Slávim

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Slávim

Příspěvekod ivusakzkrabice » 27. únor 2020 17:08

zdenat5 píše:
ivusakzkrabice píše:Dneska musím Mourka podrbat, prodal se za šest dolarů, čímž se výdělek z téhle jedné fotky přehoupl přes stovku dolarů :)
https://www.shutterstock.com/image-phot ... -550595431

To je krásný portfolio :P


Děkuji. Vidím ho spíš takové mainstreamové a začínám se čím dál víc opakovat..

p.s. nakonec dostali oba čerstvou travičku ze zahrady, aby mi mohli poblejt byt :lol: 8-)
+zdenat5 Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Slávim

Příspěvekod Berunin » 27. únor 2020 17:58

JJ mi se Tvé portfólio taky moc líbí.. Sakr škoda že neumím fotit , nemám na to buňky.. :cry:
+zdenat5 Hodnocení: +1
Berunin
 
Příspěvky: 54
Registrován: 5. říjen 2019 21:40

Reputace: +23

Re: Slávim

Příspěvekod zdenat5 » 27. únor 2020 21:44

Berunin píše:JJ mi se Tvé portfólio taky moc líbí.. Sakr škoda že neumím fotit , nemám na to buňky.. :cry:

ale zase máš roztomilé vektory - zatím málo a to je škoda ;)
+Berunin Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
zdenat5
 
Příspěvky: 625
Registrován: 21. listopad 2013 12:43

Reputace: +131

Re: Slávim

Příspěvekod ivusakzkrabice » 27. únor 2020 22:07

zdenat5 píše:
Berunin píše:JJ mi se Tvé portfólio taky moc líbí.. Sakr škoda že neumím fotit , nemám na to buňky.. :cry:

ale zase máš roztomilé vektory - zatím málo a to je škoda ;)


Tenhle Mourek je boží! https://www.shutterstock.com/cs/image-v ... 1523270009 :D :lol:

Už si zkusil nakreslit lamu? 8-)
Lamy jsou nejlepší! Každý přece chce mít doma lamu..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Slávim

Příspěvekod Berunin » 27. únor 2020 23:12

No tak ten kocur se mi podle mne moc nepovedl.. :lol:
Lama... Tú má suseda ob dva baráky a smradu hafo a plive a kouše ! Já bych Lamu nechtěl.. Tož uvidíme.. Načmárám , ale mám negativní postoj tak asi nebude" ťuťu ňuňu "... :D Ono málo vektorů mám pravda, páč není času no. (Práce, děcka, rozkuchaný traktor) Ale já se snažím !! :D
Hodnocení: 0
Berunin
 
Příspěvky: 54
Registrován: 5. říjen 2019 21:40

Reputace: +23

Re: Slávim

Příspěvekod shalom3 » 28. únor 2020 00:25

Ze zvířátek teď frčí koronavirus - tak ho udělej ještě před lamou, než to vyšumí. Mně se už prodaly dva kousky, dříve jsem dělala takový ten jemně zelený, pak jsem ale někde viděla verzi nazelenalého s červenými bambulkami. Tak jsem musela redesignovat v Blenderu, nějak jsem se ještě nedostala k tomu, abych ho nahrála. Myslím, že jako 3d render vypadá celkem hezky. :D
+Berunin, +zdenat5 Hodnocení: +2
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Slávim

Příspěvekod ivusakzkrabice » 28. únor 2020 08:09

Berunin píše:No tak ten kocur se mi podle mne moc nepovedl.. :lol:


Je super, propracovanej, ale chce to každou kresbu ještě víckrát využít. Tak třeba sundej mu čepičku, zahoď pytel a dej mu ošatku s vajíčky :) A pokud chceš něco typického pro kocoury, tak nakresli kartonovou krabici a nech z ní koukat hlavu (třeba jen po oči) a konce tlapek s drápy :)

Berunin píše:Lama... Tú má suseda ob dva baráky a smradu hafo a plive a kouše ! Já bych Lamu nechtěl.. Tož uvidíme.. Načmárám , ale mám negativní postoj tak asi nebude" ťuťu ňuňu "... :D Ono málo vektorů mám pravda, páč není času no. (Práce, děcka, rozkuchaný traktor) Ale já se snažím !! :D


Lamy jsou boží, mají je tu kousek od nás na farmě Apolenka, pořád běhám kolem plotu s foťákem. Třeba loni byla tahle prcková https://www.shutterstock.com/image-phot ... 1627367098 a ta když zamrkala očiskama to bylo něco <3 Jinak lamy jsou asi jediný zvířátka (mimo mých mouratých chlupáčů samosebou), které se sem tam i prodá..
+Berunin, +zdenat5 Hodnocení: +2
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Slávim

Příspěvekod Berunin » 28. únor 2020 11:50

No ale já jeho tělo použil např tu:https://www.shutterstock.com/cs/image-vector/cat-information-board-vector-illustration-1590268231 jen to asi nejni moc poznat.. ;) mimochodem tento se mi líbí víc a byl pracnější,ale to je jen můj subjektivní pohled.Esli se Ti líbí víc ten starý udělám variace na něj :P
+zdenat5 Hodnocení: +1
Berunin
 
Příspěvky: 54
Registrován: 5. říjen 2019 21:40

Reputace: +23

Re: Slávim

Příspěvekod ivusakzkrabice » 28. únor 2020 12:59

Berunin píše:No ale já jeho tělo použil např tu:https://www.shutterstock.com/cs/image-vector/cat-information-board-vector-illustration-1590268231 jen to asi nejni moc poznat.. ;) mimochodem tento se mi líbí víc a byl pracnější,ale to je jen můj subjektivní pohled.Esli se Ti líbí víc ten starý udělám variace na něj :P


To je ten samý? To jsem nepoznala, asi protože vektory skoro vůbec nedělám. Já bych se tohohle spíš lekla, vypadá spíš jako pohádkovej záporák :D
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Slávim

Příspěvekod Berunin » 28. únor 2020 13:20

" Já bych se tohodle spíš lekla " fíha ,musím přehodnotit styl kresby.. Děkuju ;)
Hodnocení: 0
Berunin
 
Příspěvky: 54
Registrován: 5. říjen 2019 21:40

Reputace: +23

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé