Shutterstock - Problém s předložením fotek ke kontrole

Shutterstock - Problém s předložením fotek ke kontrole

Příspěvekod Michalvit » 18. listopad 2016 20:19

Dobrý den,
chtěl bych poprosit o radu. Nikde tady na fóru jsem to nenašel. chci nahrát prvních 10 fotografií na Shutterstock. V sekci Submit Images snímky normálně vidím, zadal jsem jejich název i klíčová slova, jenže tlačítko Submit for Review zůstává pořád nějak "zamrzlé" a nemohu na něj kliknout. Nevíte v čem je chyba? Kategorii, název i klíčová slova u všech fotek mám. Jen jestli to třeba není tím, že jsem omylem vložil třeba snímek menší než 4mpx (ale to by mi snad řekli až při schvalování) ne ? nicméně už nevím co s tím :) a prosím tedy o radu.
Děkuji.
Hodnocení: 0
Michalvit
 
IP: 2a00:1028:83b2:7932:bc75:c407:5f76:49xx

Reputace: 0

Re: Shutterstock - Problém s předložením fotek ke kontrole

Příspěvekod admin » 18. listopad 2016 20:36

Nalevo od každé fotky je takové zaškrtávátko? Máš ho u každé fotky zaškrtnuté? Vybíráš tím, které fotky chceš odeslat na schválení.
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Shutterstock - Problém s předložením fotek ke kontrole

Příspěvekod shalom3 » 18. listopad 2016 20:37

Možná při té schvalovací dávce může jít o nějakou zvláštnost, nicméně, máš všechny ty snímky, které chceš odeslat označené? Tj. buď označit všechny najednou pomocí zaškrtávacího políčka nahoře, nebo zaklikat jednotlivá zaškrtávací políčka u každého snímku, který chceš odeslat.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038


Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé