Slávim

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Slávim

Příspěvekod koblihate » 23. červenec 2020 09:11

shalom3 píše:Co takhle desetinná čárka - nemáš zaseklou klávesku? Správně je 0.105 :lol:
(nebo padl jackpot tohoto měsíce či kvartálu a ostatní mají smůlu)


když jsem to viděl, tak jsem se držel za srdce a radši se sednul.. je to jak taková malá výhra ve sportce :D snad to taky nebude jen jednou za život :D
Hodnocení: 0
koblihate
 
IP: 213.210.171.1xx

Reputace: 0

Re: Slávim

Příspěvekod ivusakzkrabice » 30. srpen 2020 21:29

To je zajímavý, do tohohle fóra už se vůbec nepíše..
...třeba já se můžu chlubit, protože jsem tento měsíc překonala minulý měsíc o dolar, jsem tedy na vzestupu s výdělky na zas***** šutroštoku 8-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2403
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +718

Re: Slávim

Příspěvekod Bananaboy » 10. září 2020 06:58

ivusakzkrabice píše:To je zajímavý, do tohohle fóra už se vůbec nepíše..

To preto, lebo na fotobankách toho na slávenie už moc nie je. ;)

Ale našťastie sa darí v iných oblastiach a tak som sem prišiel osláviť, že som dosiahol dôležitý míľnik 1000 odberateľov na YouTube! Zároveň moji diváci odsledovali 4000 hodín mojich videí a to je druhá podmienka ktorú bolo treba splniť na to, aby som mohol monetizovať kanál. Tak teraz v najbližších dňoch im tam s malou dušičkou pošlem žiadanku o monetizáciu a budem dúfať, že ma príjmu medzi seba. Aj keď už tuším, že s tým mojím prevažne copyrightovaným materiálom ma asi skôr pošlú do prdele. :lol:
+ivusakzkrabice Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3839
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1030

Re: Slávim

Příspěvekod koblihate » 10. září 2020 08:10

Bananaboy píše:
ivusakzkrabice píše:To je zajímavý, do tohohle fóra už se vůbec nepíše..

To preto, lebo na fotobankách toho na slávenie už moc nie je. ;)

Ale našťastie sa darí v iných oblastiach a tak som sem prišiel osláviť, že som dosiahol dôležitý míľnik 1000 odberateľov na YouTube! Zároveň moji diváci odsledovali 4000 hodín mojich videí a to je druhá podmienka ktorú bolo treba splniť na to, aby som mohol monetizovať kanál. Tak teraz v najbližších dňoch im tam s malou dušičkou pošlem žiadanku o monetizáciu a budem dúfať, že ma príjmu medzi seba. Aj keď už tuším, že s tým mojím prevažne copyrightovaným materiálom ma asi skôr pošlú do prdele. :lol:

Tak to gratulace! Snad to do budoucna hodí nějaký slušný peníz :)
+Bananaboy Hodnocení: +1
koblihate
 
IP: 213.210.171.1xx

Reputace: 0

Re: Slávim

Příspěvekod Bananaboy » 10. září 2020 12:00

koblihate píše:Tak to gratulace! Snad to do budoucna hodí nějaký slušný peníz :)

Díky moc!

Haha, tak podľa stránky socialblade.com má môj kanál už v tejto chvíli odhadovaný, mesačný príjem niekde medzi 73 € - 1200 €. "Milujem" tieto "odhady". V realite tam budem zrejme zbierať cenťáčky ako na fotobankách. Ale ak majú hošani na socialblade vo svojich službách dobrého veštca a ja budem zarábať skutočne tých 1200 éčok a časom to bude ešte rásť, tak to sa vôbec nebudem hnevať a Shutterstocku už len zaspievam...

"Sbohem lásko nech mě jít,
nech mě jít bude klid."

:lol:
+zdenat5 Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3839
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1030

Re: Slávim

Příspěvekod shalom3 » 10. září 2020 13:06

Shodou událostí jsem se také nedávno pídila po informacích o youtuberských příjmech, ani ne kvůli sobě, jako kvůli mladíkovi od sousedů, který by si jako student rád nějak přivydělával. Na youtubu samotném jsem shlédla video nějakého človíčka, který si tím vydělává. Jestli mě paměť neklame, tak tam ukazoval nějaké statistiky - za 50 tis. shlédnutí příjem asi 6000 Kč, to obojí tuším v rámci 6 měsíců. To mi zas tak výživné nepřijde, ale na druhé straně stále narážím na nějaké kraviny, které mají i přes milion shlédnutí (skoro bych řekla, že čím větší kravina, tím více zobrazení). Přiznám se, že někdy ani nevím, o čem je tam řeč, ale to je moje chybka, já se o mainstreemové věci typu "jak to, že jsi to neviděla" vůbec nezajímám.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4478
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1042

Re: Slávim

Příspěvekod Bananaboy » 10. září 2020 13:43

Možno plácnem nejakú hlúposť, ale tak sa mi zdá, že pred pár rokmi som zachytil informáciu, že v našich končinách t.j. v Čechách a na Slovensku dosť dramaticky znižovali odmeny z reklám na YouTube. Vtedy to dosť často preberali youtuberi vo svojich videách a niektorí chceli skončiť. Moc som to vtedy nesledoval, tak neviem nič viac o tom. Takže ako tu niekto písal, že sa neoplatí spúšťať fotobanku pre náš trh, tak sa asi ani moc neoplatí robiť kanál v českom, alebo slovenskom jazyku. Ja mám kanál v anglickom jazyku. No... a ide mi to s mojou angličtinou ako v lete na sánkach. :lol:

Neviem aké video si videla, ale záleží aké druhy zárobkov sa počítajú, pretože na Youtube sa dá zarábať mnohými spôsobmi. Dokonca som počul, že ten najznámejší spôsob zarábania pomocou reklamy nie je najziskovejší a oplatí sa naozaj len kanálom s niekoľko miliónovým počtom odberateľov. Menšie kanály môžu viac ako na reklame zarobiť napríklad na affiliate odporúčaní výrobkov/služieb, alebo na predaji vlastných výrobkov/služieb. Ďalšie spôsoby zarábania sú napríklad členstvá v kanáli, superchat a supernálepky a taktiež výnosy z YouTube Premium. U mnohých youtuberov sa tieto príjmy zrátajú a až to dá výsledný zisk.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3839
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1030

Re: Slávim

Příspěvekod Marsan » 10. září 2020 16:48

Právě se mi prodala fotka na Taiwan.. :shock: nevyhlásí mi čínští komouši společně se zemákem válku..? :shock:
+zdenat5 Hodnocení: +1
Marsan
 
Příspěvky: 973
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +215

Re: Slávim

Příspěvekod Egeris » 11. září 2020 10:32

Zemák vyhlásil válku už jedině střízlivosti (a zatím vyhrává!), takže toho bych se nebál.
+Marsan Hodnocení: +1
Egeris
 
Příspěvky: 438
Registrován: 21. duben 2017 06:33

Reputace: +104

Re: Slávim

Příspěvekod ivusakzkrabice » 11. září 2020 10:42

Bananaboy píše:Ale ak majú hošani na socialblade vo svojich službách dobrého veštca a ja budem zarábať skutočne tých 1200 éčok a časom to bude ešte rásť, tak to sa vôbec nebudem hnevať a Shutterstocku už len zaspievam...

"Sbohem lásko nech mě jít,
nech mě jít bude klid."

:lol:


A přijdeš se pak ještě na nás do fóra podívat nebo za tebou budem muset na jůťůb?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2403
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +718

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz