Adobe Cloud - 139 EUR na rok...

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Adobe Cloud - 139 EUR na rok...

Příspěvekod Vero » 16. červen 2020 17:13

Jiří Chlebus na svém FB (https://www.facebook.com/jirichlebus.cz/)

'Jedna lahůdka pro designery používající Adobe Creative Cloud předplatné.
Pokud chcete mít na rok Adobe CC za 139 €, tak jděte do této nabídky. Byl jsem k tomu skeptický, napsal jsem na Adobe podporu, vyhledal firmu Global Deal v seznamu oficiálních Adobe reselerů, vše potvrzeno, koupil jsem redeem kód na Software Codes, vložil ho tady creative.adobe.com/redeem a mám Adobe CC na rok za 139 €. Podle míry toho, jaký akční balíček nyní máte, můžete ušetřit 8 000 až 16 000 CZK za rok. Podle informací od Adobe navíc lze koupit i více kódů najednou a aplikovat je po vyčerpání té roční doby. Pokud si to chcete sami ověřit, napište na Adobe podporu. Přes PayPal mě to stálo cca 3900 CZK. Váš stávající plan bude pozastaven a naběhne automaticky po uplynutí 12 měsíců.
https://software-codes.com/products/ado ... -12-months
Kdo si chce ověřit: tady je Adobe databáze oficiálních partnerů: https://adobedealreg.secure.force.com/PartnerSearch (hledejte Global Deal d.o.o)
Není zač:)'

Momentálně 'sold out', ale prý už to jednou znova naskladňovali.
Hodnocení: 0
Vero
 
Příspěvky: 353
Registrován: 8. září 2016 12:08

Reputace: +54

Re: Adobe Cloud - 139 EUR na rok...

Příspěvekod Vero » 16. červen 2020 17:17

Šla jsem do toho - chtěla jsem se naučit InDesign a AfterEffects 8-) Teď už nemám prostor na výmluvy :)
Hodnocení: 0
Vero
 
Příspěvky: 353
Registrován: 8. září 2016 12:08

Reputace: +54

Re: Adobe Cloud - 139 EUR na rok...

Příspěvekod ivusakzkrabice » 16. červen 2020 17:51

Vero píše:Šla jsem do toho - chtěla jsem se naučit InDesign a AfterEffects 8-) Teď už nemám prostor na výmluvy :)


opět sold out :(
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Adobe Cloud - 139 EUR na rok...

Příspěvekod Bananaboy » 16. červen 2020 17:53

Super. Ja som si s InDesignom nejako nesadol. Pokúšal som sa v ňom robiť letáky a teda recyklovať moje vektory, ale nejak sa mi tam tie vektory nepodarilo naimportovať ako vektory. Vždy to po importe do InDesignu vyzeralo ako rastrová ilustrácia so zubatými hranami. Tak som InDesign na nejaký, bližšie neurčený čas pustil k ľadu. Možno sa k nemu ešte niekedy vrátim, keď sa dozviem, alebo mi niekto poradí, ako správne naimportovať vektory tak, aby sa dali zväčšovať a zmenšovať bez straty kvality. :D

Zato After Effects to je super program. S ním sa dajú robiť úžasné veci a užiješ si kopu zábavy pri tvorbe.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Adobe Cloud - 139 EUR na rok...

Příspěvekod Painter » 16. červen 2020 18:51

Bananaboy píše:do InDesignu vyzeralo ako rastrová ilustrácia so zubatými hranami. Tak som InDesign na nejaký, bližšie neurčený čas pustil k ľadu. Možno sa k nemu ešte niekedy vrátim, keď sa dozviem, alebo mi niekto poradí, ako správne naimportovať vektory tak, aby sa dali zväčšovať a zmenšovať bez straty kvality.


Měl by fungovat EPS nebo PDF, spíš bude asi problém v zobrazení. ID implicitně zobrazuje v menší kvalitě ale při exportu už je vše OK, nebo když si zapneš lepší zobrazení. Pracoval jsem v něm 6 let a je to bomba, hlavně je výhoda linků který se pak dají jen vyměnit. Teď sázím vše v Corel a pam je to pakárna - vše ručně (nebo taky nevím jak :))
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 178.255.168.xx

Reputace: 0

Re: Adobe Cloud - 139 EUR na rok...

Příspěvekod ivusakzkrabice » 16. červen 2020 19:43

Tak už to tam je k prodeji, ale o pěkný kus dráž.. :(
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Adobe Cloud - 139 EUR na rok...

Příspěvekod Vero » 16. červen 2020 20:39

Bananaboy píše:Super. Ja som si s InDesignom nejako nesadol. Pokúšal som sa v ňom robiť letáky a teda recyklovať moje vektory, ale nejak sa mi tam tie vektory nepodarilo naimportovať ako vektory. Vždy to po importe do InDesignu vyzeralo ako rastrová ilustrácia so zubatými hranami. Tak som InDesign na nejaký, bližšie neurčený čas pustil k ľadu. Možno sa k nemu ešte niekedy vrátim, keď sa dozviem, alebo mi niekto poradí, ako správne naimportovať vektory tak, aby sa dali zväčšovať a zmenšovať bez straty kvality. :D

Zato After Effects to je super program. S ním sa dajú robiť úžasné veci a užiješ si kopu zábavy pri tvorbe.


Já se na něho hrozně těším - chtěla jsem si to vzít příští rok na to 'kontributorské zadarmo', ale tohle mi ušetří už jenom za roční ilustrátor... Za mě fakt paráda.
Hodnocení: 0
Vero
 
Příspěvky: 353
Registrován: 8. září 2016 12:08

Reputace: +54

Re: Adobe Cloud - 139 EUR na rok...

Příspěvekod Vero » 16. červen 2020 20:40

ivusakzkrabice píše:Tak už to tam je k prodeji, ale o pěkný kus dráž.. :(
Hustě - tak to je asi poprvé vživotě, co jsem na něco zareagovala včas :D
Hodnocení: 0
Vero
 
Příspěvky: 353
Registrován: 8. září 2016 12:08

Reputace: +54

Re: Adobe Cloud - 139 EUR na rok...

Příspěvekod admin » 16. červen 2020 20:42

Bananaboy píše:Super. Ja som si s InDesignom nejako nesadol. Pokúšal som sa v ňom robiť letáky a teda recyklovať moje vektory, ale nejak sa mi tam tie vektory nepodarilo naimportovať ako vektory


A proč neděláš letáky rovnou v Illustrátoru?
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Adobe Cloud - 139 EUR na rok...

Příspěvekod hypotekyfidler.cz » 16. červen 2020 20:44

Vero píše:
ivusakzkrabice píše:Tak už to tam je k prodeji, ale o pěkný kus dráž.. :(
Hustě - tak to je asi poprvé vživotě, co jsem na něco zareagovala včas :D

A zafungovalo to? Já jsem to také zkusil, na paypalu si zablokolvali platbu, ale ještě nestrhli, ale peo nějakou autorizaci po mně chtěli to po selfie s občankou. Tak jsem jim napsal, že jim nic takového posílat nebudu a čekám teď, co se bude dít.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
hypotekyfidler.cz
 
Příspěvky: 753
Registrován: 10. září 2013 11:48

Reputace: +329

Další

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot], Seznam.cz