Můj Youtube channel :)

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Můj Youtube channel :)

Příspěvekod GreatWhite » 7. srpen 2016 11:09

:D :mrgreen: se mi z toho točí hlava :lol: toto mě svádí k tomu koupit si droníka a fotit v ilegalitě, nedokážu si představit, že by mi policajti nějak dokazovali, že mám vyfocenou louku na fotobance z dronu a ne třeba z křídla 8-)
+Bananaboy Hodnocení: +1
GreatWhite
 
Příspěvky: 480
Registrován: 29. březen 2016 23:30

Reputace: +150

Re: Můj Youtube channel :)

Příspěvekod PandaWild » 7. srpen 2016 11:40

Nebo si postavit malý levný horkovzdušný balon přivázaný na provaze a jít natáčet někam na louku. Jen tam přidat malou vrtulku, kterou by se dalo dálkově řídit natáčení, nebo otáčení řešit 2 provázky. S tím by se také dala pořídit hezká videa a fotky.

Tady jeden fotograf popisuje své praktické zkušenosti s dronem: http://www.fotografove.info/magazin/jak ... dronem.htm
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Můj Youtube channel :)

Příspěvekod Majk88 » 7. srpen 2016 11:45

nevím tohle bych ilegálně neriskoval....docela se to řeší hodně....vše si řeší Úřad pro civilní letectví a tyhle věci chtějí mít pod palcem.....takže nevím...pokud dron a natáčet komerčně...tak rozhodně já legálně :)
Hodnocení: 0
www.majkportfolio.com
"Graphic Design is my passion"

Můj Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCfq2wfheTSWhougx_BLhEbw
Uživatelský avatar
Majk88
 
Příspěvky: 563
Registrován: 5. květen 2013 20:26

Reputace: +40

Re: Můj Youtube channel :)

Příspěvekod basti » 7. srpen 2016 19:49

Úřad pro civilní letectví je banda byrokratů nejhoršího zrna, o výši výpalného (správních poplatků) se radši ani nebudu vyjadřovat... Že musí mít pilot dronu pro komerci milion povolení a dělat v podstatě zjednodušený piloťák je komedie, protože tu máme armádu lidí co lítají s drony "nekomerčně" kde je napadne a vůbec nic neřeší. Imho komerční lítání je v podstatě ve městě naprosto nelegální - zastavěná a hustě obydlená oblast, přítomnost lidí atd. Cíl je jasný - zregulovat a především zpoplatnit co se jen dá...

Nějaké výmluvy na nekomerčnost prakticky neprojdou, protože skoro všechny lepší drony mají nad 0,91 kg a mají návratové zařízení, takže nespadají do hobby kategorie. Popravdě se divím, že se vůbec smí prodávat bez licence ČAA. Asi to ještě nestihli zregulovat anebo je zisk z DPH přednější.

Z balónu fotit můžete jak chcete, nejste pilot.
Hodnocení: 0
Bloguju o fotobankách na www.stockphotography.cz :)
basti
 
Příspěvky: 302
Registrován: 28. červenec 2013 18:37
Bydliště: Brno

Reputace: +71

Re: Můj Youtube channel :)

Příspěvekod Majk88 » 12. srpen 2016 15:03

basti píše:Úřad pro civilní letectví je banda byrokratů nejhoršího zrna, o výši výpalného (správních poplatků) se radši ani nebudu vyjadřovat... Že musí mít pilot dronu pro komerci milion povolení a dělat v podstatě zjednodušený piloťák je komedie, protože tu máme armádu lidí co lítají s drony "nekomerčně" kde je napadne a vůbec nic neřeší. Imho komerční lítání je v podstatě ve městě naprosto nelegální - zastavěná a hustě obydlená oblast, přítomnost lidí atd. Cíl je jasný - zregulovat a především zpoplatnit co se jen dá...

Nějaké výmluvy na nekomerčnost prakticky neprojdou, protože skoro všechny lepší drony mají nad 0,91 kg a mají návratové zařízení, takže nespadají do hobby kategorie. Popravdě se divím, že se vůbec smí prodávat bez licence ČAA. Asi to ještě nestihli zregulovat anebo je zisk z DPH přednější.

Z balónu fotit můžete jak chcete, nejste pilot.


jj v tom máš naprostou pravdu, je to hrozné!!
Hodnocení: 0
www.majkportfolio.com
"Graphic Design is my passion"

Můj Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCfq2wfheTSWhougx_BLhEbw
Uživatelský avatar
Majk88
 
Příspěvky: 563
Registrován: 5. květen 2013 20:26

Reputace: +40

Re: Můj Youtube channel :)

Příspěvekod Majk88 » 12. srpen 2016 15:04

Dnes jsem poprvé udělal Vlog video :) ... a nový kanál...mrkněte na to a posuďte, budu opravdu moc rád za postřehy,...pač je to pro mě nový obor :) ... případně pokud se video líbí, zanechte like :)

https://www.youtube.com/watch?v=XAcMF2rOu8I

Díky moc, Majk
Hodnocení: 0
www.majkportfolio.com
"Graphic Design is my passion"

Můj Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCfq2wfheTSWhougx_BLhEbw
Uživatelský avatar
Majk88
 
Příspěvky: 563
Registrován: 5. květen 2013 20:26

Reputace: +40

Re: Můj Youtube channel :)

Příspěvekod Ravennka » 12. srpen 2016 15:14

Ta otázka bude asi hloupá, nicméně mi to nedá - tohle opravdu někdo sleduje jinak, než že hodíš odkaz sem - podívejte se na mé video?

Já chápu, když se lidi dívají na svá videa z dovolené, ale když chtějí vidět nějaká cizí místa, tak bych odhadla, že zvolí spíš nějakou profesionálnější produkci, kde se o místě i něco dozví, nejenom to, že je ti zima a jdete si dát kafe 8-)

Ale třeba jsem úplně vedle a je to hit youtube... já youtube používám akorát na hudbu a ruské bouračky (a výjimečně nějaký tut) :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Můj Youtube channel :)

Příspěvekod Majk88 » 12. srpen 2016 15:22

Ravennka píše:Ta otázka bude asi hloupá, nicméně mi to nedá - tohle opravdu někdo sleduje jinak, než že hodíš odkaz sem - podívejte se na mé video?

Já chápu, když se lidi dívají na svá videa z dovolené, ale když chtějí vidět nějaká cizí místa, tak bych odhadla, že zvolí spíš nějakou profesionálnější produkci, kde se o místě i něco dozví, nejenom to, že je ti zima a jdete si dát kafe 8-)

Ale třeba jsem úplně vedle a je to hit youtube... já youtube používám akorát na hudbu a ruské bouračky (a výjimečně nějaký tut) :lol:


jj máš pravdu...je to pro mě těžké mluvit na kameru...vždy se na mě všecí dívají jak na trubku ale v Americe je to normální :D ... musím to zdokonalit...díky :)
Hodnocení: 0
www.majkportfolio.com
"Graphic Design is my passion"

Můj Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCfq2wfheTSWhougx_BLhEbw
Uživatelský avatar
Majk88
 
Příspěvky: 563
Registrován: 5. květen 2013 20:26

Reputace: +40

Re: Můj Youtube channel :)

Příspěvekod Host » 12. srpen 2016 15:30

Video nebudu hodnotit. Jen podotknu, že v Rakousku se nesmí létat s dronem, který má kameru umožňující záznam. Tolerují pouze FPV, na ohraničeném, nejlépe vlastním pozemku, ale obecně řečeno, je tam rekreační létání venku v podstatě zakázáno a hlídají si to trochu lépe než u nás. Daleko přátelštější zemí k dronům je Německo. Platí tam skoro shodná pravidla jako u nás, jen maximální výška je omezena na 120m a německé hory i jezera se vyrovnají těm rakouským... ;)
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: Můj Youtube channel :)

Příspěvekod Majk88 » 12. srpen 2016 15:32

Host píše:Video nebudu hodnotit. Jen podotknu, že v Rakousku se nesmí létat s dronem, který má kameru umožňující záznam. Tolerují pouze FPV, na ohraničeném, nejlépe vlastním pozemku, ale obecně řečeno, je tam rekreační létání venku v podstatě zakázáno a hlídají si to trochu lépe než u nás. Daleko přátelštější zemí k dronům je Německo. Platí tam skoro shodná pravidla jako u nás, jen maximální výška je omezena na 120m a německé hory i jezera se vyrovnají těm rakouským... ;)


aha, já právě koukal, že jsou tam podobná pravidla jako u nás...ale asi se pletu...mě bylo hned jasné jak sem viděl miliardu lidí, že nemám šanci...spíš sem myslel že kdyby tam byla nějaký část, kam by se dalo dojít a nebyli tam lidi, tak by to šlo...ale vše bylo zavřené nebo zpoplatněné klasicky :)
Hodnocení: 0
www.majkportfolio.com
"Graphic Design is my passion"

Můj Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCfq2wfheTSWhougx_BLhEbw
Uživatelský avatar
Majk88
 
Příspěvky: 563
Registrován: 5. květen 2013 20:26

Reputace: +40

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot]