prodeje

Jste na fotobankách noví? Pište sem, pokud se chcete zeptat na ty nejzákladnější věci, potřebujete poradit, nebo se jen přivítat s místní komunitou.

Re: prodeje

Příspěvekod ivusakzkrabice » 27. červenec 2017 07:55

A kupodivu jsou i přírodní témata, která i když jsou nafocena, tak nejsou dobře popsána ;) pár takových taky mám a prodeje jsou :) stačí, když ostatním chybí jen přesnější určení :) ;)
+EliVokounova Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 1173
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +261

Re: prodeje

Příspěvekod EliVokounova » 27. červenec 2017 11:35

Souhlas s Pandou a Ivus, dnes je lepší se soustředit na "niche" věci a nesnažit se kopírovat (byť populární a pro pár šťastlivců velmi prodejná) díla, kterými jsou fotobanky přehlcené.
K statistikám prodejů - na fotolii sice už nejsou vidět počty prodejů u jednotlivých obrázků, nicméně se stále dá filtrovat podle poštu stažení, takže podle toho lze aspoň rámcově usoudit, co se na dané téma prodává(prodávalo) nejlíp. Což může být opět zavádějící, protože se nahoře najdou obrázky, co na fotolii visí už 10 let vedle obrázků, které získaly popularitu rapidně nedávno. Čím bych se inspirovala třeba na fotolii je rank prodejce (rámcový počet prodejů celého portfolia daného uživatele) versus velikost portfolia. Pokud je dejme tomu emerald a má v portfoliu jen 100 fotek (podobného stylu), asi narazil na dobrý niche (= úzký segment trhu, nepokrytý ostatními contributory) a můžeš se tím inspirovat.
+Baldion, +PandaWild, +ivusakzkrabice Hodnocení: +3
https://www.facebook.com/EliVokounovaArt

http://shutterstock.com/g/keilaneokow

http://lucid-light.deviantart.com/
Uživatelský avatar
EliVokounova
 
Příspěvky: 70
Registrován: 11. duben 2013 13:30
Bydliště: Praha

Reputace: +42

Předchozí

Zpět na Diskuse pro nováčky

cron