Baldion píše:Majk88 píše:tvl. ten Shutterstock je pro mně úplně KO....poslední prodej 17.2. co s tím dělají jako???
njn, taky jsem teď měl čtyři dny bez prodeje. Dnes se konečně našel někdo, kdo se nade mnou slitoval. Už jsem myslel, že ty svoje obrázky budu muset kupovat sám
No taky sem si to říkal

