shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod PandaWild » 21. červenec 2017 08:51

Editorial musí být vhodně popsaný - když už ne nějaká populární událost nebo místo, tak populární téma, aby se dal použít ilustračně, např. "vánoční trhy", a pak je jedno odkud to je.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 21. červenec 2017 09:42

Fug4s píše:
PandaWild píše:Poslat jako editorial.


Prodává se vůbec editorial? Včera jsem narazil na fotky nějakýho amíka a měl tam editorial Trumpa, Clintnovou atd...to bych pochopil že se prodá. Ale nahrál jsem jako editorial náměstí ČB a dost pochybuji že si tohle někdo koupí. Nebo se Vám to prodává?


Editorial se prodává nejvíce řekla bych. Dle mého většina fotek, co jsou s licencí subscription končí u klientů editoriálním využitím, tedy i ty tak neoznačené.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: shutterstock

Příspěvekod NaturePhoto.cz » 23. červenec 2017 17:25

Napsal jsem pár řádek o prodávání videí na fotobance Shutterstok, jde to i velmi jednoduše http://www.naturephoto.cz/akce/novinky/ ... stock.html Do místních vláken "O videu a jeho tvorbě" se to moc nehodilo, tam je vše příliš odborné a úplného laika (za kterého se považuji) to spíš vystraší.
+Baldion, +Chalabala, +GreatWhite, +Marsan, +Ravennka, +admin, +soim Hodnocení: +7
Uživatelský avatar
NaturePhoto.cz
 
Příspěvky: 31
Registrován: 23. červenec 2015 18:55

Reputace: +35

Re: shutterstock

Příspěvekod Milden73106 » 31. červenec 2017 07:31

Ahoj,

někde jsem četl, že jsi dosáhla prodeje za 500USD, zlepšil se Ti poté prodej fotek nebo je pořád stejné?

Díky za info

Milan

ivusakzkrabice píše:
Fug4s píše:
PandaWild píše:Poslat jako editorial.


Prodává se vůbec editorial? Včera jsem narazil na fotky nějakýho amíka a měl tam editorial Trumpa, Clintnovou atd...to bych pochopil že se prodá. Ale nahrál jsem jako editorial náměstí ČB a dost pochybuji že si tohle někdo koupí. Nebo se Vám to prodává?


Editorial se prodává nejvíce řekla bych. Dle mého většina fotek, co jsou s licencí subscription končí u klientů editoriálním využitím, tedy i ty tak neoznačené.
Hodnocení: 0
Milden73106
 
IP: 91.187.34.xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 31. červenec 2017 07:54

Na množství to u mě bude stejné jako červen, ale měla jsem štěstí na single & other licence, takže u mě tento měsíc, co se týče výdělku vede.. a samosebou rychleji naskakují částky, třeba při licenci On demand jsou to velmi příjemné skoky :) ;)
počítala jsem, že i kdyby se stahovalo stejně, tak bych se by se výdělek měl zlepšit o víc jak 15 USD
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: shutterstock

Příspěvekod Milden73106 » 31. červenec 2017 08:56

Díky za info


ivusakzkrabice píše:Na množství to u mě bude stejné jako červen, ale měla jsem štěstí na single & other licence, takže u mě tento měsíc, co se týče výdělku vede.. a samosebou rychleji naskakují částky, třeba při licenci On demand jsou to velmi příjemné skoky :) ;)
počítala jsem, že i kdyby se stahovalo stejně, tak bych se by se výdělek měl zlepšit o víc jak 15 USD
Hodnocení: 0
Milden73106
 
IP: 91.187.34.xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod Miles » 31. červenec 2017 09:10

Ahoj, nevíte jak zjistit jak se daří nahraným obrázkům na Shutterstock za poslední měsíc nebo dva? Jak změnili tu administraci, tak to tam nikde nemůžu najít. To mně asi udělali schválně. :-)
Hodnocení: 0
Petr
Miles
 
Příspěvky: 290
Registrován: 15. květen 2013 13:25

Reputace: +10

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 31. červenec 2017 09:22

Miles píše:Ahoj, nevíte jak zjistit jak se daří nahraným obrázkům na Shutterstock za poslední měsíc nebo dva? Jak změnili tu administraci, tak to tam nikde nemůžu najít. To mně asi udělali schválně. :-)


obávám se, že už to tam není :(
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: shutterstock

Příspěvekod castyhost » 31. červenec 2017 09:42

Dej si je v katalogu do do Sets a podivej se do statistik
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 85.207.128xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 31. červenec 2017 12:18

Opět zamítnutí, protože titulek nebo keywordy obsahují trademark, tak zkouším googlit a moc moudrá z toho nejsem. Je trademark "matcha" nebo jen "matcha green tea"? Kde to najdu?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé