Pořadí fotobank

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Pořadí fotobank

Příspěvekod Host » 22. leden 2020 13:04

duben píše:sice mi to taky nesedí k tvému holedbání, čekal bych tak o řád větší výdělky s tou plnou pusou drsných řečí, ale ono už to tak na internetu obvykle bývá ;)

Ono spíš jak to bývá na veřejných fórech se stočilo úplně jinam. Popravdě ty čísla jsou opravdový (jen zaokrouhlený na celé desítky) a napsal jsem to pod obecným hostem. Nikdy jsem tu žádné holedbání atd nedělal. Myslel jsem že by mohl také někdo pod noname nickem zveřejnit nějaké výdělky jako jsi to teď udělal ty (za to respekt a díky) ale místo toho jsem blbec, hňup a dokonce jsem jednoho FBkéře zklamal. Byla to reakce na ten průzkum který jsi tu nabízel. Ale akorát se to tu zase rozhádalo - to je klasika.
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 31.30.173.1xx

Reputace: 0

Re: Pořadí fotobank

Příspěvekod GreatWhite » 22. leden 2020 13:20

jsou tady dva různí Hosti :) proto ten chaos
Hodnocení: 0
GreatWhite
 
Příspěvky: 480
Registrován: 29. březen 2016 23:30

Reputace: +150

Re: Pořadí fotobank

Příspěvekod duben » 22. leden 2020 13:27

Hele mě je to jedno, pokud si "Host1" připadá, že má pošramocené ego tím, co říká "Host2", zatímco já si je pletu, má přece možnost použít registraci a mít jasné jméno. Když nemá ani tolik ohledu a slušnosti vůči ostatním diskutujícím, tak ať si trhne nohou a prostě kousne, že občas v rámci své hrdopyšné anonymity bude považován za tlučhubu ... je to jeho volba s anonymním nickem :)
Hodnocení: 0
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.soutez.org | www.youtube.com/LucieDubnova - fitness online
Uživatelský avatar
duben
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 8. duben 2013 13:47

Reputace: +262

Re: Pořadí fotobank

Příspěvekod duben » 22. leden 2020 13:36

Host píše:Ono spíš jak to bývá na veřejných fórech se stočilo úplně jinam. Popravdě ty čísla jsou opravdový (jen zaokrouhlený na celé desítky) a napsal jsem to pod obecným hostem. Nikdy jsem tu žádné holedbání atd nedělal. Myslel jsem že by mohl také někdo pod noname nickem zveřejnit nějaké výdělky jako jsi to teď udělal ty (za to respekt a díky) ale místo toho jsem blbec, hňup a dokonce jsem jednoho FBkéře zklamal. Byla to reakce na ten průzkum který jsi tu nabízel. Ale akorát se to tu zase rozhádalo - to je klasika.


Mě právě přislo zajímavé mít nějaká statisticky zpracovatelná anonymní data. Kde by se vidělo, že pokud máš portfolio v rozashu třeba 5-10 tisíc a vyděláváš v průměru X tis. Kč měsíčně na 1000 obrázků / ilustrací apod. Tak dokážeš nějak relevantně porovnat, jestli tma dáváš balat nebo ne, případně jestli třeba potřebuješ zapracovat na klíčových slovech a tak.

Očividně se tu plete x "hostů" a já odmítám přes IP adresy klíčovat kdo jde kdo. Většinou je tu jeden host, co hodně machruje, říká jízlivé poznámky a od toho bych čekal, že svojí tvorbou umí pořádně vydělávat. Že mi splýváte není můj problém, ale problém vaší anonymity ... nevím v čem se lidi za své výdělky stydíte, kdyby to bylo nějaké super číslo a báli jste se kopírování dá se to pochopit, ale jinak je to podle mě spíš zbytečné tajnůstkaření.

Rozhádané mi to nepřijde, jen si tu prostě anonymové musí zvykknout, že pokud mají zaměnitelné nicky (což neregistrovaný bude mít vždy), tak prostě může být nařknutý z čehokoliv, co pod stejným nickem píše někdo jiný.

Každopádně jsem rád za tu informaci velikosti portfolia a výdělků, protože pro mě je to porovnání zajímavé.
Hodnocení: 0
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.soutez.org | www.youtube.com/LucieDubnova - fitness online
Uživatelský avatar
duben
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 8. duben 2013 13:47

Reputace: +262

Re: Pořadí fotobank

Příspěvekod Návštěvník » 22. leden 2020 13:37

GreatWhite píše:jsou tady dva různí Hosti :) proto ten chaos

řekl bych že pokaždé když někdo nechce sdělovat tožnost tak volí tuhle přezdívku. Beru jí jako noname nick. Myslel jsem že je tu tak 20 hostů.
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 31.30.173.1xx

Reputace: 0

Re: Pořadí fotobank

Příspěvekod Host » 22. leden 2020 13:43

sakra teď mi tam skočil návštěvník ani nevím proč
duben píše:Každopádně jsem rád za tu informaci velikosti portfolia a výdělků, protože pro mě je to porovnání zajímavé.

V pohodě Stando, necítím se nějak uražený. Jen mě trochu překvapuje že hned někdo nadává ani neví jestli je to pravda nebo ne. Na druhou stranu jsou tu hosti co trolí takže moje částky pak logicky mohly někoho trochu rozeštvat.
Omlouvám, hodně jsem přemýšlel jestli napsat a ta čísla dokonce jsem je měl smazaná a pak jsem si řekl že to třeba někomu pomůže - ale omyl. Příště už budu držet hubu (resp. klávesnici :))
Peace
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 31.30.173.1xx

Reputace: 0

Re: Pořadí fotobank

Příspěvekod duben » 22. leden 2020 13:53

Host píše:V pohodě Stando, necítím se nějak uražený. Jen mě trochu překvapuje že hned někdo nadává ani neví jestli je to pravda nebo ne. Na druhou stranu jsou tu hosti co trolí takže moje částky pak logicky mohly někoho trochu rozeštvat.
Omlouvám, hodně jsem přemýšlel jestli napsat a ta čísla dokonce jsem je měl smazaná a pak jsem si řekl že to třeba někomu pomůže - ale omyl. Příště už budu držet hubu (resp. klávesnici :))
Peace


Ne, jak jsem psal, jsem za to rád, to co bych od kterého konkrétního hosta považoval za adekvátní je k tématu irelevantní. Velikost portfolia / průměrný výdělek za rok je k tomu pořadí prostě zajímavá informace. Příště se neboj napsat klidně pod svým nickem ;).
Hodnocení: 0
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.soutez.org | www.youtube.com/LucieDubnova - fitness online
Uživatelský avatar
duben
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 8. duben 2013 13:47

Reputace: +262

Re: Pořadí fotobank

Příspěvekod Host » 22. leden 2020 14:24

Moc mne Stanislave mrzi pokud jsem se k vam zachoval neslusne a nejak se dotknul vasi osobni integrity. Registrovan nejsem, protoze mne bavi byt Trolem. Zdravim kolegy Hosty. V hotelu take byvam hostem a nikoho to nepoburuje i v pripade, ze je nas tam takovych vic. Fakt teda je, ze babu Blazkovou od vedle docela seru. Tak vas Stando snazne prosim. Nebudte jako stara Blazkova... :mrgreen:
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: Pořadí fotobank

Příspěvekod duben » 22. leden 2020 14:43

Host píše:Moc mne Stanislave mrzi pokud jsem se k vam zachoval neslusne a nejak se dotknul vasi osobni integrity. Registrovan nejsem, protoze mne bavi byt Trolem. Zdravim kolegy Hosty. V hotelu take byvam hostem a nikoho to nepoburuje i v pripade, ze je nas tam takovych vic. Fakt teda je, ze babu Blazkovou od vedle docela seru. Tak vas Stando snazne prosim. Nebudte jako stara Blazkova... :mrgreen:


Me se nikdo nedotkl, jen pokud se ja reakci dotknu anonyma, protoze si nevimnu ze to neni anonym 1 ale anonym 2, tak to proste beru tak, ze si za to dotycny muze sam :). V hotelu je anonymita trochu jina, preci jen se tam od ostatnich anonymnich hostu obvykle clovek lisi oblicejem, pokud to tedy neni maly hotel obszeny pouze Xterčaty podobnými si jako vejce vejci. Netřeba to dál řešit, jen mi přijde extrémně zbytečné to tykání, kor tady na fóru ... ale když to nejde jinak, přežiju to.
Hodnocení: 0
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.soutez.org | www.youtube.com/LucieDubnova - fitness online
Uživatelský avatar
duben
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 8. duben 2013 13:47

Reputace: +262

Re: Pořadí fotobank

Příspěvekod Host » 22. leden 2020 14:48

Souhlasim s vami, vzdyt vykam... ;)
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé