shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod Majk88 » 28. únor 2017 10:01

Baldion píše:
Majk88 píše:tvl. ten Shutterstock je pro mně úplně KO....poslední prodej 17.2. co s tím dělají jako???


njn, taky jsem teď měl čtyři dny bez prodeje. Dnes se konečně našel někdo, kdo se nade mnou slitoval. Už jsem myslel, že ty svoje obrázky budu muset kupovat sám ;)


No taky sem si to říkal :D .... ale víc jak týden ani ťuk...se mi ještě nestalo
+Baldion Hodnocení: +1
www.majkportfolio.com
"Graphic Design is my passion"

Můj Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCfq2wfheTSWhougx_BLhEbw
Uživatelský avatar
Majk88
 
Příspěvky: 563
Registrován: 5. květen 2013 20:26

Reputace: +40

Re: shutterstock

Příspěvekod duben » 28. únor 2017 10:59

Mě se to proti lednu celkem zlepšilo. Sice celková částka nic moc, ale to je dané tím, že mám prakticky jen ty nejnižší prodeje, až na pár výjimek. Proti lednu rozhodně zlepšení, proti loňsku stále žádné zlepšení.
Hodnocení: 0
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.soutez.org | www.youtube.com/LucieDubnova - fitness online
Uživatelský avatar
duben
 
Příspěvky: 1109
Registrován: 8. duben 2013 13:47

Reputace: +272

Re: shutterstock

Příspěvekod Ravennka » 28. únor 2017 11:09

Já mám zlepšení proti lednu i proti loňskému únoru... a teda nutno říct, že s tím přidáváním jsem se od začátku roku úplně nepřetrhla. Teď v únoru jsem tam nasypala asi jenom cca 20 obrázků... blbé EET :roll:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: shutterstock

Příspěvekod Baldion » 28. únor 2017 12:02

Tak evidentně dělám něco špatně. :? Já jsem měl v únoru jen 50% výdělku oproti lednu. Třeba je to ale jen nadechnutí se před obrovskými březnovými zisky :D
Hodnocení: 0
Baldion
 
Příspěvky: 460
Registrován: 1. prosinec 2016 17:44
Bydliště: Jižní Morava

Reputace: +131

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 28. únor 2017 13:01

Taky proti loňsku žádné zlepšení. Že by to bylo tím, že byl loni přestupný rok? ;)
+Baldion Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4690
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1193

Re: shutterstock

Příspěvekod Baldion » 28. únor 2017 13:05

shalom3 píše:Taky proti loňsku žádné zlepšení. Že by to bylo tím, že byl loni přestupný rok? ;)


Jasnačka, ten den navíc prostě musí být někde znát :lol:
Hodnocení: 0
Baldion
 
Příspěvky: 460
Registrován: 1. prosinec 2016 17:44
Bydliště: Jižní Morava

Reputace: +131

Re: shutterstock

Příspěvekod Ravennka » 28. únor 2017 13:28

Baldion píše:Tak evidentně dělám něco špatně. :?


Neděláš špatně nic... jenom začínáš ;) tam se prvek "náhody" projevuje mnohem markantněji :)
+Baldion Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: shutterstock

Příspěvekod Fug4s » 28. únor 2017 14:34

Já mám výdělky za leden i únor mnohem lepší než loni. To je jsem ještě na FB nebyl. :) Jinak únor téměř 2x tolik co leden. Doufám, že březen bude zase jednou tolik. Ale tak první 2 měsíce na FB. To snad musí růst.
+ivusakzkrabice Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Fug4s
 
Příspěvky: 397
Registrován: 19. prosinec 2016 15:01

Reputace: +40

Re: shutterstock

Příspěvekod Anika » 1. březen 2017 13:07

Teda myslím, že jsem právě obdržela nejoriginálnější zamítnutí:
Release Not Needed -- The attached release is not required for this clip. The release is either inva (takhle to končí useknuté)
Poslala jsem video, kde je jako základ fotka, tak jsem jim na tu fotku dala PR. A oni mi to kvůli tomu vyhodili :lol: :D :lol:
Několik jiných mi takhle prošlo, se stejnou fotkou. :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: shutterstock

Příspěvekod jura_dolezal » 1. březen 2017 18:37

Ahoj. Když jsou fotky na SS schválené, tak jsou hned vidět v prodeji nebo musím ještě udělat nějaký krok ke zveřejnění? Když jsem udělal složky, tak jsem si všiml, že je musím ještě zveřejnit. jak to funguje? Díky. Jura
Hodnocení: 0
Nikon D7000; Sigma 17-50/2,8; Nikon 35 a 50/1,8G; Sigma 150/2,8 Macro; Blesk Yongnuo; Stativ Manftotto MT 190 Cx PRO3 s kul. hlavou. Fotím krajiny, přírodu, zvířata, street foto.
Uživatelský avatar
jura_dolezal
 
Příspěvky: 10
Registrován: 1. březen 2017 12:45
Bydliště: Opava

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot]