Nahravani pres ESP

Re: Nahravani pres ESP

Příspěvekod martin! » 23. březen 2017 21:58

Ako ste na tom so schvaľovaním dávok? Mne skoro všetko dávajú na prepracovanie...

File was returned for revision on February 17, 2017
Revision Reasons
Metadata: Keywords
Please edit your keywords to provide a set of simple, descriptive, focused keywords for this image. Keywords that are not directly identifiable or relevant to the content of a particular image file should not be included.
Hodnocení: 0
martin!
 
Příspěvky: 6
Registrován: 10. únor 2017 18:33

Reputace: 0

Re: Nahravani pres ESP

Příspěvekod duben » 23. březen 2017 22:41

Po tom co jsem pochopil, že musím upřesnit očárkovaná slova zatím 100% úspěšnost v přijetí
Hodnocení: 0
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.soutez.org | www.youtube.com/LucieDubnova - fitness online
Uživatelský avatar
duben
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 8. duben 2013 13:47

Reputace: +262

Re: Nahravani pres ESP

Příspěvekod Anika » 24. březen 2017 07:26

Podařilo se mi projít s několika vektory, které měly texturu bez PR, cákance ze štětců v illustrátoru. Tohle dřív pravidelně vyhazovali. Bylo jich několik v různých dávkách, tak to nevypadá na náhodu.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Nahravani pres ESP

Příspěvekod hypotekyfidler.cz » 24. březen 2017 07:41

Mně automaticky schválili na vektory, aniž bych jim posílal jakékoliv zkušební obrázky a vzali mi vektor, který nevzali ani na šutru a navíc ho schválili takřka okamžitě. Takže to vypadá, že teď vyhazují opravdu jenom kvůli keywords a jinak berou vše - asi jim tam teď hodně lidí přestalo nahrávat.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
hypotekyfidler.cz
 
Příspěvky: 753
Registrován: 10. září 2013 11:48

Reputace: +329

Re: Nahravani pres ESP

Příspěvekod Baldion » 24. březen 2017 07:48

Včera jsem poprvé nahrával na ESP a pět vektorů mi vrátili s tím, že nejdou otevřít a jsou poškozené. Na ostatních fotobankách prošly v pořádku a kontroloval jsem je, a žádnou chybu jsem v nich neshledal (teda kromě toho, že nejsou hezké :) ).
Máte s tím někdo zkušenost? ;)
Hodnocení: 0
Baldion
 
Příspěvky: 460
Registrován: 1. prosinec 2016 17:44
Bydliště: Jižní Morava

Reputace: +131

Re: Nahravani pres ESP

Příspěvekod martin! » 24. březen 2017 07:48

duben píše:Po tom co jsem pochopil, že musím upřesnit očárkovaná slova zatím 100% úspěšnost v přijetí

Uz som na to prisiel, je to kvoli tym ocarkovanym keywords. Zaujimave ze ked som to odoslal znovu bez upravy tak to prijali. Ale aj tak je to tragedia cely getty images

Odoslané z X5 pomocou Tapatalku
Hodnocení: 0
martin!
 
Příspěvky: 6
Registrován: 10. únor 2017 18:33

Reputace: 0

Re: Nahravani pres ESP

Příspěvekod Návštěvník » 24. březen 2017 10:21

Baldion píše:Včera jsem poprvé nahrával na ESP a pět vektorů mi vrátili s tím, že nejdou otevřít a jsou poškozené. Na ostatních fotobankách prošly v pořádku a kontroloval jsem je, a žádnou chybu jsem v nich neshledal (teda kromě toho, že nejsou hezké :) ).
Máte s tím někdo zkušenost? ;)


Když jsem poprvé nahrával přes ESP tak se mi s vektory stalo to samé. Myslím, že to tam na poprvé nedokáli popárovat nebo dobře zpracovat. Nahrál jsem ty samé vektory do nové dávky (nový batch) s jinym názvem dávky a bylo to v pořádku. Teď už jde vše jak po másle...
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 89.176.33.xx

Reputace: 0

Re: Nahravani pres ESP

Příspěvekod Baldion » 27. březen 2017 17:20

Předem se omlouvám za naprosto trapný dotaz ;)
Když přes ESP nahraju soubor, iStock mi ho odmítne nebo požaduje nesplnitelné, je nějaká cesta, jak ho úplně smazat? Nabízelo by se kouzelné tlačítko Delete (v ESP), ale to nějak neplní svou funkci :shock:

Moc díky :)
Hodnocení: 0
Baldion
 
Příspěvky: 460
Registrován: 1. prosinec 2016 17:44
Bydliště: Jižní Morava

Reputace: +131

Re: Nahravani pres ESP

Příspěvekod Návštěvník » 27. březen 2017 17:32

Baldion píše:Předem se omlouvám za naprosto trapný dotaz ;)
Když přes ESP nahraju soubor, iStock mi ho odmítne nebo požaduje nesplnitelné, je nějaká cesta, jak ho úplně smazat? Nabízelo by se kouzelné tlačítko Delete (v ESP), ale to nějak neplní svou funkci :shock:

Moc díky :)


Tlačítko Delete v ESP funguje pouze před zmáčknutím tlačítka Submit. Po jeho aplikování už není možnost smazání.
+Baldion Hodnocení: +1
Návštěvník
 
IP: 46.135.85.xx

Reputace: 0

Re: Nahravani pres ESP

Příspěvekod Baldion » 27. březen 2017 17:42

Díky. Takže pro ujasnění. Rozumím tomu dobře, že ty soubory tam jsou na věčné časy. :o
Hodnocení: 0
Baldion
 
Příspěvky: 460
Registrován: 1. prosinec 2016 17:44
Bydliště: Jižní Morava

Reputace: +131

PředchozíDalší

Zpět na iStock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé