Co se zatím neprodalo... a je to škoda!

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Co se zatím neprodalo... a je to škoda!

Příspěvekod PandaWild » 10. prosinec 2015 13:07

Ravennka píše:
Ravennka píše:Tak... sice je to online chviličku, ale potěšilo by mě, kdyby se tohle prodalo :mrgreen:


Hlásím, staženo :lol: Někde z vod trochu na západ od Indie 8-)

Jednoznačně Arabové chystají na Vánoce teroristickou invazi. Měla jsi maskované Santce přimalovat ještě kalašnikov a "I'll be back!"
Hodnocení: 0
Naposledy upravil PandaWild dne 10. prosinec 2015 13:10, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7233
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1914

Re: Co se zatím neprodalo... a je to škoda!

Příspěvekod shalom3 » 10. prosinec 2015 13:10

dnyvlt píše:
SynchR píše:Tak já jsem teď udělal tento dřevěný font, zabral mi docela chvilku a doufám že se uchytí někde na špici mezi dřevěnými fonty... http://www.shutterstock.com/pic.mhtml?id=348861317
včera mi ho vzali, ale ještě žádný prodej


Možná by to chtělo ještě tečku, čárku, apostrof, přehlásku a třeba dvojtečku. A pro nás by se hodil ještě háček. Pak by se asi použitelnost ještě zvedla...

Ale jinak pěkná práce :)

Moc hezké, ale to s těmi doplňkovými znaky je pravda. O dost více se mi prodávají písma, kde je ještě alespoň otazník, vykřičník a číslice 0-9. Vůbec nejlépe se mi prodává sada, kde je malá i velká abeceda a znaky, které jsem zmínila.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4478
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1042

Re: Co se zatím neprodalo... a je to škoda!

Příspěvekod PandaWild » 10. prosinec 2015 13:12

... a ještě dolar a procenta, protože to potřebují používat na "slevy".
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7233
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1914

Re: Co se zatím neprodalo... a je to škoda!

Příspěvekod styna » 21. březen 2016 14:09

Zkouším přijít na to, proč se mi tak málo prodávají nové věci a od 27.2. mám jen tři prodeje novinek. Za tu dobu jsem nahrála cca 60 jednodušších vektorů a asi 50 ilustrací a textur. Taky máte tak málo prodejů nových věcí?

Zkoušela jsem změnit styl keywordování a vliv to "zatím", jak se zdá, nemá žádný :?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
styna
 
Příspěvky: 1041
Registrován: 14. září 2013 06:20

Reputace: +40

Re: Co se zatím neprodalo... a je to škoda!

Příspěvekod shalom3 » 21. březen 2016 17:57

S těmi prodeji nových věcí mi připadá, že to je "jak kdy". Spíše pozoruji, že novinky se mi prodají "zatepla" jen zřídka kdy, ale starší a propracovanější věci se vracejí na scénu - což je asi dobře.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4478
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1042

Re: Co se zatím neprodalo... a je to škoda!

Příspěvekod Host » 21. březen 2016 19:13

Omezený prodej nových obrázků většinou znamená jen to, že jste se opět netrefili v tématu, nebo jeho výtvarném zpracování. Stává se mi to i v případě, že pokračuji v uploadu dosud velmi úspěšných obrázků a najednou o nové není zájem. Většinou zjistím, že nějaký kopírovač(či) nápadů naplnil(li) kategorii několika stovkami - tisícovkami souborů na dané téma a mohu zase začít hledat mezery a díry na trhu... :) O to větší radost je když TO trefíte a čerstvě uploadované obrázky mají denně třeba 20 stažení. Zrovna na přelomu roku proběhlo médii jedno bestsellerové téma, kdo měl patřičný materiál připraven, tak na něm teď hezky vydělává. Hlavně neklesat na mysli... :D
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: Co se zatím neprodalo... a je to škoda!

Příspěvekod Ravennka » 21. březen 2016 19:25

Jo... chtěla jsem kreslit komára... 3x jsem se pokusila a pak jsem to vzdala :lol: ale to snad bylo až později :? Necháme to "hostovo" téma zahaleno tajemstvím.. jen ať se mu prodává, když má na to čuch, tak si to vyloženě zaslouží ;)

Mě přijde, že se mi novinky v poslední době začínají prodávat "opožděně" - že chtějí tak týden - 14 dní uležet a pak asi jsou vyzrálejší a lepší :D
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Co se zatím neprodalo... a je to škoda!

Příspěvekod Bananaboy » 21. březen 2016 19:33

20 stiahnutí denne novonahratej veci? Bejvávalo hoste! Tiež sa mi z času na čas podarí trafiť dobrú tému ktorá sa predáva, ale 20 predajov denne to nie je ani náhodou. To bolo naposledy tak v roku 2012. ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3839
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1030

Re: Co se zatím neprodalo... a je to škoda!

Příspěvekod Host » 21. březen 2016 19:42

Njn, když to nemám já, tak to nemá nikdo... :roll: Bananaboy, možná kdyby jste začal myslet trochu jinak, tak by se vám začalo i víc dařit... Je dnes samozřejmě náročnější udělat ten SPRÁVNÝ obrázek, ale když se to povede, tak to frčí, jako to vždy frčelo... Také mívám splín, když mi to nejde.
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: Co se zatím neprodalo... a je to škoda!

Příspěvekod Bananaboy » 21. březen 2016 19:45

Keď sa odhlásim a budem písať ako Host, tak budem mať hoci aj 40 stiahnutí denne, takže ma tých vašich 20 stiahnutí nijako neprekvapuje. ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3839
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1030

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé