shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod Návštěvník » 20. červenec 2020 20:25

Host píše:Proč se toho vlastně účastníte???
Jste masochistka???



NIe iba sa mi nechce uploadovať sto krát to isté so všeliakými upozorneniami, že mi to neuploaduje alebbo že mi to po dlhej dobe vrátia späť..kým prídem na to kde bola chyba a potom vyhladávať nové odpovede .....potom zase niečo zmenia.

Milý zdvorilý pán Host. :) Vy ste zdvorilejší než ja to priznávám..ale na vás nenadávam. :)
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 31.170.87.xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod Alena » 20. červenec 2020 20:33

Nakoniexc som zistila že to treba vyzväčšiť na 2000 x 2000 možno aj menej ale 1600 bolo málo....tak ja nebiem.....Keby dali aspoň také podmienky ktoré sa dajú nastaviť hneď na začiatku a nie aby sa človek triafal.......to je neprofesionalne.

ale tu zrejme čím človek viac vysvetluje tým viac bude osočovaným...Tak už sem nejdem
Hodnocení: 0
Alena
 
IP: 31.170.87.xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod Alena » 21. červenec 2020 04:16

Návštěvník píše:
Host píše:Proč se toho vlastně účastníte???
Jste masochistka???



NIe iba sa mi nechce uploadovať sto krát to isté so všeliakými upozorneniami, že mi to neuploaduje alebbo že mi to po dlhej dobe vrátia späť..kým prídem na to kde bola chyba a potom vyhladávať nové odpovede .....potom zase niečo zmenia.

Milý zdvorilý pán Host. :) Vy ste zdvorilejší než ja to priznávám..ale na vás nenadávam. :)



Pri uploade shutterstock napíše nemusíte nahrávať jpeg náhlad....aby akože ulahčili robotu alebo čas alebo technicke veci, alebo ja neviem,

ale pritom vymyslia inú hlúposť že EPS musí mať 4 megapixely. z neakého dôvodu, o ktorom ten pán písal že to je zťaženie tej roboty.

V Creative market je všetko také intuitívne, ludia nahrajú zazipovaný výrobok, velkosť súborov nerozhoduje....ešte zasielajú dotazníky tým tvorcom či sú spokojný s podporou a že sa môžu kedykolvek opýtať alebo hlasovať ako sú spokojný...

Tu sa sťažovali v diskusiach na fotoliu na shutterstock, skoro na každú hlavnú fotobanku.
Tak potom sme masochisti všetci. Keď fotobanka si veci ulahčí a luďom to sťaží.
Hodnocení: 0
Alena
 
IP: 31.170.87.xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod GreatWhite » 21. červenec 2020 08:27

Aleno vytváříš velký negativně pesimistický elektromagneticko kvantový náboj :( :| a úplně se v té elektromagnetické bouři rochníš :) a přitom je zde problém pouze se dvěma řešeními, stačí si jen jedno z nich vybrat: buď nahraješ EPS o velikosti 4MP na šutr nebo se na šutr vysereš a nic tam nenahraješ 8-) to je celé
Hodnocení: 0
GreatWhite
 
Příspěvky: 480
Registrován: 29. březen 2016 23:30

Reputace: +150

Re: shutterstock

Příspěvekod Bananaboy » 21. červenec 2020 08:51

GreatWhite píše:Aleno vytváříš velký negativně pesimistický elektromagneticko kvantový náboj :( :| a úplně se v té elektromagnetické bouři rochníš :) a přitom je zde problém pouze se dvěma řešeními, stačí si jen jedno z nich vybrat: buď nahraješ EPS o velikosti 4MP na šutr nebo se na šutr vysereš a nic tam nenahraješ 8-) to je celé

Tak to ja som si vybral možnosť číslo 2 a od tých zmien som tam nenahral žiadny vektor. Niekto tu písal, že to zväčšovanie nie je až také zlé a že existujú na to nejaké skripty, ale jednak sa mi to zväčšovať proste nechce a za druhé ma tá ich buzerácia kontribútorov už nebaví. Na jar som tam nahrával ešte nejaké videá, ale po zavedení predplatného na videá a po znížení odmien už ani to nahrávanie videí nemá zmysel. Je otázne, či tam ešte niekedy budem niečo nahrávať. Asi je lepšie venovať energiu na fotobanky, na ktoré má nahrávanie ešte nejaký význam.

Alena, host je miestny vtipálek. Šteká, ale nehryzie. Nie je nutné kvôli nemu hneď opúšťať fórum. ;)
+GreatWhite, +shalom3 Hodnocení: +2
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: shutterstock

Příspěvekod zdenat5 » 21. červenec 2020 09:47

Alena píše:Nakoniexc som zistila že to treba vyzväčšiť na 2000 x 2000 možno aj menej ale 1600 bolo málo....tak ja nebiem.....Keby dali aspoň také podmienky ktoré sa dajú nastaviť hneď na začiatku a nie aby sa človek triafal.......to je neprofesionalne.

ale tu zrejme čím človek viac vysvetluje tým viac bude osočovaným...Tak už sem nejdem

Paní Alenko, tady vám každý rád poradí, nemusíte zkoumat rok staré záležitosti - k EPS 4megapx je toho tady hodně i vyhledávání funguje skvěle. Zdá se, že ste začátečník - v tom případě se vám rady budou hodit - proto tady toto forum je. A že často nadáváme, žertujeme - i sršatě - to k tomu patří. Prostě se ptejte, a pokud máte nějakou radu a zkušenost - tak sem s tím
+Berunin Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
zdenat5
 
Příspěvky: 625
Registrován: 21. listopad 2013 12:43

Reputace: +131

Re: shutterstock

Příspěvekod lokotik » 3. srpen 2020 08:06

zdravím už se vám vynulovalo? :D
Hodnocení: 0
lokotik
 
IP: 37.188.160.xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod GreatWhite » 3. srpen 2020 08:29

lokotik píše:zdravím už se vám vynulovalo? :D


je pondělí, první pracovní den měsíce a právě teď 03:29 ráno New Yorského času. :roll:
Hodnocení: 0
GreatWhite
 
Příspěvky: 480
Registrován: 29. březen 2016 23:30

Reputace: +150

Re: shutterstock

Příspěvekod vyucil » 13. srpen 2020 21:01

S novou cenovou politikou Shutterstocku jsem se rozhodl, že se nechci podílet na cenovém podhodnocování. Smazal jsem svůj účet. Je to přes 9 dní. Stále má videa nabízí k prodeji (chodí mi nabídky na jiný email a má videa jsou stále ve výsledcích vyhledávání. Jen u nich není uveden autor. Psal jsem do shutterstocku mnohokrát, že trvám na smazání všech mých videí. Poslední emaily už ignorují. Videa prodávají dál a číslo mého účtu samozřejmě už neznají... tzn. mají 100% zisku.. a já o prodejích nevím.
Nevíte prosím, na koho se obrátit? To je přeci totální porušení GDPR. Chci smazat svá data.
Hodnocení: 0
vyucil
 
IP: 46.167.232.xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod castyhost » 13. srpen 2020 21:10

Ve smlouve mas ze je tam nejaka setrvacnost
Jestli tibto za to stoji, domluv se s lravnikem at nejake video koupi
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 109.80.225.2xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé