Vlákno stížností a nářků

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod zdenat5 » 11. červenec 2020 15:30

zdenat5 píše:
castyhost píše:jsem si skoro jisty, ze to nema ani v USA a popravde, krome defraudace, nevim k cemu by to bylo

Zpronevěra (někdy také defraudace) je trestný čin definovaný v § 206 trestního zákoníku České republiky. Zpronevěry se pachatel (defraudant) dopustí, pokud si přisvojí věc, která mu byla svěřena, a způsobí tak na cizím majetku škodu nikoli nepatrnou. Trestná je i samotná příprava. :mrgreen:
Aby se člověk bál na něco zeptat. Důvodem k čemu by to bylo - taky může být to, že vlastník bankovního účtu si v žádném případě nepřeje jakékoliv propojení přes internet - důvody pro to jistě jsou. 8-)

Jo a Payoneer nabízí také virtuální kartu pro transakce přímo na internetu - napadení bankovního účtu není možné.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
zdenat5
 
Příspěvky: 625
Registrován: 21. listopad 2013 12:43

Reputace: +131

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Painter » 7. říjen 2020 10:20

Sakra co se to děje. Už takhle byly FB v pr-- ale teď se to nějak zastavilo úplně. Jediné co to trochu zachraňovalo bylo AS a tam mám od začátku měsíce pár prodejů.
Jak jste na tom? Dopadla na FB "19tková" krize nebo co.
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 31.30.173.xx

Reputace: 0

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod shalom3 » 7. říjen 2020 12:14

Jsem na tom dost podobně, zejména na AS byly prodeje až do konce léta docela příjemné, ale teď se výrazně utlumily. Zřejmě to bude mít souvislost s koronavirem, protože má výpadky a značný útlum řada oborů a zřejmě se šetři na všem, co není nezbytné - propagace apod. Možná ještě běží rouškový a desinfekční průmysl, uměle vytvořená témata jako Black lifové, gender, propagace sexuálních úchylek apod. Na toto téma ale skoro nic nemám....A není pravděpodobné, že bych se tím zabývala.
+Berunin, +ivusakzkrabice, +zdenat5 Hodnocení: +3
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Petr1 » 7. říjen 2020 14:34

V USA klesly meziročně výdaje na reklamu o 30%.

Reklama poklesla v časopisech o 33%, novinách o 50%, rádio -42%, billboardy -43%, televize -30%, internet (bez sociálních sítí) -31%, facebook -10%

Jsou to údaje za minulé čtvrtletí, ale nějaký vliv na tržby fotobank to mít může.
Hodnocení: 0
Petr1
 
IP: 89.176.65.2xx

Reputace: 0

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Fauren » 7. říjen 2020 15:12

Petr1 píše:V USA klesly meziročně výdaje na reklamu o 30%.

Reklama poklesla v časopisech o 33%, novinách o 50%, rádio -42%, billboardy -43%, televize -30%, internet (bez sociálních sítí) -31%, facebook -10%

Jsou to údaje za minulé čtvrtletí, ale nějaký vliv na tržby fotobank to mít může.


Tímpádem mají určitě. Protože propad bude po celém světě
Hodnocení: 0
Fauren
 
Příspěvky: 553
Registrován: 27. září 2017 17:42

Reputace: +53

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod ivusakzkrabice » 7. říjen 2020 17:03

Ten AS me neskutečně s***, do půlky srpna to běželo doslova snově, teď se na výplatní částku dostávám až ke konci měsíce. Většina prodejů za 0,36 EUR a navíc množství prodejů za dva měsíce dost ubylo :( a já blbá si dělala naděje, že výpadek SS nahradí AS.. Naštěstí jsem se už v létě přehoupla přes potřebné prodeje, tak jsem v nároku na PS :)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Fauren » 7. říjen 2020 21:27

ivusakzkrabice píše:Ten AS me neskutečně s***, do půlky srpna to běželo doslova snově, teď se na výplatní částku dostávám až ke konci měsíce. Většina prodejů za 0,36 EUR a navíc množství prodejů za dva měsíce dost ubylo :( a já blbá si dělala naděje, že výpadek SS nahradí AS.. Naštěstí jsem se už v létě přehoupla přes potřebné prodeje, tak jsem v nároku na PS :)


kolik to dělá prodejů? :D
Hodnocení: 0
Fauren
 
Příspěvky: 553
Registrován: 27. září 2017 17:42

Reputace: +53

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod koblihate » 8. říjen 2020 07:06

Jak si může někdo stěžovat na AS? Je to jediné světlo v tunelu… Moje poslední radost… ShuterShit a jeho 10centové sračky prodeje to je na stěžování :D
Hodnocení: 0
koblihate
 
IP: 213.210.171.1xx

Reputace: 0

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod shalom3 » 8. říjen 2020 19:33

Náhodou - ehm, ale opravdu náhodou, dneska se mi na Shitu prodal obrázek za 2,45. To je 24 "normálních" prodejů :mrgreen:
+ivusakzkrabice Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Návštěvník » 11. říjen 2020 16:34

Včera a dnes se úplně zastavily prodeje.
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 185.151.168.xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron