Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 2. červenec 2014 10:17

Styna> nemam tuseni :) vcera jsem se tam byla podivat a najednou koukam, je tam :) ale podeziram Amika, ktery si stahoval vlajku, ze az bude potrebovat zase nejakou, tak se stavi :) ale treba jsem uplne mimo. At tak ci tak, uz vidim napln zbyle casti tydne - severske staty :)) a nejake ty ikonky, at je tam neco i pro ostatni :D

dreamstime v posledni dobe dost lajdam... tam je proces uploadu nejdelsi, tak zustava az na to bude chvile. Zatim nebyla :)
Hodnocení: 0
Naposledy upravil Ravennka dne 2. červenec 2014 10:28, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 2. červenec 2014 10:26

Já řeším DT v poslední době tak, že nahraju hned a popisuju časem. Ale možná bych měla najít něco, co by se hodilo speciálně pro ně. Zatím se dost řídím 123RF, protože mi nejvíc prodává.
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod ypres.bass » 2. červenec 2014 12:13

Lenka píše:Já řeším DT v poslední době tak, že nahraju hned a popisuju časem. Ale možná bych měla najít něco, co by se hodilo speciálně pro ně. Zatím se dost řídím 123RF, protože mi nejvíc prodává.

Prosím je možné mi napsat co všechno si mám zkontrolovat jestli mám na 123RF udělané? Protože poslední dobou zjišťuju že pokaždé někde zapomenu něco zakliknout nebo potvrdit a pak se můžu divit...
Hodnocení: 0
www.politicon.eu | www.simonds.store
Uživatelský avatar
ypres.bass
 
Příspěvky: 351
Registrován: 2. duben 2014 12:55
Bydliště: Pardubice

Reputace: +26

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod styna » 2. červenec 2014 12:37

Tady jsou moje poznámky k 123RF:
1.požadují nahrát ID
2.výplatu posílají automaticky po dosažení výplatní částky -Paypal, Moneybookers od 50 USD, šek od 200 USD
3.W8BEN se asi nevyplňuje
(pokud něco chybí, tak mě doplňte ;)

Chtěla bych se zeptat jestli je pravda, že si mohu označit 5% snímků z protfolia jako oblíbené a objeví se na předních pozicích. Prosím o info, kde by se to případně dalo provést ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
styna
 
Příspěvky: 1041
Registrován: 14. září 2013 06:20

Reputace: +40

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod kamarad » 2. červenec 2014 13:07

Na 123rf -> sekce Fotografové -> Sledován -> Add To Fave
Hodnocení: 0
kamarad
 
IP: 194.213.41xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 2. červenec 2014 15:04

123 RF:

Favorizované obrázky: More - Followed - Add to fave

Pak je ještě možný libovolný obrázky vybrat jako Donate - objeví se v sekci free, ovšem jen v nejmenším rozlišení, větší si zájemce musí koupit.
More - Donate - lze vybrat i víc fotek najednou, ale až po několikáté, po prvé se musí každý vytáhnout podle čísla - je možné nastavit 10, 30, 90, 180 nebo 365 dní, po které je obrázek ve slevě - osobně používám desetidenní cyklus, jsou tak stále navrchu (navrchu je to, co brzy vyprší).
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod styna » 2. červenec 2014 16:02

Lenka píše:123 RF:

Favorizované obrázky: More - Followed - Add to fave

Pak je ještě možný libovolný obrázky vybrat jako Donate - objeví se v sekci free, ovšem jen v nejmenším rozlišení, větší si zájemce musí koupit.
More - Donate - lze vybrat i víc fotek najednou, ale až po několikáté, po prvé se musí každý vytáhnout podle čísla - je možné nastavit 10, 30, 90, 180 nebo 365 dní, po které je obrázek ve slevě - osobně používám desetidenní cyklus, jsou tak stále navrchu (navrchu je to, co brzy vyprší).


Díky moc za tipy ;)

Vyplatí se to dávat do té free sekce? Nestahují si jen tu malou variantu zdarma?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
styna
 
Příspěvky: 1041
Registrován: 14. září 2013 06:20

Reputace: +40

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 2. červenec 2014 17:02

U něčeho se to vyplatí, u něčeho ne - pokud je to něco, co jde použít jako webová pohlednice k vánocům, tak to bych tam asi nedávala, ale pokud to má potenciál prodeje ve velkém rozlišení nebo to odkazuje na víc lepších variant ve vlastním portfoliu, tak to podle mě má smysl. Obvykle pokud někdo chce kupovat, tak koupí i to, co je zrovna ve free sekci, jen se dohaduju, že to tam líp najde. Ten kdo tahá zadarmo by nejspíš prostě stáhnul něco jinýho. Ale je to jen spekulace, ve skutečnosti to není jak ověřit.
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 2. červenec 2014 18:05

Tak sem odpoledne nahrála novej obrázek na pár fotobank. Na DT mi napsali, že se na něj jdou koukat, na Fotolii už je v nabídce. Šrumec celkem. Stalo se vám to někdy někomu? (Ostatní obrázky tamtéž dál čekají ve frontě).
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod styna » 2. červenec 2014 19:39

Lenka píše:Tak sem odpoledne nahrála novej obrázek na pár fotobank. Na DT mi napsali, že se na něj jdou koukat, na Fotolii už je v nabídce. Šrumec celkem. Stalo se vám to někdy někomu? (Ostatní obrázky tamtéž dál čekají ve frontě).

Jj, stává se mi to i na Fotolii a hlavně na Dreamstime. Na DT mi čeká celá fronta ke schválení a poslední nahraný obrázek začnou přednostně schvalovat :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
styna
 
Příspěvky: 1041
Registrován: 14. září 2013 06:20

Reputace: +40

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé