Nahrávání vektorů na iStock, má to smysl?

Re: Nahrávání vektorů na iStock, má to smysl?

Příspěvekod admin » 3. srpen 2017 20:43

A zkoušel někdo pro upload na iStock qHero? https://qhero.com/ Odkazují na to přímo z iStocku...
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2112
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Nahrávání vektorů na iStock, má to smysl?

Příspěvekod Sagi » 3. srpen 2017 23:50

qHero jsem nezkoušela, používám Stocksubmitter, ale vrátit se na iStock rozhodně doporučuju - je to moje 2. nejvýdělečnější fotobanka po SS (cca 1/2 výdělků na SS) a co mají ESP, tak prakticky nic nevyhazují. ;)
Hodnocení: 0
Sagi
 
Příspěvky: 151
Registrován: 2. březen 2015 12:36

Reputace: +35

Re: Nahrávání vektorů na iStock, má to smysl?

Příspěvekod shalom3 » 4. srpen 2017 10:29

Říkáš, že moc nevyhazují - to jako vektory nebo fotky? Jsem zvědavá, zkusím tam zas něco poslat.

O qHero tu někdo psal pochvalně, pokud si vzpomínám. Já taky používám Stocksubmitter - jak tu napsala Anika, tak on si pamatuje již zaškrtnuté položky pro upřesnění kw a celkem už po několika obrázcích to ušetří hodně práce.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4468
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1035

Re: Nahrávání vektorů na iStock, má to smysl?

Příspěvekod Sagi » 5. srpen 2017 07:49

Já posílám vektory. ;)
Hodnocení: 0
Sagi
 
Příspěvky: 151
Registrován: 2. březen 2015 12:36

Reputace: +35

Re: Nahrávání vektorů na iStock, má to smysl?

Příspěvekod shalom3 » 5. srpen 2017 10:31

Tak v tomhle se zlepšili, včera jsem nahrála 20 vektorů, vyhodili jen jeden. ;) To je výrazný pokrok proti době, kdy jich vyhazovali polovinu. Dá se tam někde zjistit důvod vyhození? Dřív chodily maily ke každému obrázku, pravda, důvod vyhození byl jediný a naprosto obecný (neberte to osobně...máme velikou databázi....musíme vybírat).
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4468
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1035

Re: Nahrávání vektorů na iStock, má to smysl?

Příspěvekod admin » 5. srpen 2017 11:21

shalom3 píše:Tak v tomhle se zlepšili, včera jsem nahrála 20 vektorů, vyhodili jen jeden. ;) To je výrazný pokrok proti době, kdy jich vyhazovali polovinu. Dá se tam někde zjistit důvod vyhození? Dřív chodily maily ke každému obrázku, pravda, důvod vyhození byl jediný a naprosto obecný (neberte to osobně...máme velikou databázi....musíme vybírat).


Já nahrál včera přes qHero a stále pending :(
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2112
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Nahrávání vektorů na iStock, má to smysl?

Příspěvekod Sagi » 5. srpen 2017 11:35

shalom3 píše:Tak v tomhle se zlepšili, včera jsem nahrála 20 vektorů, vyhodili jen jeden. ;) To je výrazný pokrok proti době, kdy jich vyhazovali polovinu. Dá se tam někde zjistit důvod vyhození? Dřív chodily maily ke každému obrázku, pravda, důvod vyhození byl jediný a naprosto obecný (neberte to osobně...máme velikou databázi....musíme vybírat).


V ESP si rozkliknes danou batch, klikness na obrazek, kde je ikonka revise nebo rejected a po pravé straně uvidíš napsaný detailnější důvod. ;)
Hodnocení: 0
Sagi
 
Příspěvky: 151
Registrován: 2. březen 2015 12:36

Reputace: +35

Re: Nahrávání vektorů na iStock, má to smysl?

Příspěvekod Sagi » 5. srpen 2017 11:35

admin píše:
shalom3 píše:Tak v tomhle se zlepšili, včera jsem nahrála 20 vektorů, vyhodili jen jeden. ;) To je výrazný pokrok proti době, kdy jich vyhazovali polovinu. Dá se tam někde zjistit důvod vyhození? Dřív chodily maily ke každému obrázku, pravda, důvod vyhození byl jediný a naprosto obecný (neberte to osobně...máme velikou databázi....musíme vybírat).


Já nahrál včera přes qHero a stále pending :(


Přes Stocksubmitter je většinou schváleno do pár hodin.
Hodnocení: 0
Sagi
 
Příspěvky: 151
Registrován: 2. březen 2015 12:36

Reputace: +35

Re: Nahrávání vektorů na iStock, má to smysl?

Příspěvekod shalom3 » 5. srpen 2017 12:59

Sagi - Ty používáš Stocksubmitter i se submitem? Zkusila jsem tam jeden obrázek nahrát jen tak, bez submitu a nepřenesla se metadata - jen titulek.
Edit: teď koukám, ono se to tam objevilo, jen není vyplněno datum vytvoření a země.

Jinak ohledně těch rejected - rozklikla jsem ten batch. U schválených, kde je ID, se dá rozkliknout to ID jako odkaz, ale obrázek se neukáže, jen stránka Sorry, your search returned zero results for "číslo obrázku" (ok, asi to má nějakou prodlevu, než se to zobrazí v portfoliu). U toho, který je rejected, není nic, na co by se dalo kliknout, ID je ve tvaru ESPID111111111 a není to odkaz :(
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4468
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1035

Re: Nahrávání vektorů na iStock, má to smysl?

Příspěvekod Fug4s » 5. srpen 2017 15:32

tak nevím, mě právě nejvíc štvou (abych to řekl slušně) vyhazováním s nesmyslnými důvody. Schválí mi 100 ilustrací kde mám ikonku telefonu a pak mi najednou vyhodí jednu ilustraci s tím že ikona telefonu může být spojena s výrobkem telefonu tabletu. A fakt mě baví vyhození z důvodu že je v ilustraci slovo logo (mám tam zastupujíc logol "YourLogo"). Co je sakra na tom?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Fug4s
 
Příspěvky: 397
Registrován: 19. prosinec 2016 15:01

Reputace: +40

PředchozíDalší

Zpět na iStock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé