Veřejné sety na Shutterstocku

Vytváříte veřejné sety na Shutterstocku

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Veřejné sety na Shutterstocku

Příspěvekod admin » 27. květen 2014 09:36

Zkoušeli jste někdo ty veřejné sety na Shutterstocku - zvedly se vám nějak viditělně prodeje? Já nad tím doccela dlouho přemýšlel, ale nic jsem nevymyslel - pokud by se ty sety "nabízely" už při vyhledávání, tak by to určitě stálo za úvahu. Ale tak jak je to teď jsou v podstatě dohledatelné jen pokud kupující rozklikne váš profil, tak nevím, jestli má smysl ty sety vytvářet a udržovat.

Jakou s tím máte zkušenost vy?
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Veřejné sety na Shutterstocku

Příspěvekod Anika » 27. květen 2014 09:45

Mám 5 tematických setů, spíš proto, že pozoruji, které téma se jak prodává. Občas se zjednoho setu prodá víc věcí naráz (třeba právě teď devět z jedné série), ale jestli je to tím, že kupující zkoumal set, nebo jen vybíral z portfolia, fakt nevím.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Veřejné sety na Shutterstocku

Příspěvekod Bananaboy » 27. květen 2014 10:00

Ja som vytvoril 10 setov, ktoré boli povinné na to, aby som mal profil vyplnený na 100%. Sety žiaľ neaktualizujem. A tak mám napríklad v setoch "Christmas" alebo "Easter" len dva roky staré ilustrácie, takže také zanedbané sety už moc objektívne nevypovedajú o momentálnej úspešnosti daných témat. Jediný set, ktorý sa za tie roky čo som na Shutterstocku moc nezmenil je set "Top 10". Tam sa akurát prebojovali dve nové ilustrácie, ktoré vytlačili dve staršie ilustrácie.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Veřejné sety na Shutterstocku

Příspěvekod libor2 » 27. květen 2014 10:10

Ja je i pravidelne aktualizuji. Nezabere to ani tolik casu a vidim jake tema mam uspesne. I pro kupijiciho je to k necemu.
Hodnocení: 0
http://www.fotovrska.cz/
https://www.proweddy.cz/
Uživatelský avatar
libor2
 
Příspěvky: 272
Registrován: 12. březen 2014 06:26

Reputace: +48

Re: Veřejné sety na Shutterstocku

Příspěvekod Jirik » 27. květen 2014 16:39

Mám asi 6 veřejných setů a několik měsíčních neveřejných setů, pro můj měsíční přehled. Zda veřejné sety mají či nemají vliv na prodej, jsem zatím nezjistil. Větší vliv vidím v tom, pokud po rozkliknutí obrázku, se u zákazníka zobrazí pod hlavním obrázkem jeden z dalších podobných obrázků z mého portfólia (zřejmě to závisí na pojmenování obrázků a přiřazených klíčových slovech, někdy i barvě)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Jirik
 
Příspěvky: 690
Registrován: 11. duben 2013 21:56
Bydliště: Praha

Reputace: +37


Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron