Coronavirus vs. microstock

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Coronavirus vs. microstock

Příspěvekod Host » 12. duben 2020 15:00

Dokonce i protektoratu byly vybombardovane rodiny, ktere prisly o dum odskodneny. Po osvobozeni byl velky pardon na dluhy souvisejici s bydlenim.
Hodnocení: 0
Host

IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Příspěvekod shalom3 » 12. duben 2020 21:43

Promiň, já jsem ani tak nemyslela na hmotný majetek, ale na za války ušlý zisk. Podle vyprávění svědků, kterých už je minimálně, se zřejmě moc nedebužírovalo po lepších restauracích ani nechodilo na společenské akce.
Za sebe pro jistotu říkám, že bych v první fázi byla docela ráda, kdyby se mi coronavirus vyhnul. A když už ne, tak formou lehké chřipečky, ale ani tu nemám moc v oblibě. Předpokládám, že takové vychytávky jako mimotělní oběh, plicní ventilátor a tracheostomie nejsou moc příjemné. :mrgreen:
+zdenat5 Hodnocení: +1
shalom3

Reputace: +779

Příspěvekod castyhost » 12. duben 2020 22:02

na "extracorporeal circulation" na SS jedna stranka vysledku
pozn red
castyhost

IP: 2a00:1028:9943:87f2:ec22:9b94:95d6:1dxx

Příspěvekod Host » 12. duben 2020 22:55

Takovy video denik covid pozitivniho pacienta by mohl nejaky dolar vydelat. Zaznamove zarizeni a dalkove ovladani mam pripraveno. Ted uz mi zbyva jenom nejak vyresit tepelny stit pro Gopro abych mohl co nejdele zive streamovat prujezd peci krematoria. Pry by mohla byt zajimava pasaz, kdyz vybuchne lebka. Mleti nespalenych zbytku a vsyp do urny natoci jina kamera. Mate nejake tipy? :mrgreen:
Host

Příspěvekod Host » 12. duben 2020 23:11

shalom3 píše:Promiň, já jsem ani tak nemyslela na hmotný majetek, ale na za války ušlý zisk. Podle vyprávění svědků, kterých už je minimálně, se zřejmě moc nedebužírovalo po lepších restauracích ani nechodilo na společenské akce.

Delnikum v plzenske Skodovce se s valkou prijmy zvedly. Vedeni jim zajistovalo i estrady a podnikovou rekreaci, kterou do te doby vubec neznali. Zacali fasovat zadarmo obleceni a obuv. Hetzery, 88mm kanony a jine dobroty vyvazeli do cele tehdejsi Evropske unie a Ruska. Tuhle pohodu jim prerusily az na konci valky americke B 17.
+Marsan, +shalom3, +zdenat5 Hodnocení: +3
Host

Příspěvekod shalom3 » 12. duben 2020 23:52

No právě, a tak to bude i nyní. Příjmy se zvednou výrobcům roušek, módním návrhářům roušek, ale klesnou hospodám, protože přes roušky se blbě jí. Chlastat by možná šlo brčkem, prý je z toho efektivnější opice (alternativně možno využít infuzní hadičku a poté ji vložit do sáčku na kontaminovaný odpad). Některé hospody zas moc neprodělávají, když budou prodávat cenově dostupná a chutná jídla s sebou, to uvítá ten, kdo je líný vařit, jako např. já.
Jinak tvůj nápad s video deníkem covid pozitivního pacienta nemá chybu, bude to zcela jistě fotobankový hit. Stran financí je namístě pořešit závěť. A nějaký dobrovolník, kdo natočí tu závěrečnou epizodu v krematoriu, ten se také jistě najde.
Doba se prostě mění. Při dnešní vycházce jsem v příkopech nacházela hlavně gumové rukavice namísto jiných gumových ochranných předmětů, které se tam vyskytovaly dříve.
shalom3

Reputace: +779

Příspěvekod Host » 13. duben 2020 08:52

shalom3 píše:Doba se prostě mění. Při dnešní vycházce jsem v příkopech nacházela hlavně gumové rukavice namísto jiných gumových ochranných předmětů, které se tam vyskytovaly dříve.

To by mohlo svedcit o zmene sexualnich zalib ve spolecnosti pod vlivem koronaviru. Psali o tom odbornici v Babisnews. :mrgreen:
+Baldion, +shalom3 Hodnocení: +2
Host

Příspěvekod ivusakzkrabice » 13. duben 2020 13:22

shalom3 píše:No právě, a tak to bude i nyní. Příjmy se zvednou výrobcům roušek, módním návrhářům roušek, ale klesnou hospodám, protože přes roušky se blbě jí. Chlastat by možná šlo brčkem, prý je z toho efektivnější opice (alternativně možno využít infuzní hadičku a poté ji vložit do sáčku na kontaminovaný odpad). Některé hospody zas moc neprodělávají, když budou prodávat cenově dostupná a chutná jídla s sebou, to uvítá ten, kdo je líný vařit, jako např. já.
Jinak tvůj nápad s video deníkem covid pozitivního pacienta nemá chybu, bude to zcela jistě fotobankový hit. Stran financí je namístě pořešit závěť. A nějaký dobrovolník, kdo natočí tu závěrečnou epizodu v krematoriu, ten se také jistě najde.
Doba se prostě mění. Při dnešní vycházce jsem v příkopech nacházela hlavně gumové rukavice namísto jiných gumových ochranných předmětů, které se tam vyskytovaly dříve.

Přidej do roušky zip a prodej za desetinásobek. Můžeš jí třeba nazvat "poslední večeře" :D
+shalom3 Hodnocení: +1
ivusakzkrabice

Reputace: +383

Příspěvekod kolemjdouci » 14. duben 2020 16:05

Pavson píše:No dobrá pokud nejsem plátce DPH.. tak co mám do formuláře kde je kolonka DIČ vložit..

Bud nic, nebo CZ+RC bez lomitka, tedy napr. CZ7501010001

Ale pokud u toho podnikas, typicky ve sluzbach "od stolu", tedy jako napr. grafik, IT, webar a co ja vim co jeste se da delat od stolu, tak bych s tim byl sakra vopatrnej, nebo si zadelas na kontrolu. Ja treba aktualne dokoncil rozdelanej projekt z lonska a vypada to, jak kdybych na ty Corele jeste vydelal. I kdyz realne sedim doma a misto startu nasmlouvanejch dalsich projektu mam akorat tak prdlajs a jedou jen bezny vzdaleny servisy (IT).
...
Nejde o to, ze by po tobe chteli zpatky tu podelanou almuznu, kterou si normalni clovek vydela za tyden, ale o to, ze poslednich par let kontrolori "si na sebe musi vydelat" a budou se ti nimrat v pi*ovinach a pak ti najdou nepriznany 3 stovky pred 3ma lety, kdyz ti zakos omylem zaplatil navic a ty sis toho nevsim a nezauctoval si to jako mimoradny prijem (nebo jak se tomu v ty ucetni hantyrce spravne rika) protoze si vychazel z knihy vydanych faktur a ucetni si to spatne odskrtnula.
kolemjdouci

IP: 95.85.215.xx

Příspěvekod Pavson » 14. duben 2020 22:38

Tyy zas tak bych to nebral .. měl jsem rozdělané projekty .. které díky karanténě nevyšli .. pokles příjmů mám.co jsem slyšel žádá hodně lidí..dám příklad člověk co dělá web.. dela web člověku co ho postihlo nařízení vlády .. a tak se rozhodl od projektu ustoupit.. to stejně makléři.. řemeslníci..
Pavson

IP: 46.135.85.1xx

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse