Upload na Dreamstime

Re: Upload na Dreamstime

Příspěvekod PandaWild » 29. duben 2019 19:41

Správa barevných profilů je ve Photoshopu - menu Úpravy, dole. Fotobankám nejlíp funguje sRGB.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Upload na Dreamstime

Příspěvekod Fauren » 7. březen 2020 08:37

prosím vás chtěl bych se zeptat. Máte u dreamstime povolený prodej pro print usage?
Hodnocení: 0
Fauren
 
Příspěvky: 553
Registrován: 27. září 2017 17:42

Reputace: +53

Re: Upload na Dreamstime

Příspěvekod Návštěvník » 7. březen 2020 09:45

Fauren píše:prosím vás chtěl bych se zeptat. Máte u dreamstime povolený prodej pro print usage?


Ano. Určitě je to pro prodejce výhodné.
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 185.67.188xx

Reputace: 0

Re: Upload na Dreamstime

Příspěvekod Začátečník » 3. červen 2020 05:45

Dobrý den. Prosím o radu. Když chci upplodovat fotku, mám následující volbu a nabízí se zaškrtnuto web usage a Sell the rights. Neměl bych ještě zaškrtnout print usage a naopak zrušit "sell the rights"? Poslední bod viz níže je potvrzením, že soubor nabízím exklusivně-to samozřejmě nechci, ale nerozumím co míní bodem 3-sell the rights -EL,EL1 a EL 3)
Děkuji.

Web Usage (W-EL)

Print Usage (P-EL)

Sell the rights (SR-EL, SR-EL 1, SR-EL 3)

Use recommended price ($250 - $5000) or set your price

If this submission doesn't qualify for the commercial stock section, I agree to make it available within the free section (RF-LL license).

I upload this file exclusively on Dreamstime.com. I acknowledge and warrant that I have read and agree with the Exclusivity Terms and Conditions and that I am able to enter such agreement, that this file is not represented by another agency and that I will not sell it somewhere else under a Royalty Free license
Hodnocení: 0
Začátečník
 
IP: 213.195.235.xx

Reputace: 0

Re: Upload na Dreamstime

Příspěvekod ivusakzkrabice » 5. červen 2020 16:58

Co to je? Jsem se po měsíci rozhodla něco uploadnout a poslat dál a píše mi to:

Error: Due to the massive uploads, you can only make 7000 submissions per week. Please continue the upload process after 7 days have passed since your first submission.

Je to při snaze o submit obrázku. Ukazuje se to ještě někomu?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Upload na Dreamstime

Příspěvekod Návštěvník » 5. červen 2020 17:02

ivusakzkrabice píše:Co to je? Jsem se po měsíci rozhodla něco uploadnout a poslat dál a píše mi to:

Error: Due to the massive uploads, you can only make 7000 submissions per week. Please continue the upload process after 7 days have passed since your first submission.

Je to při snaze o submit obrázku. Ukazuje se to ještě někomu?


Moc jím to tam rveš :D :D :D
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 89.103.152.xx

Reputace: 0

Re: Upload na Dreamstime

Příspěvekod ivusakzkrabice » 5. červen 2020 17:10

Návštěvník píše:
ivusakzkrabice píše:Co to je? Jsem se po měsíci rozhodla něco uploadnout a poslat dál a píše mi to:

Error: Due to the massive uploads, you can only make 7000 submissions per week. Please continue the upload process after 7 days have passed since your first submission.

Je to při snaze o submit obrázku. Ukazuje se to ještě někomu?


Moc jím to tam rveš :D :D :D


Takže mají chybu v detinné čárce, má tam být 7,000 a já jim nahrála dokonce 11 fotek :D

Evidentně jim to padá, spousta lidí z SS asi Dreams nepoužívala, tak se snaží přesunout svoji tvorbu. Já tam mám prodejů jako šafránu, ale zas jich bývá dost za 2 a 4 USD, takže čas od času prostě donahraju doklikám.....
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Upload na Dreamstime

Příspěvekod styna » 5. červen 2020 17:11

Taky mi to píše. Vtipné je, že za poslední měsíc jsem nahrála cca 42 kousků dohromady.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
styna
 
Příspěvky: 1041
Registrován: 14. září 2013 06:20

Reputace: +40

Re: Upload na Dreamstime

Příspěvekod honza286 » 5. červen 2020 17:20

Mi tam píšou, že jsem prý nahrál více jak 1000 za dnešek (ve skutečnosti 2) ráno...Možná SS najal hackery, aby zkusili shodit konkurenční weby.
+ivusakzkrabice Hodnocení: +1
honza286
 
Příspěvky: 404
Registrován: 27. listopad 2014 21:57

Reputace: +65

Re: Upload na Dreamstime

Příspěvekod Začátečník » 11. červen 2020 11:40

Dobrý den. Prosím dá se nějak zobrazot vlastní portfolio na této fotobance? Potřebuji zkouknout co už jsem tam dal, abych to nedával znova a už několik dnů se snažím najít kloudné portfolio. Zobrazují se mi "hnidy" ještě maskované vodoznakem,dají se rozkliknout, ale to je blbé.
Hodnocení: 0
Začátečník
 
IP: 213.195.235.xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Dreamstime

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé