Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Host » 23. květen 2020 21:47

Návštěvník píše:Zkoušel někdo nahrát oskenovaný negativ? Berou?

Dobre naskenovane negativy i diapozitivy brali pred casem bez problemu. Kinofilm i stredni format. Nezalezi na mediu, ale na obsahu a technicke kvalite. Skener z Lidlu asi stacit nebude...
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Návštěvník » 23. květen 2020 22:24

Host píše:
Návštěvník píše:Zkoušel někdo nahrát oskenovaný negativ? Berou?

Dobre naskenovane negativy i diapozitivy brali pred casem bez problemu. Kinofilm i stredni format. Nezalezi na mediu, ale na obsahu a technicke kvalite. Skener z Lidlu asi stacit nebude...


Já si sken nechávám dělat na profi přístrojích, občas si rád na kino zafotím, tak zkusím i něco nahrát.
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 89.103.152.xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Majk88 » 24. květen 2020 13:24

Čaute, funguje Storybloks pro upload videí? ... někde jsem tu četl, že už tam nejde nic nahrávat ??
Hodnocení: 0
www.majkportfolio.com
"Graphic Design is my passion"

Můj Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCfq2wfheTSWhougx_BLhEbw
Uživatelský avatar
Majk88
 
Příspěvky: 563
Registrován: 5. květen 2013 20:26

Reputace: +40

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Návštěvník » 25. květen 2020 11:22

Tak jsem k jedné fotce z Itálie, zpětně dohledal i ulici, víc už chtít nemůžou. :lol:
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 89.103.152.xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Host » 25. květen 2020 11:53

Majk88 píše:Čaute, funguje Storybloks pro upload videí? ... někde jsem tu četl, že už tam nejde nic nahrávat ??

Cau clovece. Neres, neprepinej, nenahravej...
Storyblabla umrel uz pred rokem. Konec byl kratky, ale bolestny. Vydelaval docela dost. Cest jeho pamatce...
Pond 5 byl chvilku bez rousky a uz tu nemoc chytnul taky. Sotva se mele..., smrt na jazyku...
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod ivusakzkrabice » 25. květen 2020 12:29

Botanici a podobní blázni, co rádi ležíte s foťákem v trávě mám dotaz. Nejsem alergik, ale celkem mě s*** od konce dubna pylová situace. Což o to, čip člověk za bolestný peníz nechá vyčistit snadno, ale vytáčí mě rostliny plné pylu. Vyrazila jsem na Vysočinu na majalisy a teď se tu vztekám u fotošopu, protože indové mi rádi píší, že mám bordel na fotce (nehledě na to, že taková fotky těžko obstojí v konkurenci jiných bez žlutých puntíčků). Co sebou nosíte ve fotobrašně? Nějaký štěteček nebo snad nějaké ofukovátko? Kde jste to sehnali, či jak vyrobili? Potřebuji se inspirovat. Příští rok se už nechci vztekat.. :geek:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Marsan » 25. květen 2020 12:41

ivusakzkrabice píše:............... Co sebou nosíte ve fotobrašně? Nějaký štěteček nebo snad nějaké ofukovátko? Kde jste to sehnali, či jak vyrobili? Potřebuji se inspirovat. Příští rok se už nechci vztekat.. :geek:

já si koupil tohle a na běžné čištění venku plně dodtačuje.
https://www.alza.cz/rollei-cestovni-cis ... yMQAvD_BwE
Hodnocení: 0
Marsan
 
Příspěvky: 973
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +215

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod ivusakzkrabice » 25. květen 2020 12:58

Marsan píše:
ivusakzkrabice píše:............... Co sebou nosíte ve fotobrašně? Nějaký štěteček nebo snad nějaké ofukovátko? Kde jste to sehnali, či jak vyrobili? Potřebuji se inspirovat. Příští rok se už nechci vztekat.. :geek:

já si koupil tohle a na běžné čištění venku plně dodtačuje.
https://www.alza.cz/rollei-cestovni-cis ... yMQAvD_BwE


Mimo toho měchu to asi těžko půjde použít přímo na tu kytku.. a ten měch samotný nějak nemůžu vygooglit..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Návštěvník » 25. květen 2020 13:01

ivusakzkrabice píše:Botanici a podobní blázni, co rádi ležíte s foťákem v trávě mám dotaz. Nejsem alergik, ale celkem mě s*** od konce dubna pylová situace. Což o to, čip člověk za bolestný peníz nechá vyčistit snadno, ale vytáčí mě rostliny plné pylu. Vyrazila jsem na Vysočinu na majalisy a teď se tu vztekám u fotošopu, protože indové mi rádi píší, že mám bordel na fotce (nehledě na to, že taková fotky těžko obstojí v konkurenci jiných bez žlutých puntíčků). Co sebou nosíte ve fotobrašně? Nějaký štěteček nebo snad nějaké ofukovátko? Kde jste to sehnali, či jak vyrobili? Potřebuji se inspirovat. Příští rok se už nechci vztekat.. :geek:


Řešíš pyl na objektivu a nebo na čipu?
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 89.103.152.xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Marsan » 25. květen 2020 13:02

Hodnocení: 0
Marsan
 
Příspěvky: 973
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +215

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé