shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod PetrzPce » 3. červen 2020 19:24

Ahoj, máte tu někdo lepší zkušenosti s výše zmíněným Adobe stock? Případně s jinou fotobankou mimo šutru. Nyní, když se mi objevily 10 centové almužny :oops: , tak začínám přemýšlet o něčem jiném.
Hodnocení: 0
PetrzPce
 
IP: 89.103.247.1xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod zdenat5 » 3. červen 2020 20:03

ivusakzkrabice píše:Jedno pozitivní bych na aktuální situaci viděla.. už konečně schvalováním prochází věci, které neprocházely na SIMILAR CONTENT :D

No vida . tak jim tam hodím těch 7 vyhozených SIMILAR CONTENT - at se nažerou, ale jinak ani prd. :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
zdenat5
 
Příspěvky: 625
Registrován: 21. listopad 2013 12:43

Reputace: +131

Re: shutterstock

Příspěvekod admin » 3. červen 2020 20:30

PetrzPce píše:Ahoj, máte tu někdo lepší zkušenosti s výše zmíněným Adobe stock? Případně s jinou fotobankou mimo šutru. Nyní, když se mi objevily 10 centové almužny :oops: , tak začínám přemýšlet o něčem jiném.


Mrkni na seznam vpravo :) Zkusil bych adobe, istock, depositphotos.
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: shutterstock

Příspěvekod castyhost » 3. červen 2020 21:08

by si ty sloupecky zaslouzily aktualizaci
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.174.1xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod Návštěvník » 3. červen 2020 21:22

castyhost píše:by si ty sloupecky zaslouzily aktualizaci


To teda..
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 89.103.152.xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod admin » 3. červen 2020 21:34

Návštěvník píše:
castyhost píše:by si ty sloupecky zaslouzily aktualizaci


To teda..


Jojo, to už jsem si napsal ráno do svého todo seznamu - přece jen ta Fotolia tam a Crestock co zkrachoval ... :) Snad zítra na to dojde.
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: shutterstock

Příspěvekod admin » 4. červen 2020 09:45

admin píše:
Návštěvník píše:
castyhost píše:by si ty sloupecky zaslouzily aktualizaci


To teda..


Jojo, to už jsem si napsal ráno do svého todo seznamu - přece jen ta Fotolia tam a Crestock co zkrachoval ... :) Snad zítra na to dojde.


Tak už jsem to trochu zaktualizoval a přerovnal.
+Dusan Hodnocení: +1
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: shutterstock

Příspěvekod PandaWild » 4. červen 2020 09:49

Petře vím sice že videa moc neděláš, ale nevychází alespoň dotazníkové statistiky příznivě pro Pond5 natolik, aby se posunul do předešlé kategorie "střední fotobanky"? U mne je dost významnou částí příjmu (z videí), asi tak 5. nebo 6. pozice. I když připadá mi že jsem v tom asi výjimka.
+ahas Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: shutterstock

Příspěvekod Bananaboy » 4. červen 2020 10:08

Každý to máme inak. Ja by som zase posunul Vectorstock na piate miesto za iStock, pretože sa za posledný rok pekne rozbehol a predáva. 123RF, Dreamstime, CanstockPhoto a Bigstock sú u mňa úplné mrtvoly.

Mimochodom Graphic Leftovers je premenované na GL Stock.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: shutterstock

Příspěvekod admin » 4. červen 2020 11:05

PandaWild píše:Petře vím sice že videa moc neděláš, ale nevychází alespoň dotazníkové statistiky příznivě pro Pond5 natolik, aby se posunul do předešlé kategorie "střední fotobanky"? U mne je dost významnou částí příjmu (z videí), asi tak 5. nebo 6. pozice. I když připadá mi že jsem v tom asi výjimka.


Tak já tam mám skoro celé portfolio vektorů a mám dva prodeje za rok (zlatý pixmac, tam jsem měl prodej skoro každý den). Ale máš pravdu, na videa je to fotobanka číslo 1-2, tak ji tam pošoupnu.
+PandaWild Hodnocení: +1
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot]