš to, že na poplatcích za kurzové rozdíly Paypalu zaplatíš mnohem víc a řešíš jak na větší částky ideálně Paypal moc nepoužívat, protože je nejvýhodnější někde v rozmezí 100 Kč - 10.000 Kč. Víc nebo míň znamená, že procento spojené s poplatky výrazně zasahuje do výsledné částky a to tak, že tě ten kurz vlastně ani tolik netrápí.
Hodnocení: 0
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.soutez.org | www.youtube.com/LucieDubnova - fitness online
Uživatelský avatar
duben
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 8. duben 2013 13:47

Reputace: +262

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod TXX » 16. leden 2020 09:09

vlastas píše:A pak jsou tu tací, asi nebudu sám, kterým to musí být jedno. Peníze si poslat musím tak jako tak ať už bude kurz jaký chce, jinak já a moje rodina nebudeme mít za co jíst :) Na microstocku vydělávám tolik, že tvoří nezanedbatelnou část měsíčního příjmu, ale ne tolik, abych si mohl dovolit poslat jen část a zbytek škudlit na paypalu.


Vaše tvorba Vlastmile je skvělá. Nejvíce se mi líbí kombinace fotografií a ilustrací a jejich barevná soudržnost a cit pro detail.
Hodnocení: 0
TXX
 
IP: 185.67.188xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Painter » 16. leden 2020 10:43

Egeris píše:Když koruna posiluje (jako teď), tak za USD dostaneš méně. Proto se teď nevyplatí peníze převádět, ale počkat, až koruna oslabí.


Nj nějak jsem to zblbnul. :)

TXX píše:
vlastas píše:A pak jsou tu tací, asi nebudu sám, kterým to musí být jedno. Peníze si poslat musím tak jako tak ať už bude kurz jaký chce, jinak já a moje rodina nebudeme mít za co jíst :) Na microstocku vydělávám tolik, že tvoří nezanedbatelnou část měsíčního příjmu, ale ne tolik, abych si mohl dovolit poslat jen část a zbytek škudlit na paypalu.


Vaše tvorba Vlastmile je skvělá. Nejvíce se mi líbí kombinace fotografií a ilustrací a jejich barevná soudržnost a cit pro detail.


jj hezké portfolio
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 31.30.173.1xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 16. leden 2020 11:05

Kšeftovať s kurzom na PayPale má význam tak od 10 000 dolárov. Pri malých sumách sú tie čiastky ktoré pohybom kurzu získate smiešne. Ale pri 10 000 dolároch vám už aj malý pohyb kurzu prinesie kľudne aj 300 euro zadarmo a bez práce a to sa už oplatí. Ale sú to nervy, lebo tak ako môžete mať 300 euro zisk, tak môžete mať aj 300 euro stratu. ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3839
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1030

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 16. leden 2020 12:01

Mít na PayPal $10000 tak nějakých ubohých $300 už neřeším. :-)
+shalom3 Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7232
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1913

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod shalom3 » 16. leden 2020 14:32

Přesně tak - to bych ten čas raději věnovala další tvorbě, která by mi vynesla další tisíce :lol: Nakonec si všechny banky a platební systémy všechno udělají tak, aby to bylo výhodné pro ně a ne pro nějaké "blbé zákazníky".
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4476
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1039

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé