Nepripsany prodej u Shutterstocku

Nepripsany prodej u Shutterstocku

Příspěvekod fotobanker » 8. červen 2020 04:36

Dobry den,

cetl jsem nekolik prispevku, kde si lide stezuji, ze nektere fotobanky nepripisuji vsechny prodeje.
Vcera jsem se tedy rozhodl otestovat Shutterstock. Kamarad koupil svym subscription uctem jeden muj obrazek a v prodejich se nezobrazil. Ted je to cca 17 hodin od prodeje. Docela by me tedy zajimalo, jestli je mozne, ze to je jen technicky problem, nebo zamerny podvod.

Mate s tim nekdo stejnou zkusenost?

Napadlo me otestovat vice portfolii a prodeju, takze poslu jeste report.
Po poslednich zmenach provizi uz Shutterstocku neduveruji. :cry:
Hodnocení: 0
Visual Artist
Uživatelský avatar
fotobanker
 
Příspěvky: 97
Registrován: 24. říjen 2014 10:13

Reputace: +3

Re: Nepripsany prodej u Shutterstocku

Příspěvekod Host » 8. červen 2020 05:55

Tohle je pro mne davno znama a vyzkousena vec. Prodeje se pripisovaly s urcitym zpozdenim. Zkousel jsem takto kdysi On Demand a EL. Od zaplatili v prubehu mesice, EL az mesic nasledujici. Subs druhy den. Jak je to ted netusim. Nezajima mne to, protoze to nemohu ovlivnit. Kdysi jsem mel i dojem, ze na konci mesice dorovnavali vydelek na obvyklou vysi prave temi EL. Po nekolik let se dala vyplata predvidat skoro jako v zamestnani... To je uz vsechno pryc :|
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: Nepripsany prodej u Shutterstocku

Příspěvekod ivusakzkrabice » 9. červen 2020 20:12

Jak to dopadlo?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Nepripsany prodej u Shutterstocku

Příspěvekod fotobanker » 10. červen 2020 01:19

ivusakzkrabice píše:Jak to dopadlo?

zatim se nepripsal prodej ani v jednom z testovanych portfolii :(
Hodnocení: 0
Visual Artist
Uživatelský avatar
fotobanker
 
Příspěvky: 97
Registrován: 24. říjen 2014 10:13

Reputace: +3

Re: Nepripsany prodej u Shutterstocku

Příspěvekod vyucil » 13. srpen 2020 21:07

Je to ještě horší. Psal jsem do obecného tématu:
vyucil píše:S novou cenovou politikou Shutterstocku jsem se rozhodl, že se nechci podílet na cenovém podhodnocování. Smazal jsem svůj účet. Je to přes 9 dní. Stále má videa nabízí k prodeji (chodí mi nabídky na jiný email a má videa jsou stále ve výsledcích vyhledávání. Jen u nich není uveden autor. Psal jsem do shutterstocku mnohokrát, že trvám na smazání všech mých videí. Poslední emaily už ignorují. Videa prodávají dál a číslo mého účtu samozřejmě už neznají... tzn. mají 100% zisku.. a já o prodejích nevím.
Nevíte prosím, na koho se obrátit? To je přeci totální porušení GDPR. Chci smazat svá data.
Hodnocení: 0
vyucil
 
IP: 46.167.232.xx

Reputace: 0

Re: Nepripsany prodej u Shutterstocku

Příspěvekod Ubu Mbekele » 14. srpen 2020 07:08

To je presne ten duvod, proc nemazat ucet a nepozastavovat portfolio.
Hodnocení: 0
Ubu Mbekele
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: Nepripsany prodej u Shutterstocku

Příspěvekod hypotekyfidler.cz » 14. srpen 2020 08:48

vyucil píše:Je to ještě horší. Psal jsem do obecného tématu:
vyucil píše:S novou cenovou politikou Shutterstocku jsem se rozhodl, že se nechci podílet na cenovém podhodnocování. Smazal jsem svůj účet. Je to přes 9 dní. Stále má videa nabízí k prodeji (chodí mi nabídky na jiný email a má videa jsou stále ve výsledcích vyhledávání. Jen u nich není uveden autor. Psal jsem do shutterstocku mnohokrát, že trvám na smazání všech mých videí. Poslední emaily už ignorují. Videa prodávají dál a číslo mého účtu samozřejmě už neznají... tzn. mají 100% zisku.. a já o prodejích nevím.
Nevíte prosím, na koho se obrátit? To je přeci totální porušení GDPR. Chci smazat svá data.

Mají čas:
Shutterstock will terminate your account no later than ninety (90) days following its receipt of a written request from you. For the sake of clarity, before the termination of your account is made effective by Shutterstock, your Content will remain available for license by Shutterstock customers..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
hypotekyfidler.cz
 
Příspěvky: 753
Registrován: 10. září 2013 11:48

Reputace: +329


Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron