Fotobanka Clashot

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Fotobanka Clashot

Příspěvekod exty » 5. duben 2014 12:53

wow, že bych začal zase uploadovat? :-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
exty
 
Příspěvky: 184
Registrován: 13. srpen 2013 18:25

Reputace: 0

Re: Fotobanka Clashot

Příspěvekod Ravennka » 5. duben 2014 13:33

Muhehe... takze ted nam vsem jeden motivacni like? :D Ja tu mam pripraveno docela dost fotek, ale jeste jsem se k tomu nedokopala, protoze jsem zdechla to tukat z mobilu =/
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Fotobanka Clashot

Příspěvekod PandaWild » 5. duben 2014 14:03

Problém že přes tu androidí aplikaci neumím najít uživatele a přes web to nejde lajkovat. :-( Zkusil jsem najít Extyho zkusmo přes obrázky a trochu přihodit. :-) (víc zatím raději ne aby mi to nezrušili) Ravennko musela bys mi říct nick na Clashotu, nevidím Tě tam (asi tam ještě nejsi?)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Fotobanka Clashot

Příspěvekod exty » 5. duben 2014 14:09

jasné to je až až :-) příští pivo je na mě. díky :D
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
exty
 
Příspěvky: 184
Registrován: 13. srpen 2013 18:25

Reputace: 0

Re: Fotobanka Clashot

Příspěvekod Ravennka » 5. duben 2014 15:03

PandaWild píše:Ravennko musela bys mi říct nick na Clashotu, nevidím Tě tam (asi tam ještě nejsi?)


Jsem tam jako Ravennk :lol: ... pac jsem se preklepla, kdyz jsem se regovala na Depositu a vsimla jsem si, az kdyz jsem mela potvrzenou obcanku :D Tak uz jsem to nechala byt...
Nicmene ja tam toho moc nemam, ale mam tu fotky v compu vyselektovane, tak to na Clashot nahazim behem tydne, tak si $0,10 nech kdyztak v zaloze, dekuji velmi pekne :mrgreen: i za motivaci to tam nahrat, sice 0,10 je "nic", ale je to vyborny duvod se dokopat k tomu to konecne udelat!
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Fotobanka Clashot

Příspěvekod PandaWild » 5. duben 2014 15:13

Jo už Tě vidím. ... A pokračování až tam budeš mít něco dalšího. :-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Fotobanka Clashot

Příspěvekod Ravennka » 5. duben 2014 15:27

Hehe, diky :D
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Fotobanka Clashot

Příspěvekod PandaWild » 5. duben 2014 17:36

Asi teď dali expertýzu hodně uživatelům, protože vystavil jsem pár fotek a expert lajky po $0.10 ke mně jen padají. Majitel do toho asi vráží dost peněz, protože normální prodeje tam nejsou už snad vůbec, ale na lajkách se dá hodně vydělávat a hned pak i vybírat (díky nízké hranici $3), takže Clashot je v tomto okamžiku zdroj rychlých snadných příjmů. Tedy taháním peněz od investora, ne od zákazníků. Během pár hodin mi povyskočilo o $2, takže budu moci brzy zas vybírat.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Fotobanka Clashot

Příspěvekod PandaWild » 6. duben 2014 20:48

Díky rozsáhlé expertýze běží teď na Clashotu nová hra - expert spolu s příhozem $0.10 olajkuje fotku současně i normálně (protože placený lajk je anonymní) čímž se pod placený lajk podepíše a vyšle tak pozvánku k návštěvě. Pokud je příjemce také expert, udělá to samé i jemu jako potvrzení výzvy a už jedou a vzájemně si lajkují a posílají peníze do vlastních kapes.

Častým signálem k platbě je komentář "+$!".

Pokud by se chtěl někdo do Clashotu aktivněji zapojit, tak doporučuji získávat maximum následovníků, protože z těch nepřímo plynou peníze (zvedají populárnost a posouvají v žebříčcích, příp. až k expertýze). Získávají se jejich následováním (nebo lajkováním), téměř vždy si dají do sledování naopak vás. U Clashotu se hraje hlavně na lajky a sledování.

Vystavovat nové fotografie je nejlepší často po malých dávkách - např. denně 1 fotku, protože tím se udržuje aktivita v novinkách a přibývají následovníci a lajky (často i celého portfolia).
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Fotobanka Clashot

Příspěvekod ledinka » 6. duben 2014 21:25

ale stejne moc nechapu, co ti prinese hafo lajku a nasledovatelu? vetsi sanci, ze me najde expert?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ledinka
 
Příspěvky: 251
Registrován: 4. listopad 2013 16:50

Reputace: +1

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé