Pracovní stůl pro práci u PC

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Pracovní stůl pro práci u PC

Příspěvekod sentio » 2. červen 2020 12:07

Táta mi říkal ať se vždycky zamyslím, jak se k té či oné práci postavit (a nemyslel tím zády :D ). Tak jsem se konečně rozhoupal a koupil výškově polohovatelný rám a když jsem nepochodil u třech truhlářů, tak jsem si desku a vše potřebné udělal sám...
Zkoušel jsem proces i natáčet a možná k tomu něco i písnu vícero, tak pokud bude zájem, tak přidám další info ... Případně vyfoťte své pracovní prostředí, rád se nechám inspirovat, neb se chystám na druhý stůl pro manželku...

Ivo

t (1).jpg
t (1).jpg (241.04 KiB) Zobrazeno 3698 krát

t (5).jpg
t (5).jpg (237.49 KiB) Zobrazeno 3698 krát
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
sentio
 
Příspěvky: 138
Registrován: 15. říjen 2015 08:31

Reputace: +20

Re: Pracovní stůl pro práci u PC

Příspěvekod Velmak » 25. únor 2021 22:51

Tedy to vypadá velmi dobře. Já měl do minulýho měsíce klasický překližkový stůl. Hrany se začaly odchlipovat. Protože teď makám na home office, tak jsem se rozhodl pro kvalitnější. Také z masivního dřeva (borovicového). Kupoval jsem ho tady https://www.aminabytek.cz/psaci-stoly. Jako musím říct, že to je obrovská změna. Hlavně kvalita. Já jsem na samovýrobu analfabet.
Hodnocení: 0
Velmak
 
Příspěvky: 1
Registrován: 25. únor 2021 22:47

Reputace: 0

Re: Pracovní stůl pro práci u PC

Příspěvekod Neznamy » 26. únor 2021 10:04

sentio píše:Tak jsem se konečně rozhoupal a koupil výškově polohovatelný rám a když jsem nepochodil u třech truhlářů, tak jsem si desku a vše potřebné udělal sám...


Nejspíš to bude hloupý dotaz, ale k čemu je polohovatelný stůl? Co tak vím, tak lidé co to mají plánovali jak to bude bezva že si k práci stoupnou. Ale nakonec to nepoužívají (z důvodu lensoti). Má to i nějakou jinou výhodu než případnou práci ve stoje?
Hodnocení: 0
Neznamy
 
Příspěvky: 244
Registrován: 8. únor 2016 08:23

Reputace: +58


Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé