shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod Marsan » 7. říjen 2019 16:51

Nezdá se Vám, že indové co pracují pro šutr, zpřísnili pravidla pro přijímání fotek? Poslední tři roky jsem měl úspěšnost cca 99% :D a teď v poslední době z dávky 10 ks vždy tak cca 2 vyhodí. Neostrost uvádí jako nejčastější důvod. To co mi vyhodily za poslední měsíc předčí početně vyhozené fotky za 3 roky zpět :lol:
Ještě je tedy možnost, že jsem se tak zhoršil a ze série fotek mi foťák tak dvě tři rozostří :lol:
Hodnocení: 0
Marsan

Reputace: +164

Příspěvekod shalom3 » 7. říjen 2019 18:52

Ten člověk má možná zrakovou vadu, kterou nelze korigovat čočkami. Nebo naopak je tak bystrozraký, že jeho oči vidí i to, co jiné oči nevidí. ;) Jsou to takové dva extrémy, ale výsledek vzhledem k přispěvatelům je kupodivu stejný.
+zdenat5 Hodnocení: +1
shalom3

Reputace: +664

Příspěvekod honza286 » 7. říjen 2019 18:58

Spíše bych řekl, že musí za určité období vyhodit x fotek za focus, x za šum, x za neaglický popis apod...A přece to nebudou nějak extra řešit a zkoumat, tak si řeknou, že např. za půl hodiny vyhodí 50 % fotek za focus a berou to stylem první - druhá.
honza286

Reputace: +23

Příspěvekod PandaWild » 8. říjen 2019 07:13

Má poplivaný monitor. Pošlete mu fotku s textem "Utři si sklo!"
+shalom3, +zdenat5 Hodnocení: +2
PandaWild

Reputace: +1527

Příspěvekod ivusakzkrabice » 8. říjen 2019 12:21

Policajti taky musí měsíčne udělit určitý počet pokut, tak i Indové musí plnit kvóty :)
ivusakzkrabice

Reputace: +305

Příspěvekod zdenat5 » 8. říjen 2019 15:58

ivusakzkrabice píše:Policajti taky musí měsíčne udělit určitý počet pokut, tak i Indové musí plnit kvóty :)

A až ty kvóty splní tak jich šutráci polovinu vyhodí, protože už je nebudou potřebovat :lol: :lol: :lol:
zdenat5

Reputace: +25

Příspěvekod shalom3 » 8. říjen 2019 16:44

Ohledně "similar content" to může být zajímavé. Dneska se mi prodal obrázek k Yom Kippur (to je hlavní židovský svátek) a pod ním jako podobné se zobrazují např. Ramadan Kareem, nějaká mešita s půlměsícem a dále hinduistický chrám. Budha mezi tím kupodivu chyběl. Z toho nepřímo vyplývá, že všechno je podobné všemu.
Vypadá to, že se všichni už nějak zbláznili a pletou si temíny s termity.
+Riky Hodnocení: +1
shalom3

Reputace: +664

Příspěvekod Host » 8. říjen 2019 17:28

shalom3 píše:Ohledně "similar content" to může být zajímavé. Dneska se mi prodal obrázek k Yom Kippur (to je hlavní židovský svátek) a pod ním jako podobné se zobrazují např. Ramadan Kareem, nějaká mešita s půlměsícem a dále hinduistický chrám. Budha mezi tím kupodivu chyběl. Z toho nepřímo vyplývá, že všechno je podobné všemu.
Vypadá to, že se všichni už nějak zbláznili a pletou si temíny s termity.

K Yom Kippur by se hodil i obrázek zaprášeného tanku... :mrgreen: ...a smutného Asada... :)
+Marsan Hodnocení: +1
Host

IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Příspěvekod Navstevnik_3 » 11. říjen 2019 14:36

Tak jsem mel posledni dobou celkem strach ohledne nahravani podobneho obsahu. Ted jsem nahodou zkusil na SS vyhledat planeta zeme apod / videa - novinky a zaujala ta rada videi s najezdem na australii jen s jinym mestem, me to prijde docela drzy nebo uz se to zas neresi?

https://www.shutterstock.com/video/search/globe-earth?sort=newest

autor ma na prvnich x radach v podstate identicka videa...
Navstevnik_3

IP: 188.122.208.1xx

Reputace: 0

Příspěvekod Vero » 11. říjen 2019 15:34

Navstevnik_3 píše:Tak jsem mel posledni dobou celkem strach ohledne nahravani podobneho obsahu. Ted jsem nahodou zkusil na SS vyhledat planeta zeme apod / videa - novinky a zaujala ta rada videi s najezdem na australii jen s jinym mestem, me to prijde docela drzy nebo uz se to zas neresi?

https://www.shutterstock.com/video/search/globe-earth?sort=newest

autor ma na prvnich x radach v podstate identicka videa...

Tak jestli to najíždí na jiné město, tak je v použití asi docela rozdíl, ne?
Vero

Reputace: +55

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock