Skrill vs. Paypal

Skrill vs. Paypal

Příspěvekod Libor » 10. leden 2020 13:01

Prodávám fotky již dlouho a vždy jsem řešil výplatu přes Skrill. Bohužel Skrill se mi zablokoval a nejsem schopen se do něj dostat. Naštěstí tam nemám žádné peníze.

Můj dotaz je zda máte zkušenosti s posláním peněz USD na Paypal ze kterého pokud to jde bych si peníze poslal na bankovní účet vedený v CZK.
Nikde toto nemohu dohledat. Umí toto Paypal aby mi přeposlal k nějakému kurzu USD převedené na CZK na účet v CZK? (MBank).

Případně jak se mohu dostat ( vyresetovat ) přes kód dvoufaktorové autentizace nebo získat jednorázové heslo? Heslo jsem generoval na starém telefonu v aplikaci. Bohužel tento je nenávratně pryč.

Děkuji za jakoukoliv pomoc.
Hodnocení: 0
Libor
 
IP: 78.45.36.1xx

Reputace: 0

Re: Skrill vs. Paypal

Příspěvekod Anika » 10. leden 2020 13:07

Ano, umí.
Na Paypalu můžeš mít více měn zároveň a peníze si mezi nimi přelévat (třeba USD na Kč), a nebo si vybrat rovnou v dolarech a na účet Ti dorazí koruny. Kurz je trochu méně výhodný.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Skrill vs. Paypal

Příspěvekod castyhost » 10. leden 2020 13:10

zaloz si novy Paypal ucet, je to v cestine, je to jednoduche
z PP si posles do sve banky USD a PP to prepocte svym kurzem... aktualne kurzem kolem -2,7% horsim nez CNB

na netu je navodu k PP mraky, ale je to v poho
urco si dej autentizaci prihlaseni na mobil
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 2a00:1028:8b43:9082:2dcd:d901:2d9c:eaxx

Reputace: 0

Re: Skrill vs. Paypal

Příspěvekod zdenat5 » 10. leden 2020 13:58

Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
zdenat5
 
Příspěvky: 625
Registrován: 21. listopad 2013 12:43

Reputace: +131

Re: Skrill vs. Paypal

Příspěvekod Návštěvník » 13. leden 2020 15:50

Díky moc za rady.
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 78.45.36.1xx

Reputace: 0

Re: Skrill vs. Paypal

Příspěvekod rollsrojs » 23. březen 2020 18:45

Řešil jste případně někdo založení dolarového účtu, na který byste si z Paypalu posílali dolary bez nevýhodné paypalovské konverze? Chtěl jsem něco takového zkusit, ale Paypal mi jaksi nedovolí přidružit bankovní účet v jiné měně než CZK :shock:
Hodnocení: 0
rollsrojs
 
IP: 185.149.130.1xx

Reputace: 0

Re: Skrill vs. Paypal

Příspěvekod duben » 24. březen 2020 10:38

Řešili a stručně ... nejde to. Jsou metody jak to obejít, ale jsou buď tak složité, že se ti to s ohledem na vynaložený čas nevyplatí, nebo tím riskuješ, protože porušuješ podmínky užívání PayPalu a můžou ti zrušit účet.
Hodnocení: 0
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.soutez.org | www.youtube.com/LucieDubnova - fitness online
Uživatelský avatar
duben
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 8. duben 2013 13:47

Reputace: +262

Re: Skrill vs. Paypal

Příspěvekod aaron » 24. březen 2020 13:45

Před pár dny mi přišla od Paypalu " Aktualizace smlouvy s uživatelem". Nevím jestli to je změna smluv pro všechny uživatele nebo jen pro mně případně užší skupinu uživatelů.
Asi před jedním měsícem jsem si vytvořil účet na TranserWise a dolary si převádím tam, je tam výhodnější převod na Kč. Tak nevím jestli je to všeobecná změna nebo odpověď na můj účet TransferWise. Dostal jste ještě někdo "Aktualizace smlouvy s uživatelem" ? Díky za odpověď.
Hodnocení: 0
aaron
 
Příspěvky: 32
Registrován: 29. duben 2013 09:05

Reputace: +2

Re: Skrill vs. Paypal

Příspěvekod Petr1 » 24. březen 2020 15:09

aaron píše:Před pár dny mi přišla od Paypalu " Aktualizace smlouvy s uživatelem". Nevím jestli to je změna smluv pro všechny uživatele nebo jen pro mně případně užší skupinu uživatelů.
Asi před jedním měsícem jsem si vytvořil účet na TranserWise a dolary si převádím tam, je tam výhodnější převod na Kč. Tak nevím jestli je to všeobecná změna nebo odpověď na můj účet TransferWise. Dostal jste ještě někdo "Aktualizace smlouvy s uživatelem" ? Díky za odpověď.


Taky mi to přišlo, takže je asi to obecné.

Jak to funguje s TransferWise? Respektive jak dostanete USD na účet u TransferWise?
Hodnocení: 0
Petr1
 
IP: 89.176.52.xx

Reputace: 0

Re: Skrill vs. Paypal

Příspěvekod aaron » 24. březen 2020 16:14

Může to být složitější a na dýl. Napiš mi na email foto.mach@tiscali, ale radši bych počkal, co se z toho paypalu vyvrbí.
Hodnocení: 0
aaron
 
Příspěvky: 32
Registrován: 29. duben 2013 09:05

Reputace: +2

Další

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé