Důvod zamítnutí

Re: Důvod zamítnutí

Příspěvekod kelley » 1. září 2015 06:37

A co třeba zvednutý palec "Like" ? Nemá to patentovaný Facebook ?
Hodnocení: 0
Blog o tom, co mě momentálně baví - tanec, turistika, fotografování, hudba... http://milpal.cz
Uživatelský avatar
kelley
 
Příspěvky: 298
Registrován: 8. červenec 2014 11:48
Bydliště: Brno

Reputace: +17

Re: Důvod zamítnutí

Příspěvekod Niki » 1. září 2015 08:38

Děkuju za rady, zkusím tyhle tři ikony které jste jmenovali vyměnit, jinak wifi už mi několikrát prošla a ten palec nahoru je na SS častohttp://www.shutterstock.com/cat.mhtml?lang=cs&language=cs&ref_site=photo&search_source=search_form&version=llv1&anyorall=all&safesearch=1&use_local_boost=1&autocomplete_id=&searchterm=like&show_color_wheel=1&orient=&commercial_ok=&media_type=images&search_cat=&searchtermx=&photographer_name=&people_gender=&people_age=&people_ethnicity=&people_number=&color= , stejně tak i Share, tak jsem doufala že problém nebude. ..no aspoň pro příště ponaučení, že ikony nebudou můj job. ;)
Hodnocení: 0
Niki
 
Příspěvky: 215
Registrován: 31. červenec 2013 21:22

Reputace: 0

Re: Důvod zamítnutí

Příspěvekod PandaWild » 3. září 2015 12:46

PandaWild píše:Smajlíky jsou chráněný trademark Smiley Company. Dříve je pouštěli, teď nepouštějí už ani podobné věci.
Zkusil jsem zas jednou po čase poslat na ShutterStock svou sadu smajlíků, odstranil jsem všechno co by mohlo vzdáleně připomínat ten chráněný základní smajlík, i slova jsem zkontroloval - a zas výsledek stejný, "Image potentially infringes on intellectual property rights.". Ach jo kdyby alespoň napsali, co konkrétně tam podle nich koliduje. ... tak asi to zas někdy zkusím prohlédnout a odstranit další. Nebo možná poslat to po malých sadách, že by se tam vidělo zda jen některý smajlík je podle nich kolidující nebo z principu všechno. Normálně bych se na to vykašlal, ale když ty smajlíky byly tak dobře prodejné, tak je mi jich docela líto (tehdy jsem vyměknul a zrušil je, protože tam byl kolizní základní smajlík.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7233
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1914

Re: Důvod zamítnutí

Příspěvekod Návštěvník » 18. září 2015 11:27

Dnes mi vyhodily mnou vytvoreny font s duvodem "trademark". Tak zkoumam slovicko po slovicku a nikde nic nemuzu najit, potom kouknu na obrazek a mam tam zvetsene pismena ABCD a to ani ne takto vedle sebe, ale AB vetsi nahore a CD o neco mensi pod tim, tak uz ze zoufalstvi zadam do googla ABCD a on je to nazev nejakyho filmu, tak jsem to tam nahral znovu s pismeny ABDE a za par minut approved :)
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 213.211.39.2xx

Reputace: 0

Re: Důvod zamítnutí

Příspěvekod MickeyCZ » 13. prosinec 2015 20:32

Zdravim, poradil by mi prosim nekdo s timhle duvodem zamitnuti. No Bitmaps--Bitmap images and/or effects are not permitted. Posilal jsem vektory a po tomhle uz opravdu nevim co nastavit, Dekuji za rady.
Hodnocení: 0
MickeyCZ
 
Příspěvky: 21
Registrován: 29. květen 2014 08:37

Reputace: 0

Re: Důvod zamítnutí

Příspěvekod shalom3 » 13. prosinec 2015 20:58

Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4478
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1043

Re: Důvod zamítnutí

Příspěvekod Josline » 15. leden 2016 06:41

Format--Vectors must be compatible with Illustrator 8 OR 10.
Zkouím nahrát své první vektory, a pořád nějaký problem: /
Poradite?
Hodnocení: 0
Josline
 
Příspěvky: 58
Registrován: 10. říjen 2015 13:36

Reputace: +11

Re: Důvod zamítnutí

Příspěvekod Anika » 15. leden 2016 07:35

Josline píše:Format--Vectors must be compatible with Illustrator 8 OR 10.
Zkouím nahrát své první vektory, a pořád nějaký problem: /
Poradite?

Vektory musí být eps8 nebo eps 10. Jsou to už dost staré formáty, ale novější neberou.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Důvod zamítnutí

Příspěvekod Josline » 15. leden 2016 13:46

Anika píše:
Josline píše:Format--Vectors must be compatible with Illustrator 8 OR 10.
Zkouím nahrát své první vektory, a pořád nějaký problem: /
Poradite?

Vektory musí být eps8 nebo eps 10. Jsou to už dost staré formáty, ale novější neberou.

Děkuji, teď pro změnu : No Bitmaps--Bitmap images and/or effects are not permitted.
Ty bitmapy myslí v tom eps? děkuji
Hodnocení: 0
Josline
 
Příspěvky: 58
Registrován: 10. říjen 2015 13:36

Reputace: +11

Re: Důvod zamítnutí

Příspěvekod thor83 » 15. leden 2016 13:56

Když je to vector tak tam nesmí být bitmapa.Když použiješ třeba efect drop shadow a uložíš to do staršího formátu jako je eps10 tak se ten stín zrasterizuje což už pak není vector a nesmí to tam být.
Hodnocení: 0
[URL=https://matchnow.info]Supreme Сasual Dating[/URL]
Uživatelský avatar
thor83
 
Příspěvky: 379
Registrován: 17. říjen 2014 17:02
Bydliště: GB

Reputace: +37

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé