Slávim

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Slávim

Příspěvekod alzbeti » 2. březen 2017 17:48

dreamstime je aj u mňa zabitý, rovnako aj canstock alebo deposit ... už sa zmierujem s tým, že pre mňa existujú len SS, FT a istock... a 123rf asi tiež nula bodov, nakolko som 2 roky myslela, že sa mi tam nič nepredáva ... myslím, že po tak dlhej dobe nečinnosti to už nevzkriesim. :( ... jáj a bigstock, crestock či alamy - to nestojí ani za reč :D

avšak ja mám dosť jednotvárne portfolio, stále vlastne kreslím take iste pozadia len su vždy ine no :D :D :D beriem to tak, že niekde su viac na pozadia, niekde viac na fotky atď. na každej fotobanke "ide" niečo iné :)
Hodnocení: 0
alzbeti
 
Příspěvky: 69
Registrován: 25. listopad 2016 20:03

Reputace: +10

Re: Slávim

Příspěvekod Baldion » 2. březen 2017 19:27

alzbeti píše:dreamstime je aj u mňa zabitý


Já mám dnes první prodej na Dreamstime. První soubory jsem tam začal nahrávat před týdnem. Mám to brát tak, že jim mě bylo líto a koupil to šéf fotobanky aby mě namotivoval? :D
+Ravennka Hodnocení: +1
Baldion
 
Příspěvky: 460
Registrován: 1. prosinec 2016 17:44
Bydliště: Jižní Morava

Reputace: +131

Re: Slávim

Příspěvekod Fug4s » 3. březen 2017 06:57

Baldion píše:
alzbeti píše:dreamstime je aj u mňa zabitý


Já mám dnes první prodej na Dreamstime. První soubory jsem tam začal nahrávat před týdnem. Mám to brát tak, že jim mě bylo líto a koupil to šéf fotobanky aby mě namotivoval? :D


tak na de mnou se slitoval po měsíci, a už u toho zůstal. :) Už na tuhle FB ani nenahrávám.
+sedmicka7a Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Fug4s
 
Příspěvky: 397
Registrován: 19. prosinec 2016 15:01

Reputace: +40

Re: Slávim

Příspěvekod Host » 3. březen 2017 09:29

Uááááá, yuuuupeeeeeeeeee, huráááááá, :D
Shutterstock se konečně vrátil u zobrazování podobných obrázků od stejného autora ke starému osvědčenému modelu zobrazování tématicky stejných souborů, místo nesmyslného ukazování populárních..., a je to hned poznat na prodejích.... :D Zase jdou celé série a v počtech prodejů se konečně vracím do starých dobrých časů :D Jaro je tady, Oringerovi se rosvítilo... :mrgreen: :lol: :D :D :D Tak teď jen aby to vydrželo... Tančím a zpívám... :lol: :lol: :lol:
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: Slávim

Příspěvekod Bananaboy » 3. březen 2017 09:34

Ja budem sláviť až sa začnú predávať novinky. Už zase nahraté dve dávky obrázkov s efektom spláchnutia do záchodu, t.j. bez povšimnutia zapadli do hlbín databázy. Keby som teraz nemal okeywordovanú kopu jarných obrázkov, tak by som ani zbytočne nenahrával. Keďže mám ale dosť jarných tém, tak musím nahrávať. Tiež nemá zmysel nahrávať jarné obrázky niekedy v auguste. :lol: Proste musím ich tam nahrať teraz, či sa predávajú novinky, alebo nie. To je nevýhoda sezónnych tém.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3839
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1030

Re: Slávim

Příspěvekod Host » 3. březen 2017 10:10

Bananaboy píše:Ja budem sláviť až sa začnú predávať novinky. Už zase nahraté dve dávky obrázkov s efektom spláchnutia do záchodu, t.j. bez povšimnutia zapadli do hlbín databázy. Keby som teraz nemal okeywordovanú kopu jarných obrázkov, tak by som ani zbytočne nenahrával. Keďže mám ale dosť jarných tém, tak musím nahrávať. Tiež nemá zmysel nahrávať jarné obrázky niekedy v auguste. :lol: Proste musím ich tam nahrať teraz, či sa predávajú novinky, alebo nie. To je nevýhoda sezónnych tém.

Jarní a prázdninová témata nahrávám už hodně dlouho v období září - leden a osvědčuje se mi to - zpracovávají se kampaně na příští rok. Aktuálně docvrnkávám už jen takové připomínky - odkazy na upload z minulého roku, který aktuálně "jede"...
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: Slávim

Příspěvekod Ravennka » 3. březen 2017 18:49

SS - Včera večer nahráno, dneska schváleno, dneska prodáno :shock:
+Baldion Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Slávim

Příspěvekod alzbeti » 5. březen 2017 15:12

Host píše:Uááááá, yuuuupeeeeeeeeee, huráááááá, :D
Shutterstock se konečně vrátil u zobrazování podobných obrázků od stejného autora ke starému osvědčenému modelu zobrazování tématicky stejných souborů, místo nesmyslného ukazování populárních..., a je to hned poznat na prodejích.... :D Zase jdou celé série a v počtech prodejů se konečně vracím do starých dobrých časů :D Jaro je tady, Oringerovi se rosvítilo... :mrgreen: :lol: :D :D :D Tak teď jen aby to vydrželo... Tančím a zpívám... :lol: :lol: :lol:


a ja že čo to, že sa mi tak predávalo :D :D
Hodnocení: 0
alzbeti
 
Příspěvky: 69
Registrován: 25. listopad 2016 20:03

Reputace: +10

Re: Slávim

Příspěvekod Lenka » 5. březen 2017 16:05

Já budu slavit, až dosáhnu zdanitelného příjmu.
+sedmicka7a Hodnocení: +1
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Slávim

Příspěvekod ivusakzkrabice » 6. březen 2017 08:03

Nojo, fakt se nezobrazují jen ty nejlíp prodávaný!
U mě sice prodeje čtvrtkem hodně spadly, ale zas se mi z jednoho místa najednou sem tam prodají třeba i dvě podobné fotky a to je taky fajn :-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2403
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +718

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé