zhodnocení změn na SS

Re: zhodnocení změn na SS

Příspěvekod Host » 1. červenec 2020 08:15

admin píše:Tak příjmy mi také klesly, ale tak nějak stejně, jako v předchozích letech - květen byl vždy silnější než červen. Ale dříve tomu odpovídal i počet prodaných obrázků, letos je tento počet v červnu o dost vyšší. Že by na SS nalákali nové zákazníky, nebo se tak projevilo zmenšení konkurence a nebo to SS na pozadí trochu dorovnává? :)

Take mam podezreni, ze sutr manipuluje s prodeji - dorovnavani - odmena pro stavkokaze... ? Posledni dva vikendy mi naskakaly vysoke castky a i pocty prodeju byly na vikendy hodne neobvykle. Celkove to mam nakonec mezirocne za cerven nastejno.
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: zhodnocení změn na SS

Příspěvekod duben » 1. červenec 2020 08:20

Mě klesl počet stažení i celkový příjem. Nemám teď čas házet to do procent a tabulek, nicméně průměr za červen je 0,66$ na fotku, kdyby nezapočítal jediný velký prodej co zkreslí statistiky jsem na průměru 0,32$ za fotku.

Za mě bída, zatím pokračuju v stylu nechat jak je, nenahrávat, ale nevypínat.
Hodnocení: 0
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.soutez.org | www.youtube.com/LucieDubnova - fitness online
Uživatelský avatar
duben
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 8. duben 2013 13:47

Reputace: +262

Re: zhodnocení změn na SS

Příspěvekod Chalabala » 1. červenec 2020 08:20

Desetníkové prodeje jsou frustrující, ale zase naskakovaly i prodeje za mnohem větší částky. Ve finále byl "můj" červen porovnatelný s květnem, dokonce i o pár jednotek procent lepší. Na finální soudy je ale asi brzo, protože jeden měsíc není statisticky zrovna reprezentativní.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Chalabala
 
Příspěvky: 133
Registrován: 26. říjen 2013 04:20

Reputace: +85

Re: zhodnocení změn na SS

Příspěvekod basti » 1. červenec 2020 08:58

Tak u mě brutální propad, v podstatě jsem asi na 15 % dlouhodobého průměru. Nebýt desetníkových subs, tak by to pořád bylo aspoň 50 % průměru.

Nedělám si iluze, že by to přes prázdniny bylo lepší, ale podzim třeba ještě něco dá.
Hodnocení: 0
Bloguju o fotobankách na www.stockphotography.cz :)
basti
 
Příspěvky: 302
Registrován: 28. červenec 2013 18:37
Bydliště: Brno

Reputace: +71

Re: zhodnocení změn na SS

Příspěvekod ivusakzkrabice » 1. červenec 2020 10:38

admin píše:Tak příjmy mi také klesly, ale tak nějak stejně, jako v předchozích letech - květen byl vždy silnější než červen. Ale dříve tomu odpovídal i počet prodaných obrázků, letos je tento počet v červnu o dost vyšší. Že by na SS nalákali nové zákazníky, nebo se tak projevilo zmenšení konkurence a nebo to SS na pozadí trochu dorovnává? :)


Mám též daleko více prodejů a víc v tom cítím možnou manipulaci ze stranu SS. Napadlo mě, že při dřívějším oceňování prostě nepřiznali všechny prodeje.. V portfoliu v se mi nahoře v top images objevovaly dlouho snímky, které prodávané nebyly.....
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2403
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +718

Re: zhodnocení změn na SS

Příspěvekod Sagi » 1. červenec 2020 10:43

Já mám počet prodejů zhruba stejný, ale zatím výrazný propad v příjmech - cca o 29%, lvl 5. Ani občasné prodeje za více to nedorovnaly. :(
Hodnocení: 0
Sagi
 
Příspěvky: 151
Registrován: 2. březen 2015 12:36

Reputace: +35

Re: zhodnocení změn na SS

Příspěvekod Fyletto » 1. červenec 2020 11:01

cca -25% celkový příjem. Kdybych dal pryč 1 veliký prodej, je to asi o 35% míň...
Hodnocení: 0
Fyletto
 
Příspěvky: 66
Registrován: 18. červenec 2013 09:02

Reputace: +4

Re: zhodnocení změn na SS

Příspěvekod ivusakzkrabice » 1. červenec 2020 11:29

Bez jednoho kusu lepšího prodeje, který z června udělal o malinko lepší než loňský červen jsem na průměru 0,38 USD
Loňský červen - méně prodejů, bez velkého prodeje, ale zato průměr 0,65 USD..

Bude to velký propad, když člověk nebude mít štěstí na ty lepší prodeje.. I dnes to naskakuje od 0,11 do 0,18 $. Ale hodnotit chci až za pár měsíců.. Kdybych to vypla, tak by tam stejně ten červíček hlodal, zda to nebyla chyba, tohle rozhodnutí potřebuje uzrát.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2403
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +718

Re: zhodnocení změn na SS

Příspěvekod Návštěvník » 1. červenec 2020 12:49

Propad o více jak 50%, dál to nemá smysl komentovat.
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 89.103.152.xx

Reputace: 0

Re: zhodnocení změn na SS

Příspěvekod shalom3 » 1. červenec 2020 15:39

Loni červen průměr 1 USD, letos 0,26 USD - při dvojnásobku prodejů.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4478
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1040

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot]