výdělek Istock

Re: výdělek Istock

Příspěvekod shalom3 » 17. červenec 2020 20:57

hm, tak už aktualizovali výdělky - nic moc. Ale stejně to vidím tak, že Istock se posune v dohledné době nad Shutter, možná i některé další fotobanky.
Hodnocení: 0
shalom3

Reputace: +860

Příspěvekod hanse » 17. červenec 2020 22:00

Výdělek za minulý měsíc je cca v průměru toho, co tam mám obvykle a běžné prodeje ok. Ty další "connect" ve větším počtu dají dohromady nula nula nic a je jich tam násobně víc, než normálních prodejů - a těch 0,00002 $ (naštěstí jen v jednom případě) za fotku je fakt silně motivující :twisted:
hanse

IP: 88.103.23.xx

Reputace: 0

Příspěvekod ivusakzkrabice » 18. červenec 2020 08:18

Nějak mě ten iStock přestal bavit, ty jejich keywordy a tak, mám tam sotva polovinu toho, co na SS, teď jsem měla kupodivu průměr 0,54 $ na fotku.
ivusakzkrabice

Reputace: +478

Příspěvekod castyhost » 18. červenec 2020 08:41

v DeepMeta je videt X Culled RF transakce kdy DACS posle iStocku castku za autorsky prava v UK a iStock mi z ni posle 15%, následujici den jsou obe castky s minusem

o DACS si zadam sam naprimo
Alamy par liber z DACS posila, nemel by to byt duplikat s DACS naprimo

u iStocku jsem si o DACS nezadal, tak nevim jak se to posila a po odecteni komu ty penize zustanou (desitky USD)
z toho usuzuju, ze iStock presne vi, jaky je je vyuziti souboru a ma mechanismy jak to z DACS dostat
je super, ze castku z DACS potom iStock oholi a byt nema s autorskym pravem nic spolecnyho, zkasiruje 75% provizi
castyhost

IP: 92.240.162.xx

Reputace: 0

Příspěvekod admin » 18. červenec 2020 10:04

ivusakzkrabice píše:Nějak mě ten iStock přestal bavit, ty jejich keywordy a tak, mám tam sotva polovinu toho, co na SS, teď jsem měla kupodivu průměr 0,54 $ na fotku.

Nahrň to tam přes qHero a nemusíš se otravovat s keywordama a tak... :)
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
admin
Site Admin

Reputace: +471

Příspěvekod ivusakzkrabice » 18. červenec 2020 10:28

admin píše:
ivusakzkrabice píše:Nějak mě ten iStock přestal bavit, ty jejich keywordy a tak, mám tam sotva polovinu toho, co na SS, teď jsem měla kupodivu průměr 0,54 $ na fotku.

Nahrň to tam přes qHero a nemusíš se otravovat s keywordama a tak... :)

Už jsem na to koukala, ale potřebuju mít na to kus času to pochopit, když už jsem u počítače, tak jsem tu napůl a napůl dítěti za zadkem.. tím, že jsem tzv. "kytičkář", tak mě na iStocku štve, že spoustu kytek nezná a tak je spouta kytek vlastně neprodejných :(
ivusakzkrabice

Příspěvekod Bananaboy » 18. červenec 2020 16:52

admin píše:Nahrň to tam přes qHero a nemusíš se otravovat s keywordama a tak... :)

Ja nahrávam cez qHero a musím sa otravovať s keywordami, lebo ma to nepustí submitnúť. Alebo som zase niečo prehliadol? Zrovna pozerám, posledný batch tam mám nahratý pred rokom. Niečo sa za ten rok zmenilo?
http://tiny.cc/onemanvideos
Bananaboy

Reputace: +986

Příspěvekod shalom3 » 18. červenec 2020 20:57

Byl by admin Petr tak hodný a napsal o Qhero článeček? Z důvodu odklikávání kw nahrávám na Istock vždycky občas a za trest ;) .
shalom3

Reputace: +860

Příspěvekod Fauren » 19. červenec 2020 08:29

shalom3 píše:Byl by admin Petr tak hodný a napsal o Qhero článeček? Z důvodu odklikávání kw nahrávám na Istock vždycky občas a za trest ;) .

Taky bych to uvítal, já pravidelně teda nahrávám a občas mi puknou nervíky :)
Fauren

Reputace: +28

Příspěvekod ivusakzkrabice » 20. červenec 2020 13:02

Fauren píše:
shalom3 píše:Byl by admin Petr tak hodný a napsal o Qhero článeček? Z důvodu odklikávání kw nahrávám na Istock vždycky občas a za trest ;) .

Taky bych to uvítal, já pravidelně teda nahrávám a občas mi puknou nervíky :)

Též se přidávám k prosbě, jako bonus mohu nabídnout třeba půlku včerejšího výdělku na SS, tedy celý půldeseticent 8-)
ivusakzkrabice

Předchozí

Zpět na iStock