Paypal

Jste na fotobankách noví? Pište sem, pokud se chcete zeptat na ty nejzákladnější věci, potřebujete poradit, nebo se jen přivítat s místní komunitou.

Re: Paypal

Příspěvekod Fug4s » 22. únor 2017 07:08

Připojím se trochu do konverzace. Zatím je to ještě u mne teoretické - nedosáhl jsem výplaty u FB. Ale příští měsíc už je to 100% a popravdě jsem Paypal zatím vůbec neřešil. Mám ho založený ale vůbec nevím jak to chodí. Když jsem zakládal tak jsem tam vložil nějaký strašný číslo - to by mělo odpovídat ČSOB. Ale stejně přemýšlím že to pošlu na pčet u Mbank. Má s Mbankou někdo zkušenost? A jestli jsem to dobře pochopil tak Paypal mi něco vezme z účtu? Kde se to dá prosím zatrhnout? Díky
Hodnocení: 0
Fug4s

Reputace: +52

Příspěvekod aaron007 » 22. únor 2017 11:27

Já si nechávám posílat peníze na MBank a Paypal si nic nestrhne.
aaron007

IP: 85.70.153.1xx

Reputace: 0

Příspěvekod Návštěvník » 22. únor 2017 11:31

aaron007 píše:Já si nechávám posílat peníze na MBank a Paypal si nic nestrhne.

Paypal si svůj podíl vezme z toho nevýhodného kurzu, který má.
Návštěvník

IP: 46.135.251.2xx

Příspěvekod honza286 » 22. únor 2017 12:16

Paypal nestrhává nic a co se týče kurzu, tak ho má +- stejný jako mbank, většinou dokonce i lehce výhodnější.
honza286

Reputace: +22

Příspěvekod Fug4s » 22. únor 2017 12:33

aaron007 píše:Já si nechávám posílat peníze na MBank a Paypal si nic nestrhne.

Super. A kde prosím najdu číslo které zadám do PayPalu pro převod. Nebo tam někam dávám přímo číslo účtu MBank. Co jsem tam nastavoval posledně tak to chtělo nějaký kód. Díky
Fug4s

Příspěvekod aaron007 » 22. únor 2017 15:11

Nastavoval jsem to před lety, tak si již nepamatuji, kde jsem nastavil číslo účtu. Zcela jistě tam musíš nastavit číslo účtu a IBAN, aby věděli, kam to poslat. Pak jsem musel poslat nějakou menší částku /asi 50 Kč/ z účtu mBank na Paypal , aby se účet ověřil /ono ti to samo řekne, že máš účet verifikovat/.
Dnes, když otevřu hlavní stránku a příhlásím se na PP, tak se objeví Bank accounts and cards - a pod tím se zkus podívat, jestli tam půjde účet nastavit. Dnes si již převádím peníze na přednastavený účet. Myslím, že účet na mBank a na PP musí být veden na stejnou osobu - jméno.
Víc si již bohužel nepamatuji.
aaron007

IP: 85.70.153.1xx

Příspěvekod Lenka » 23. únor 2017 06:02

Ravennka píše:Ten účet hned neruš, nech si ho, třeba se Ti ještě může hodit ;) nicméně mám pocit, že minimální zůstatek u Fio je 200,- Kč, u Air jsem vygooglila, že nemusíš mít ani korunu... případně tam nacpeš 100,- kvůli paypalu a zase si to stáhneš zpátky :) a když budeš potřebovat třeba něco platit přes internet, tak si tam přesuneš peníze a máš to...

Ale já už si to nepamatuju, jak to s paypalem bylo... jenom Ti chci pomoct s tím účtem a kartou :)

Tak jsem založila běžnej účet u Fio (zjistila jsem, že u nich už mám akciovej účet), vložila dvě stovky, a teďka jestli to chápu tak mám čekat na kartu. A ty teoretický výběry mám omezit hned, nebo až přijde ta karta? A může se stát, že dojde k přečerpání účtu, nebo to pouštěj jen do výše zůstatku? (Nabízeli mi nějaký pojištění za pouhých 10k/měs, ale přišlo mi to v nepoměru k tomu, že tam budou ležet dvě stovky). Četla jsem návod na vytvoření pin k tý kartě a mám z toho pocit, že mě čekaj zajímavý časy. :-P
Slyším symfonii, ale neumím noty a nemám hlas. Vidím do jiných dimenzí, ale ruce jsou zchromlé a procesor nestíhá. Aneb kdybyste viděli to, co vidím já, tak vám z toho hrábne.
Lenka

Reputace: +218

Příspěvekod Fug4s » 23. únor 2017 08:21

aaron007 píše:Nastavoval jsem to před lety, tak si již nepamatuji, kde jsem nastavil číslo účtu. Zcela jistě tam musíš nastavit číslo účtu a IBAN, aby věděli, kam to poslat. Pak jsem musel poslat nějakou menší částku /asi 50 Kč/ z účtu mBank na Paypal , aby se účet ověřil /ono ti to samo řekne, že máš účet verifikovat/.
Dnes, když otevřu hlavní stránku a příhlásím se na PP, tak se objeví Bank accounts and cards - a pod tím se zkus podívat, jestli tam půjde účet nastavit. Dnes si již převádím peníze na přednastavený účet. Myslím, že účet na mBank a na PP musí být veden na stejnou osobu - jméno.
Víc si již bohužel nepamatuji.

Díky zkusím doma dohledat.
Fug4s

Příspěvekod vendakr » 9. březen 2017 16:45

Ahoj, několikrát se to tady řešilo, ale stejnak jsem bezradnej. Paypal zmrazil můj účet a poslal mi toto:

We are sending you this notice because you have received more than
68,850.00 CZK in total payments to your PayPal account.

Access to your account has been limited because you didn't provide the
information we requested by 3/7/2017 to comply with EU regulations.

When PayPal limits an account, your funds may be held until we've confirmed
your identification per the User Agreement.

Když jdu do toho jejich "resolution centra", tak nevím co dál. Prostě přesně nevím, co chtějí. účet mám u Fio, kartu k tomu přidělenou taky, poslal jsem jim výpis z účtu, prostě vše, co je potřeba. Přes rok nebyl problém. Píšou, že chtějí vědět více o mém byznise. Nevíte teda někdo, co jím mám poslat? Nemůžu vybrat moje fotobankové penízky :cry:
vendakr

Reputace: +10

Příspěvekod vendakr » 9. březen 2017 18:19

To mi neříkejte, že s tím nemáte nikdo zkušenost! :-)
vendakr

Reputace: +10

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse pro nováčky