Vlákno stížností a nářků

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod garganel » 14. listopad 2018 22:10

Bananaboy píše:
garganel píše:Ale predsa len som sa rozhodol ze to este stale nevzdam a na fotobanky budem nahravat aj nadalej ale uz tam nebudem tak casto nahravat obsah ktory je na hodiny prace. Jednoduche grafiky jedna do 15 min prace a hlavne vela. Hodinovka je potom velmi slaba ked sa v tom moc paprem.

Na Shutterstocku máš 14 stránok, to je nejakých cca 1400 súborov. Ako som pozeral, dosť vecí by sa ti tam ešte dalo bez námahy zrecyklovať a "natiahnuť" portfólio aspoň na 2000, alebo 2500 súborov.[/quote
Ha ha ha ty si iny detektiv :D ja viem ze tam je este vela toho co sa da pouzit ale chodim aj do prace a aj doma je toho vela tiez. Ale stale to nevzdavam :D
Hodnocení: 0
Adobe Illustrator CS6, Wacom CTH-470.
garganel

Reputace: +2

Příspěvekod ivusakzkrabice » 21. listopad 2018 13:50

Ale tak už se na tom šutru proberte a začněte prodávat, to je ostuda, tydlety prodeje (rozuměj neprodeje)!Vždyť i na tý bídný 213RF si sem tam člověk přijde na lepší kačky.
ivusakzkrabice

Reputace: +460

Příspěvekod Bananaboy » 21. listopad 2018 17:13

Ja by som tento týždeň už žiadne zlepšenie predajov neočakával. Zajtra sa thanksgivinguje, v piatok blekfrájdejuje a v pondelok cybermondájuje. Zvýšenie predajov očakávam tak snáď až v utorok na budúci týždeň. ;)
http://tiny.cc/onemanvideos
Bananaboy

Reputace: +963

Příspěvekod shalom3 » 21. listopad 2018 19:01

Bananaboy píše:Ja by som tento týždeň už žiadne zlepšenie predajov neočakával. Zajtra sa thanksgivinguje, v piatok blekfrájdejuje a v pondelok cybermondájuje. Zvýšenie predajov očakávam tak snáď až v utorok na budúci týždeň. ;)

A možná ani to ne, protože po tak velkém úsilí bude třeba aspoň tak týden odpočívat. Pak přijde pomalu čas příprav na Merry Christmas, následně lednová rekonvalescence z oslav....
shalom3

Reputace: +844

Příspěvekod Anika » 21. listopad 2018 19:23

Bananaboy píše:Ja by som tento týždeň už žiadne zlepšenie predajov neočakával. Zajtra sa thanksgivinguje, v piatok blekfrájdejuje a v pondelok cybermondájuje. Zvýšenie predajov očakávam tak snáď až v utorok na budúci týždeň. ;)

Jé, tak proto se dneska přestalo prodávat v Americe :)
Prodeje jsou dneska na SS proti posledním dnům poloviční a jsou jenom v Evropě, Amerika skoro nic. Myslela jsem, že v USA mají nějaký výpadek, a oni vlastně mají :D

Edit: A než jsem dopsala příspěvek, naskočily tři prodeje v USA :lol:
Anika

Reputace: +279

Příspěvekod PandaWild » 21. listopad 2018 19:57

Anika píše:...Edit: A než jsem dopsala příspěvek, naskočily tři prodeje v USA :lol:
Asi mám nějaké pokažené stránky, koukám a žádné prodeje nevidím? :shock:
PandaWild

Reputace: +1749

Příspěvekod shalom3 » 27. prosinec 2018 12:40

Tak to vypadá tak, že zákazníci fotobank jsou snad doopravdy jen křesťané. Soudím podle četnosti nákupů během svátků, kdy se neprodalo prakticky nic. V průběhu prosince jsem měla různé nákupy z orientu a teď, jako když utne.
shalom3

Příspěvekod Egeris » 9. leden 2019 10:03

Tak leden zatím vypadá bledě, zhruba 30% pokles na všech fotobankách :cry:
Egeris

Reputace: +76

Příspěvekod Host » 9. leden 2019 11:27

Jdeme do finale... Pripravte se na pristani...
Host

IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Příspěvekod shalom3 » 9. leden 2019 12:12

Co do počtu prodejů, tak se mi vybavují první chvíle fotobankování. Člověk byl celý na větvi, když se něco prodalo. Bonusové však bylo to, že přitom bylo nadšení z úspěchu a nové nápady, což je nyní vystřídáno znechucením. Po pravdě řečeno, už mě to nějak přestává bavit. Pomalu stejné, jako kdyby si člověk zas jen tak maloval a fotil do šuplíku.
shalom3

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse