Crestock bankrot

Diskuse o ostatních - menších - fotobankách, jako je CanStockPhoto, Depositphotos, StockFresh, CutCaster, YayMicro a další

Crestock bankrot

Příspěvekod admin » 8. duben 2020 14:09

Vypadá to, že Crestock zbankrotoval... máte tam někdo nevyplacený financ? Jestli jsem to z jejich emailu pochopil správně, tak pokud něco z toho chcete, tak musíte poslat vyplněný PDF formulář... bude to někdo řešit?
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Crestock bankrot

Příspěvekod Bananaboy » 8. duben 2020 17:19

Mne sa ani neobťažovali poslať e-mail. To bude asi tým, že tam mám len 5 predajov a z nich na konte 1,25 USD. Asi tam majú niekde u môjho účtu privátnu poznámku: "Stupid loser. Do not send any e-mails to him!" :D

1,25 USD riešiť určite nebudem.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Crestock bankrot

Příspěvekod vladov » 8. duben 2020 17:28

No mne sa tam nazbieralo niečo cez 50 dolárov, už asi pred 2 mesiacmi, žiadal som o výplatu - neprišša, písal som im 2x a nič, žiadna odozva a teraz toto, pozerám ten formulár, je akosi zložitý, neviem či do toho vôbec ísť
Hodnocení: 0
vladov
 
Příspěvky: 88
Registrován: 26. únor 2014 13:46
Bydliště: Slovensko

Reputace: +4

Re: Crestock bankrot

Příspěvekod admin » 8. duben 2020 18:27

vladov píše:No mne sa tam nazbieralo niečo cez 50 dolárov, už asi pred 2 mesiacmi, žiadal som o výplatu - neprišša, písal som im 2x a nič, žiadna odozva a teraz toto, pozerám ten formulár, je akosi zložitý, neviem či do toho vôbec ísť


Já tam mám 103 dolarů, tak také přemýšlím, zda to má smysl, ale možná ze srandy zkusím, třeba se něčemu přiučím, ty peníze jsem už beztak odepsal... ale raději se podívám na další podobné fotobanky, kde se dlouhodobě už moc neprodává a pošlu si co tam mám :)
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Crestock bankrot

Příspěvekod shalom3 » 8. duben 2020 18:54

Také jsem se tam před pár lety zaregistrovala. Po půlroce jsem zjistila, že tam požadované obrázky visí jako že ke schválení. Od té doby jsem tam ani nenahlížela ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Crestock bankrot

Příspěvekod cek23 » 15. duben 2020 10:37

Tyto dvě věty v mailu o bankrotu mě přesvědčily, že ten jejich formulář ani nemá cenu vyplňovat a zisky odepsat:

Vyplnění tohoto formuláře nezaručuje platbu. Je vysoce nepravděpodobné, že platba bude distribuována.

a

Předpokládá se, že po likvidaci aktiv, po vzniku profesionálních poplatků, nebudou k dispozici žádné prostředky k distribuci.

Pobavilo :D
Hodnocení: 0
cek23
 
IP: 46.135.105.2xx

Reputace: 0


Zpět na Ostatní microstock fotobanky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz

cron