prodeje

Jste na fotobankách noví? Pište sem, pokud se chcete zeptat na ty nejzákladnější věci, potřebujete poradit, nebo se jen přivítat s místní komunitou.

Re: prodeje

Příspěvekod Neznamy » 26. červenec 2017 16:27

Host píše:Co je to "dobré", co je to "málo pokryté"???
Pindy, Pando, pindy....!


Málo pokryté je téma, o kterém se docela mluví, ale fotek/ilustrací k tomu moc není. Zrovna dnes jsem narazil na dvě taková témata. Jedno - v šutru 8 fotek/ilustrací a druhé 12 fotek/ilustrací, a v médiích skoro denně nějaká zmínka k tomu tématu. O co se jedná z pochopitelných důvodů neřeknu. Ale kdo hledá, najde.
+PandaWild Hodnocení: +1
Neznamy
 
Příspěvky: 244
Registrován: 8. únor 2016 08:23

Reputace: +58

Re: prodeje

Příspěvekod Host » 26. červenec 2017 16:29

No bať, extrémní téma = extrémní výdělek... :lol: Chtěli to do nějakých materiálů proti kouření... :?

Další možné téma je: vyvolat událost světového významu a hned ji jako první nafotit a nabízet. To je Tutovka... :D
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: prodeje

Příspěvekod Neznamy » 26. červenec 2017 16:35

Host píše:Další možné téma je: vyvolat událost světového významu a hned ji jako první nafotit a nabízet. To je Tutovka... :D


První mě napadnul požár Národního divadla. Sice to není tak světová událost, ale zase by se to mohlo používat i v článcích historiků na toto téma. Takže dvě mouchy jednou ranou. :-)
Hodnocení: 0
Neznamy
 
Příspěvky: 244
Registrován: 8. únor 2016 08:23

Reputace: +58

Re: prodeje

Příspěvekod Host » 26. červenec 2017 16:37

Já měl na mysli Říšský sněm... :lol:
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: prodeje

Příspěvekod Neznamy » 26. červenec 2017 16:42

Host píše:Já měl na mysli Říšský sněm... :lol:


Jo, to by mělo větší potenciál. Ještě se mám co učit. :-)
Hodnocení: 0
Neznamy
 
Příspěvky: 244
Registrován: 8. únor 2016 08:23

Reputace: +58

Re: prodeje

Příspěvekod shalom3 » 26. červenec 2017 18:04

Ale no tak, to už bych nechala, to už jednou shořelo. Věřím, že by se našlo všude mnoho podpálení hodných objektů, a mohlo by to zahájit i novou historickou éru.
Nicméně nová témata budou vždycky existovat, stále k něčemu dochází, něco vzniká. Stále vznikají nějaké nové "módnosti" a "výtvarné trendy". Jen je kupodivu čím dál těžší se strefit do toho pravého.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4488
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1056

Re: prodeje

Příspěvekod Host » 26. červenec 2017 18:34

No jo, to je tak... Když začali hipsteři nosit plnovousy a začalo se to fotit, tak jen než ten bíbr mým modelům narostl, tak se už zase mohli oholit... :)
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: prodeje

Příspěvekod shalom3 » 26. červenec 2017 18:59

To víš, Hoste, dneska je nutné žít rychle - doba si to žádá. Ideální, když má už dneska někdo nafocenej konec světa. :lol:
Žádné čekání na fousy, dneska pěkně nalepit, zítra zas odlepit, jako v Holywoodu. Případně totéž s parukami, různými vycpávkami....a naopak, přebujelé tvary rychle vyretušovat. :lol:
+Baldion, +Marsan, +PandaWild Hodnocení: +3
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4488
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1056

Re: prodeje

Příspěvekod Host » 26. červenec 2017 19:16

shalom3 píše:To víš, Hoste, dneska je nutné žít rychle - doba si to žádá. Ideální, když má už dneska někdo nafocenej konec světa. :lol:
Žádné čekání na fousy, dneska pěkně nalepit, zítra zas odlepit, jako v Holywoodu. Případně totéž s parukami, různými vycpávkami....a naopak, přebujelé tvary rychle vyretušovat. :lol:


To jsem měl vědět, tak jsem si tě vzal jako produkční... :)
Na tahle rychlokvašná témata (až na pár pokusů) prdím a snažím se o něco trvalejšího. Díky tomu stále ještě nežeru hlínu... ;)
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: prodeje

Příspěvekod shalom3 » 26. červenec 2017 19:45

Ne, ne, Hoste, určitě bych k Tobě nešla dělat jako produkční. To by Tě přešel smysl pro humor a to by bylo hrozná škoda :lol: Jsem natolik svérázná, že mi okolnosti nikdy nedovolily přepych, abych využívala dobrodiní jakéhokoli šéfa.
PS - Hlínu taky zatím nežeru, ale pes si ji tu a tam rád zakousne, i když je po večeři.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4488
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1056

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse pro nováčky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé